Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1452, Did:0, useCase: 0

Vasaras Florbola līga: Jāsaliek pēdējie punkti

Jānis Pārums

Ceturtdien un piektdien tiks aizvadītas pēdējās spēles šīs sezonas "Vasaras Florbola līgā". Ceturtdien notiks mači par trešo vietu, bet galvenie fināli ieplānoti piektdienas vakarā.

B divīzijā par trešo vietu sacentīsies „Vēsie vīri” un "Talsi/Vika wood". Lai gan gados jaunie talsinieki turnīra gaitā demonstrēja labu cīņassparu, pusfinālā pret FK „Rīga” viņiem daudz variantu nebija – 4:14. Tomēr tas bija labāk kā grupu turnīrā, kur arī abas komandas mērojās spēkiem un rīdzinieki svinēja panākumu ar 19:6. Tikmēr „Vēsie vīri”, ļoti vāji nospēlējot pirmo spēles pusi, mača izskaņā parūpējās par intrigu pret „Rēzekne/Varska” komandu, zaudējot ar 6:8. „Talsi/Vika wood’ rindās rezultatīvākais ir Mārtiņš Maķevics, kurš deviņās spēlēs iekrājis 22 (14+8) punktus. Pretiniekiem Jānis Klestrovs astoņās spēlēs savācis 19 (9+10) punktus.

A divīzijā trešo vietu sadalīs „Quatro Pigeons” un „Labi būs!”. Pusfinālos abas komandas tomēr nespēja konkurēt ar saviem pretiniekiem. Tā „Quatro Pigeons” ar 4:9 piekāpās „Florbolam.lv”, kamēr „Labi būs!” ar 6:10 zaudēja „Ķekavai”. Baušķeniekiem rezultatīvākais spēlētājs ir Pēteris Zeltiņš, kurš septiņās spēlēs ticis pie 35 (25+10) punktiem, bet Mārtiņš Zvidra no „Quatro Pigeons” ar 26 (10+16) punktiem astoņās spēlēs noslēdz rezultatīvāko spēlētāju desmitnieku.

Par uzvaru turnīrā piektdien savā starpā sacentīsies „Florbolam.lv” un „Ķekava”, bet B divīzijas finālā spēlēs FK „Rīga” un „Rēzekne/Varska”.

Skatītāju ērtībām un labsajūtai sacensību organizatori izšķirošo spēļu baudīšanai sagādās papildus sēdvietas, turklāt piektdien ar savu klātbūtni pasākumu papildinās dīdžejs.

Vakaru pirmās spēles paredzētas pulksten 18:30, bet otro cīņu sākums ieplānots 20:00.

Informāciju sagatavoja:
Dāvis Dedumets, Biedrības Florbolaziņas.lv valdes loceklis