Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1452, Did:0, useCase: 0

Sekmīgi aizvadīta pirmā "SPIN FM Vasaras Florbola līgas 2012" nedēļa

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Sekmīgi aizvadīta pirmā "SPIN FM Vasaras Florbola līgas 2012" nedēļa
"Jelgavas novads"
Foto: Kaspars Arājs

Arkādijas Sporta bāzē aizvadītas pirmās deviņas spēles "SPIN FM Vasaras Florbola līgas 2012" ietvaros. Elites grupā ar panākumu turnīru sākuši arī pašreizējie čempioni - "Florbolam.lv".

Eliti ar uzvaru sāk čempioni un talsenieki
Turnīra atklāšana bija paredzēta 11.jūnijā ar pērnās vasaras čempionu "Florbolam.lv" līdzdalību, taču nelabvēlīgie laika apstākļi lika koriģēt spēles kalendāru. Titula glabātāji gan tik un tā savu spēli pret "Ogres vilkiem" aizvadīja, izcīnot uzvaru negaidīti smagā cīņā ar rezultātu 13:11 (5:5, 8:6). Mača gaitā ogrēnieši prata atspēlēt gan divu, gan triju vārtu deficītu, taču, brīdī, kad pretinieks ieguva plus pieci, tuvāk par 11:13 neizdevās pietuvoties. Katrā komandā bija divi spēlētāji, kas atzīmējās ar sešiem rezultativitātes punktiem – uzvarētājiem Kristiāns Lisovskis un Toms Akmeņlauks, bet ogrēniešiem Toms Rislings un Elvijs Jankovskis.

Citā Elites grupas spēlē "Talsi", spēlējot bez dažiem vadošajiem spēlētājiem, prata tikt galā ar "Babīti" – 8:5 (5:3, 3:2). Talsiniekiem laba spēle Matīsam Sproģim, kuram četri gūtie vārti un viena rezultatīva piespēle.

Nākamās nedēļas kalendārā ieplānotas trīs spēles Elites līgā, no kurām principiālākā varētu būt jau pirmdien, kad "Babīte" spēkosies ar "Ogres vilkiem". Vēl trešdien "Florbolam.lv" cīnīsies ar "Babīti", bet ceturtdien pirmo cīņu aizvadīs vieni no favorītiem "Quatro Pigeons", kas spēlēs ar jau minētajiem vilkiem no Ogres.

Tautas grupā dažāda līmeņa komandas
Plašāk pārstāvēta ir tautas grupa, kurā spēlēs 16 komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās. Šeit spēku samērs ir dažāds, jo vairākās komandās ir labi zināmi florbolisti, ar virslīgas spēļu pieredzi, taču ir arī tādi, kuri florbolu uzspēlē vienīgi brīvos brīžos. Tādēļ neizbrīna, ka atsevišķos mačos kāda no komandām izcīnījusi pārliecinošu uzvaru, bet citās spēlēs spēcīgākā komanda netiek noskaidrota pat līdz spēles beigām.

Pašlaik, kad turnīrs tikai uzņem apgriezienus, runāt par favorītiem ir stipri pāragri, taču skaidrs, ka nopietns drauds būs "abone.lv", kuru rindās spēlē vairāki bijušie "Lauku Avīzes" florbolisti. Šī komanda jau izcīnījusi divas uzvaras. Ambiciozi sastāvi ir arī "BalticMiles" un "Shtelle" komandām, kas tikušas pie pirmajiem diviem punktiem turnīra tabulā. Tāpat uzvaras izcīnījuši "Babīte-2" un pērnās sezonas nemiera cēlāji "Špinātpundurs Ponijs", bet "RSU" un "Domā?" komandu divcīņa noslēdzās ar neizšķirtu 9:9 rezultātu.

Vairāk par spēļu rezultātiem un turnīra kalendāru iespējams uzzināt turnīra oficiālajā mājaslapā internetā.

"SPIN FM Vasaras Florbola līgu 2012" atbalsta:
SPIN FM, Rīgas Dome, Florbolam.lv, Vichy Classique, Sportland, Adidas, Latvijas Florbola savienība, Florbolazinas.lv, radio SWH, Zone, Sportacentrs.com, Masita Sportswear, Masita Sportmedical, ConceptDesign, Sportlat, Unihoc, Triobet, Cr8er, vīriešu dzīvesstila portāls krusttēvs.com