Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1452, Did:0, useCase: 0

"Quatro Pigeons" kā pirmā iekļūst finālā

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Cīņas "SPIN FM Vasaras Florbola līgā 2012" turpina vairs tikai astoņas labākās komandas - četras Elites grupā un četras Tautas grupā. Ja "tautinieki" noskaidrojuši visus pusfinālistus, tad Elitē zināmi jau pirmie finālisti - par tiem trešdienas vakarā kļuva "Quatro Pigeons" florbolisti.

Jau pirmā no vakara spēlēm solījās būt interesanta, kurā jaunie un centīgie jelgavnieki alka aizlikt kāju priekšā pieredzējušajiem un apdomīgajiem "abone.lv" florbolistiem. Jau mača otrajā minūtē jelgavnieki nespēja izsekot Mārim Ronim, kurš atklāja rezultātu. Taču puslaika vidū ar metienu no distances Imants Lastovskis rezultātu prata izlīdzināt. Līdz puslaika beigām komandas apmainījās precīziem metieniem, līdz ar to uzvarētāja noskaidrošanu atliekot uz otro puslaiku. Tā sākumā jelgavnieki vārtu priekšā atstāja pieredzējušo Valteru Streļuku, kurš šādu iespēju garām nelaida – 3:2. Pēc piecām minūtēm Jānis Larionovs panāca 4:2, bet četras minūtes pirms mača beigām viņam vēl viens precīzs metiens, kas izšķīra spēles likteni – "abone.lv' nosargāja 5:2 uzvaru, iekļūstot pusfinālā, kur viņus jau gaida "BalticMiles".

Pēdējais pusfinālists Tautas grupā tika noskaidrots starp "Babīte-2" un "Roja" komandām. Diemžēl spēle neizdevās tik spraiga, cik tā varētu būt, ja rojenieki uz maču ierastos pilnākā sastāvā. Ar sešiem spēlētājiem izdevās līdzīgi pacīnīties pirmajā puslaikā (0:2), taču pēc pārtraukuma nogurums darīja savu un "Babīte-2" droši novadīja maču līdz uzvarošām beigām – 10:4. Ar četriem vārtu guvumiem uzvarētājiem izcēlās Renārs Goldmanis. Par vietu finālā "Babīte-2" sacentīsies ar "Shtelle" florbolistiem.

Līdz ar to pusfinālā iekļuva trīs komandas no B grupas un tikai viena no A grupas. Jau pēc izlozes tieši B grupa tika uzskatīta par potenciāli nedaudz spēcīgāku.

Saldais ēdiens tika gaidīts vakara noslēgumā, kad vajadzēja noskaidrot pirmos finālistus Elites grupā. Savu pusfināla maču aizvadīja "Talsi" un "Quatro Pigeons", kas dienu iepriekš atstāja sausā "Babīti" – 13:0. Talsiniekiem diemžēl uz spēli neieradās vairāki spēlētāji, tostarp Artis Raitums un Sandijs Eglītis, kuri lielā mērā bija galvenie vaininieki, lai pretinieku uzvarētu grupu turnīrā. Lai vai kā, talsinieki cīnījās varonīgi, taču ar to izrādījās par maz. Spēles 12.minūtē rezultātu atklāja Armands Puķītis, bet pēc trim minūtēm ļoti skaistus vārtus guva Alvis Dāle. Kad otrā perioda sākumā Pēteris Zeltiņš ar lielisku piespēli izvirzīja Tomu Bitmani vienatnē pret "Talsu" vārtsargu un bumbiņa trešo reizi ielidoja Kristapa Ķīļa vārtos, kļuva skaidrs, ka talsinieki šajā spēlē neizglābsies. Turklāt neizdevās gūt kaut goda vārtus. Savukārt Indriķis Siliņš otro maču pēc kārtas savos vārtos neielaida nevienu bumbiņu, piesakoties kā viens no galvenajiem pretendentiem uz turnīra labākā vārtsarga titulu.

Spēļu likmes paliek arvien augstākas un ceturtdienas vakarā mūs sagaida uzreiz trīs pusfināli! Vispirms 19:00 Tautas grupā spēlēs "Babīte-2" un "Shtelle", pēc tam Elites grupā ļoti saistošs pusfināls starp Latvijas čempioniem "Lielvārdi" un pašreizējiem "SPIN FM Vasaras Florbola līgas" čempioniem "Florbolam.lv". Savukārt vakars noslēgsies ar otru pusfinālu Tautas grupā starp "abone.lv" un "BalticMiles".

Nāc uz Nacionālo Sporta bāzi "Arkādija" un baudi aizraujošas un intriģējošas florbola spēles!