Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1452, Did:0, useCase: 0

Noskaidroti visi play-off pāri "SPIN FM Vasaras Florbola līgā"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

19.jūlijā vēlu vakarā tika noskaidroti visi turnīra izslēgšanas spēļu pāri "SPIN FM Vasaras Florbola līgas" tautas grupā. A grupā par uzvarētājiem dramatiskā cīņā kļuva "Birka.lv", bet otrā grupā pirmo vietu visnotaļ droši nosargāja "Babīte-2".

Vakar tika izspēlētas divas pilnas spēles un vēl trīs mači, kuri bija iesākti iepriekš, taču lietus dēļ nebija izspēlēti līdz galam. Svarīga bija jau pati pirmā spēle, kurā "Shtelle" sacentās ar "Domā?", lai noskaidrotu ceturto komandu, kas no B apakšgrupas kvalificēsies izslēgšanas turnīram. Lai gan pirmās desmit minūtes aizritēja līdzvērtīgā cīņā, turpinājumā iniciatīvu pilnībā pārņēma "Shtelle", līdz puslaika beigām panākot 7:2 vadību. Pēc pārtraukuma "Domā?" nespēja izrādīt konkurenci, ciešot kapitulāciju ar 4:16, zaudējot izredzes spēlēt ceturtdaļfinālā.

Pēc tam negaidīti smagā cīņā pie uzvaras izdevās tikt "abone.lv" komandai, kas ar rezultātu 4:3 pieveica "Sportland" komandu, vēl spēles 36.minūtē ļaujot konkurentiem rezultātu izlīdzināt (3:3). Uzvaras vārtus guva Jānis Zariņš. Šis panākums "abone.lv" komandai ļāva saglabāt cerības uz pirmo vietu savā apakšgrupā.

Uz uzvaru grupā pretendēja arī "RSU", kuriem atlika aizvadīt otro puslaiku spēlē pret "Shtelle" komandu. Pēc pirmā viņi atradās iedzinējos ar 1:3, bet pēc pārtraukuma vienus vārtus izdevās atspēlēt. Minimāla rezultāta starpība saglabājās līdz 37.minūtei, kad "Shtelle" guva ceturtos vārtus, lielā mērā izšķirot mača likteni. Pēdējā minūtē Aivis Hammers vēl guva piektos vārtus – 5:2.

Pēdējā B grupas spēle, kas varēja ietekmēt komandu izvietojumu labāko kvartetā bija starp "Babīte-2" un "abone.lv" komandām. Spēle trešdien tika pārtraukta desmitajā minūtē pie 1:0 "Babīte-2" labā. Līdz pārtraukumam viņi pārsvaru palielināja līdz 3:1, bet mača beigās varēja priecāties par pārliecinošu 9:3 uzvaru un pirmo vietu savā apakšgrupā, jo tika izcīnīti 13 punkti. Tikmēr trim pārējām komandām izdevās savākt pa desmit punktiem un labākie rādītāji savstarpējās spēlēs "abone.lv" komandai, kurai otrā vieta. Kā trešie no grupas izkļuva RSU, bet "Shtelle", neskatoties uz divām uzvarām pēdējā spēlē, nācās samierināties ar ceturto vietu. Grupā vēl atlikusi viena spēle starp "Sportland" un "Wait For It", kurā noskaidrosies septītā labākā komanda šajā astotniekā.

Ļoti svarīgu maču pabeidza arī A grupas divas labākās komandas – "BalticMiles" un "Birka.lv". Spēle tika pārtraukta astotajā minūtē pie 1:0 "BalticMiles" labā, taču, cīņai atsākoties, "Birka.lv" līdz pārtraukumam guva četrus bezatbildes vārtus, panākot 4:1 vadību. Vēl spēles 31.minūtē "Birka.lv" bija vadībā ar 7:3, taču "BalticMiles" nepadevās un 38.minūtē jau viņus apmierinošs neizšķirts - 7:7. Taču 18 sekundes pirms mača beigām Rūdolfs Blūms guva uzvaras vārtus, nodrošinot "Birka.lv" komandai panākumu šajā spēlē ar 8:7 un uzvaru arī visā grupā. Viņiem gan vēl atlikusi spēle ar "Džentlmeņu līgu", taču pat zaudējums tajā viņus nevar nostumt zemāk par pirmo pozīciju. Tāpat neizspēlēta (pārtraukta) ir cīņa starp "ExploreLatvia.net" un "Špinātpundurs Ponijs". Šīs spēles iznākums ietekmēs vietas turnīra tabulas beigu daļā.

Play-off ceturtdaļfinālos savā starpā tiksies:

Elites grupa:
23.07. 21:00 Lielvārde – Ogres vilki
24.07. 19:30 Quatro Pigeons – Babīte

Tautas grupa:
24.07. 18:20 Baltic Miles – RSU
24.07. 20:40 Birka.lv – Shtelle
25.07. 18:00 abone.lv – Jelgavas novads
25.07. 19:00 Babīte-2 - Roja