15.10.2017. Elvi florbola līga: Lekrings - Bauska.

2017.gada 15.oktobra spēles ieraksts no Liepājas.

Pēcspēles komentāri pēc FK "Kurši/Ekovalis" un FK "Ķekava" spēles Liepājā, 2017.gada 15.oktobrī.

Šodien Cēsīs "Lekrings" ar 5:3 pieveica Bauskas komandu.
Piedāvājam jums noskatīties pēcspēles intervijas ar "Bauskas" uzbrucēju Māri Akmentiņu un "Lekringa" uzbrucēju Kevinu Šmitu.

ELVI florbola līgā vīriešiem Cēsu "Lekrings" savā laukumā ar 5:3 (0:0, 1:0, 4:3) pārspēja "Bauskas" komandu. Līdz pirmajiem vārtiem skatītājiem bija jāgaida 27. minūtes, toties 3. periodā abām komandām izdevās 7 reizes raidīt bumbiņu vārtos. Mājinieki izvirzījās pārliecinošā vadībā ar 5:0, bet viesi 5. minūtes līdz spēles beigām uzsāka pakaļdzīšanos gūstot 3 vārtus pēc kārtas, tomēr cīņai par uzvaru pietrūka laika.

ELVI florbola līgas spēle vīriešiem, Cēsu sporta kompleksā mājiniece "Lekrings" parūpējās par kārtējo aizraujošo spēli pret "Pārgauju", šoreiz uzvarot viesus no Stalbes ar 5:4. Sportacentrs.com pēc spēles aprunājās ar Arti Savinu un Olafu Zvīni.

Šodien, EuroFloorballCup 2017 sieviešu turnīra spēlē Kocēnu "Rubene" ar rezultātu 6:1 pārspēja Spānijas komandu "CDE El Valle". Jūsu uzmanībai piedāvājam pēcspēles interviju ar Kocēnu kluba vārtsardzi Ilgu Jēkabsoni.

Šodien, EuroFloorballCup 2017 vīriešu turnīra spēlē "Betsafe/Ulbroka" sīvā cīņā ar rezultātu 8:5 pārspēja Ungārijas klubu "Phoenix Fireball". Jūsu uzmanībai piedāvājam pēcspēles interviju ar Ulbrokas komandas uzbrucēju Kasparu Šķēlu.

17. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, norisinājās "EuroFloorball Cup" grupu turnīra spēle vīriešiem starp Latvijas "Betsafe/Ulbroka" un Ungārijas "Phoenix Fireball" komandām. Spraigā un līdzvērtīgā cīņā ulbrokieši svinēja panākumu ar rezultātu 8:5 (3:1; 1:1; 4:1). Par mača labāko spēlētāju Ulbrokas vienības sastāvā tika atzīts Juris Gribusts, kurš atzīmējās ar hat-trick, savukārt viņa komandas biedrs Krišjānis Zeps izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm.

Šovakar Liepājas olimpiskajā centrā tika aizvadīta ļoti spraiga ELVI vīriešu florbola līgas spēle starp "Kurši/Ekovalis" un "Ķekavas" florbolistiem. Pirmās divdesmit minūtes noslēdzās ar triju vārtu pārsvaru liepājniekiem (5:2). Otrajā periodā mājinieku komandas labā vārtus guva Edgars Freimanis, bet 42.minūtē Arvis Aniņš panāca 7:2. Uzreiz pēc tam aktivizējās ķekavieši, kuri atspēlējās un panāca izlīdzinājumu. Neskatoties uz to nepilnas divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām "Kuršiem" izdevās realizēt lielo vairākumu un izraut uzvaru ar rezultātu 8:7.

17. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, norisinājās "EuroFloorball Cup" grupu turnīra spēle sievietēm starp Spānijas CDE "El Valle" un vietējo "Rubene" komandām. Mājinieces pārliecinoši kontrolēja cīņas gaitu, un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 6:1 (2:1; 2:0; 2:0), pa diviem vārtiem "Rubenes" rindās Edītei Bankavai un Rebekai Laurei.

17. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, norisinājās "EuroFloorball Cup" grupu turnīra spēle sievietēm starp Slovākijas SK 98 "Pruske" un Krievijas "Nauka-SAFU-NT" komandām. Uzvarot visus trīs periodus, pārliecinošu uzvaru šajā mačā izcīnīja vienība no Krievijas, ar gala rezultātu 11-3 (3:1; 4:2; 4:0).

Šovakar Liepājas olimpiskajā centrā tika aizvadīta ELVI florbola līgas spēle vīriešiem, kurā spēkiem mērojās "Kurši/Ekovalis" un FK "Bauska" komandas. Šajā mačā ar rezultātu 5:1 (2:0 ; 2:1 ; 1:0) pārāki bija bauščenieki. Uzvarētāju rindās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Gints Velmunskis un Toms Niedre.

EuroFloorballCup 2017 turnīra pirmās dienas noslēdzošajā spēlē FBK "Valmiera" ar rezultātu 4:6 piekāpās Krievijas "Nizhegorodets" vienībai. Jūsu uzmanībai piedāvājam pēcspēles interviju ar Valmieras komandas uzbrucēju Matīsu Salmiņu.

17. oktobrī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmierā, norisinājās "EuroFloorball Cup" grupu turnīra spēle vīriešiem starp vietējo FBK "Valmeira" un Krievijas "Nizhegorodets" komandām. Līdz otrā perioda vidum mājinieki jau bija nonākuši iedzinējos ar 0-3, un bija spiesti izmisīgi atspēlēties. Galu galā valmierieši nespēja izlīdzināt rezultātu, un vārtsarga maiņa pret sesto laukuma spēlētāju tikai atnesa bumbiņu savos tukšajos vārtos, un līdz ar to Krievijas klubs svinēja uzvaru ar 6:4 (2:0; 2:2; 2:2).

Elvi florbola līga: Lekrings - SK Pārgauja. Spēles ieraksts

14.10.2017. Elvi florbola līga: Betsafe/Ulbroka - EMU SK.

Šodien Elvi florbola līgā Betsafe/Ulbroka savā laukumā ar rezultātu 13:4 sagrāva Igaunijas EMU SK komandu.
Piedāvājam jums noskatīties pēcspēles interviju ar uzvarētāju komandas uzbrucēju Kasparu Šķēlu.

Šovakar Cēsu sporta kompleksā notika ELVI florbola līgas spēle vīriešiem starp Cēsu "Lekrings" un Stalbes "Pārgaujas" komandām. Šajā mačā ar rezultātu 5:4 (2:0 ; 1:1 ; 2:3) pārāki bija cēsnieki. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 3 (0+3) punktiem bija Kaspars Lisovskis, bet par spēles labāko spēlētāju Cēsu komandas rindās tika atzīts Artis Savins.

Ulbrokas sporta kompleksā šovakar notika ELVI florbola līgas vīriešiem spēle, kurā Latvijas čempione "Betsafe/Ulbroka" uzņēma Igaunijas spēcīgāko komandu "EMU SK" (Tartu). Pārliecinošu uzvaru ar 13:4 guva ulbrokieši, kuru vārtsargs Ivars Dišereits sev atvēlētājā laikā atvairīja 28 no 32 viesu metieniem.