Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1452, Did:0, useCase: 0

Klāt spēles par medaļām un jauniešu finālposms

Ritvars Raits
Ritvars Raits

30.jūlijs ir pirmspēdējā sacensību diena "SPIN FM Vasaras Florbola līgas 2012" turnīrā un paredzēts aizvadīt divas spēles – vispirms par bronzas medaļām Tautas grupā, bet pēc tam arī Elites grupas bronzas mačs. Paralēli izšķirošais posms "3pret3" jauniešu komandām.

Tautas grupā par trešo vietu spēkosies turnīra rezultatīvākā komanda "BalticMiles", kas pusfinālā ar 5:10 piekāpās "abone.lv" florbolistu priekšā. Jāpiebilst, ka "BalticMiles" bija vienīgā komanda pusfinālā, kas priekšsacīkstēs spēlēja A apakšgrupā. Otrajā pusfinālā "Shtelle" negaidīti pārliecinoši sagrāva "Babīte-2" florbolistus, kas grupu turnīru pabeidza bez zaudējumiem.

Vēlāk tiks izspēlēta arī spēle par 3.vietu Elites grupā. Tajā tiksies "Talsi", kas iepriekšējā vasarā "Unihoc" grupā ierindojās ceturtajā vietā, spēlē par bronzas medaļām izšķirošos vārtus ielaižot pēdējā sekundē, un "Florbolam.lv", kas pērn bija nepārspējami, triumfējot "Unihoc Elites" grupā. Šoreiz talsinieki pusfinālā līdzīgā cīņā ar 0:3 piekāpās "Quatro Pigeons", savukārt "Florbolam.lv" ar 7:11 zaudēja "Lielvārdei". Interesanti, ka grupu turnīros šo komandu dueļos labāki bija "Talsi" un "Florbolam.lv"...

Paralēli no pulksten 19:00 uz mazā laukuma norisināsies "3pret3" finālposms jauniešiem (11-15 gadu). Iespēju piedalīties finālā izcīnījušas visas komandas, kas piedalījās vismaz vienā priekšsacīkšu posmā, jo pavisam priekšsacīkstēs piedalījās piecas komandas – "FK ERK", "FK ETJR", "Salming", "Zebeginners" un "MyHorse". Savu dalību komandām nepieciešams apstiprināt, aizpildot reģistrācijas anketu.