Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:281, Did:0, useCase: 0

Veterānu 45+ grupā čempionu kausu izcīna "SC Mēmele/Bauska"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Veterānu 45+ grupā čempionu kausu izcīna "SC Mēmele/Bauska"
"SC Mēmele/Bauska"
Foto: floorball.lv

Par Latvijas čempionāta florbolā veterāniem vecuma grupas 45+ turnīra uzvarētāju kļuvusi komanda "SC Mēmele/Bauska", pārējās godalgotās vietas - "Lino.lv/Tukumam" un Kocēnu "Rubenei".

Šajā turnīrā piedalījās četras komandas, kas sezonas gaitā pa piecām reizēm tikās katra ar katru. Pēdējais sabraukums notika 25.martā Irlavas sporta namā. "SC Mēmele/Bauska", kas jau pirms tam bija līderes godā, ar 4:6 piekāpās Kocēnu "Rubenei", bet "Lino.lv/Tukuma" pārākumu atzina ar 8:10. "Rubenes" un "Lino.lv/Tukuma" savstarpējā mačā ar 6:5 uzvarēja tukumnieki. Ar 38 punktiem 1.vietu un čempionu kausu ieguva "SC Mēmele/Bauska", vicečempiones godā ar 30 punktiem "Lino.lv/Tukums", bet bronzas medaļas saņēma "Rubene" (19 punktu). Tikai trīs punktus turnīra gaitā ieguva un tabulas pēdējā vietu ieņēma "Aizkraukle/Silarozes".

Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju ar 36 (21+15) punktiem kļuva Konstantīns Balzaris (SC Mēmele/Bauska". Viņam seko divi komandas biedri - Agris Grandovskis ar 35 (21+14) punktiem un Ingus Panteļējevs ar 28 (18+10) punktiem. 4. un 5. vietu šajā sarakstā ieņem divi Kocēnu "Rubenes" florbolisti - Rolands Litte ar 21 (2+19) punktiem un Roberts Mačulāns ar 19 (16+3) punktiem. Rezultatīvāko spēlētāju sešinieku ar 19 (15+4) punktiem noslēdz Mārcis Krūmiņš (Lino.lv/Tukums). Starp turnīra vārtsargiem vislabāk veicies Jolantai Tauriņai-Ieveniecei (Lino.lv/Tukums), kura atvairījusi 84.62% pretinieku metienu. Viņas komandas biedrs Vladimirs Kasparjosts ticis galā ar 80.51% metienu, bet Guntars Grandovskis no "SC Mēmele/Bauska" neitralizējis 79.23% metienu.

Turnīra tabula: ŠEIT

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...