• Cīņa par trešo un astoto vietu
    17.feb. Cīņa par trešo un astoto vietu(5)
    Ar sešām spēlēm, kas visas sāksies vienlaicīgi, šovakar noslēgsies Elvi vīriešu florbola līgas regulārais turnīrs. Pēdējā kārtā savstarpējās cīņās tiks noskaidrota trešā un astotā vieta. Spēli no Talsiem būs iespējams redzēt arī Sportacentrs.com
    11.feb. Video: "Ķekava" pēdējās sekundēs izcīna laimīgu uzvaru Cēsīs
    11. februārī Cēsīs norisinājās kārtējā "Elvi" florbola līgas spēle starp vietējo "Lekrings" un "Ķekava" komandām. Mača gaitā komandas divas reizes apmainījās ar vairākiem gūtiem vārtiem pēc kārtas, abos gadījumos viesiem iegūstot vadību (2:0; 5:2), bet cēsiniekiem atspēlējoties līdz neizšķirtam. Šķita, ka "Lekringam" trešo maču pēc kārtas nāksies spēlēt papildlaikā, tomēr "Ķekavas" labā pēdējās mača sekundēs uzvaru izrāva Mārtiņš Brigmanis. Gala rezultāts līdz ar to 6:5 viesu labā (2:1; 0:1; 4:3), rezultatīvākais spēlētājs šoreiz bija uzvaras vārtu autors Brigmanis (2+1), kamēr pa diviem punktiem ķekavniekiem Gintam Klēģeram (2+0) un Klāvam Jansonam (1+1), kā arī "Lekringa" Kevinam Šmitam (1+1).
    11.feb. Video: Elvi florbola līga. Lekrings - Ķekava, spēles ieraksts
    Elvi florbola līga. Lekrings - Ķekava, spēles ieraksts
    11.feb. Video: "Talsu NSS/Krauzers" savā laukumā revanšējas čempioniem
    Komanda "Talsu NSS/Krauzers" šovakar uzņēma ELVI florbola līgas vīriešiem čempioni "Betsafe/Ulbroka", kam ar rezultātu 7:5 revanšējās par pirmajā riņķī piedzīvoto zaudējumu. Ar 4 (3+1) punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Artis Raitums. Tādējādi talsinieki ar 30 punktiem ir pakāpušies uz 7.vietu regulārā turnīra tabulā, savukārt Ulbrokas komanda ar 46 punktiem saglabā otro pozīciju.
    11.feb. Video: Raitums: "Centīsimies dabūt Ragovski atpakaļ ierindā"
    Elvi florbola līgas spēlē Talsu NSS/Krauzers komanda savā laukumā ar 7:5 pieveica "Betsafe/Ulbroka" vienību. Trīs vārtus šajā mačā guva Artis Raitums, kura komentāru piedāvājam noskatīties video intervijā.
  • "Pārgauja" pārliecinoši tiek galā ar Igaunijas čempioniem
    11.feb. "Pārgauja" pārliecinoši tiek galā ar Igaunijas čempioniem
    ELVI florbola līgā vīriešiem otro uzvaru 24 stundu laikā guvusi Stalbes komanda "Pārgauja", kas šodien Tartu ar 10:5 sakāva Igaunijas čempionvienību "EMU SK". Rezultatīvākais starp stalbiešiem ar 4 (1+3) punktiem bija Olafs Zvīnis.
    11.feb. Video: Ceriņš:"Trešajā periodā visu labojām"
    Piedāvājam pēcspēles interviju ar Ulbroka/BETSAFE uzbrucēju Edžu Ceriņu.
    11.feb. Video: ELVI florbola līga: Betsafe/Ulbroka - Lekrings. Spēles ieraksts
    ELVI florbola līga: Betsafe/Ulbroka - Lekrings. Spēles ieraksts
  • Vīriem klāt pirmspēdējā spēļu kārta, dāmām Ķekavas dērbijs
    11.feb. Vīriem klāt pirmspēdējā spēļu kārta, dāmām Ķekavas dērbijs
    Elvi vīriešu florbola līgā šovakar laukumā dosies visas 12 vienības, lai cīnītos par tik ļoti vērtīgajiem punktiem turnīra tabulā, lai nostiprinātu pozīcijas vai veiktu vēl pēdējos uzlabojumus tabulā. Mačus no Cēsīm un Talsiem translēs arī Sportacentrs.com. Spraigas cīņas gaidāmas arī dāmu konkurencē.
    10.feb. Video: "Ulbroka" papildlaikā izrauj uzvaru pret "Lekringu"
    10. februārī Ulbrokas sporta namā norisinājās kārtējā "Elvi" florbola līgas spēle starp "Betsafe/Ulbroka" un Cēsu "Lekrings" vienībām. Šajā mačā norisinājās aizraujoša cīņa, nevienai no komandām nespējot iegūt vairāk kā vienu vārtu pārsvaru, tāpat abām komandām pa vienam neizmantotam "bullītim". Galu galā pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, līdz ar to tika izspēlēts papildlaiks. Papildlaikā veiksmīgāka izrādījās "Ulbroka", kas, pateicoties Kristera Eglīša vārtu guvumam, izrāva uzvaru ar rezultātu 6:5 (2:1; 1:3; 2:1; 1:0), rezultatīvāko spēlētāju godā šoreiz bija Eglītis un "Lekringa" Artis Savins (abiem 1+2).
    10.feb. Video: "Kurši/Ekovalis" pieveic "Rubeni" un izcīna ceturto panākumu pēc kārtas
    ELVI florbola līgā vīriešiem ceturto uzvaru pēc kārtas savā laukumā šovakar izcīnīja Liepājas komanda "Kurši/Ekovalis", turklāt atkal spēlē pret līderu sešinieka pārstāvi. Liepājnieki ar 7:4 pārspēja Kocēnu "Rubeni", rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 3 (2+1) punktiem bija Ingars Jansons.
    10.feb. Video: Krūms: "Pirmajā periodā nebija īstā Rubene, kādu mēs bijām gaidījuši"
    Šodien LOC "Kurši/Ekovalis" pieveica "Rubeni" ar 7:4. Piedāvājam jums noskatīties pēcspēles interviju ar uzvarētāju komandas galveno treneri Mārtiņu Krūmu.
    10.feb. Video: ELVI florbola līga: Kurši/Ekovalis - Rubene. Spēles ieraksts
    10.02.2018. ELVI florbola līga: Kurši/Ekovalis - Rubene spēles ieraksts.
  • Bauskā sešu punktu cīņa, "Lielvārde/FatPipe" var uzvarēt regulāro sezonu
    10.feb. Bauskā sešu punktu cīņa, "Lielvārde/FatPipe" var uzvarēt regulāro sezonu(4)
    Elvi vīriešu florbola līgā šovakar laukumā dosies desmit vienības. Ļoti svarīga cīņa norisināsies Bauskā, kur vietējai komandai ļoti svarīga cīņa par tikšanu izslēgšanas turnīrā pret "Pārgauju". Savukārt "Lielvārde/FatPipe" šovakar teorētiski var nodrošināt uzvaru regulārajā sezonā. Divas cīņas translēs arī Sportacentrs.com
    10.feb. Foto: "Valmiera" pārliecinoši pārspēj "EMU SK"
    Piedāvājam fotoapskatu no ELVI florbola līgas vīriešiem spēles starp komandām FBK "Valmiera" un "EMU SK" (Tartu), kurā ar 13:6 uzvarēja valmierieši.
  • "Valmiera" sakauj Igaunijas čempionus
    09.feb. "Valmiera" sakauj Igaunijas čempionus
    Šovakar notika ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā FBK "Valmiera" Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņēma Igaunijas čempionvienību "EMU SK". Valmierieši pārtrauca savu triju zaudējumu sēriju, sagraujot igauņus ar 13:6, četri vārtu guvumi Laura Alvja Stiprā kontā.
  • "FBK Valmiera" savā laukumā jānokārto formalitātes
    09.feb. "FBK Valmiera" savā laukumā jānokārto formalitātes
    Pēc pārtraukuma, kas bija saistīts ar Latvijas izlases startēšanu pasaules čempionāta kvalifikācijā, ar spēli Valmierā atsāksies Elvi florbola līga un šovakar "FBK Valmiera" var oficiāli nodrošināt iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.
  • "Ķekava" nelaiž "Pārgauju" labāko astoņniekā
    26.jan. "Ķekava" nelaiž "Pārgauju" labāko astoņniekā(1)
    Šovakar ELVI florbola līgā vīriešiem notika viena spēle, kurā "Ķekava" savā laukumā uzņēma Stalbes "Pārgauju". Ķekavieši, kuri šo sezonu aizvada tik pārliecinoši, ka acīmredzot pirmo reizi kluba vēsturē kvalificēsies izslēgšanas spēlēm, sarežģīja savu pretinieku iekļūšanu labāko astoņniekā, svinot uzvaru ar 9:7. Ar "hat-trick" uzvarētāju rindās izcēlās Klāvs Jansons.
  • Rajeckim vārti pret līderiem, iemet arī Melders, Tolmanis un Hartmanis
    25.jan. Rajeckim vārti pret līderiem, iemet arī Melders, Tolmanis un Hartmanis(1)
    Ar kārtējo vārtu guvumu Šveices NLB līgā atzīmējies Andris Rajeckis. Ne tik bieži vārtus gūst Raivis Melders Francijā, Jānis Tolmanis Igaunijā un Emīls Hartmanis Somijā, taču šoreiz viņiem tas ir izdevies.
    21.jan. Video: "Betsafe/Ulbroka" tikai pagarinājumā pieveic "FBK "Valmiera"
    ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē savā laukumā, "Betsafe/Ulbroka" apspēlēja FBK "Valmiera" ar 6:5 (0:1, 4:2, 1:2, 1:0). Pēc mazrezultatīva 1. perioda, kad tika gūti tikai vieni vārti, otrajā trešdaļā kopā jau 6 rezultatīvi uzbrukumi abu komandu izpildījumā. Komandas veiksmīgi realizēja skaitliskos vairākumus, 7 no 12 vārtiem tika gūti nevienādos sastāvos, bet spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti. Papildlaika pēdējā minūtē savus otros vārtus spēlē guva Rolands Kovaļevskis, atnesot uzvaru Betsafe/Ulbroka komandai.