Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1452, Did:0, useCase: 0

Vasaras Florbola līga sāksies ar „Ķekavas” un FK „Rīga” spēli

Renārs Buivids
Renārs Buivids

Vasaras Florbola līgas atklāšanas spēlē ceturtdien plkst. 19 Rīgā, "Arkādijas" sporta kompleksā tiksies "Ķekava" un FK "Rīga".

Turnīra pirmajā dienā (9.jūnijā) pavisam tiks izspēlētas trīs spēles. Jau atklāšanas mačā laukumā dosies divas Latvijas čempionāta virslīgas komandas „Ķekava” un FK „Rīga”, kuras vairāki eksperti jau nosaukuši par spēcīgākajām šajā grupā, lai gan ir vismaz pāris komandas, kas noteikti domā savādāk. Ķekavas komanda neilgi pirms savas pirmās spēles pieteikusi vēl divus jaunus florbolistus - Nilu Meļķi un Intaru Labsvārdu.

Uzreiz pēc šīs spēles laukumā dosies B grupas komandas „Babīte” un „Florbolam.lv” – arī šajās komandās netrūkst florbolistu ar Latvijas čempionāta virslīgas spēļu pieredzi, turklāt „Florbolam.lv” sastāvā jau ne pirmo reizi laukumā varētu iziet arī bijušais Latvijas izlases un Rīgas „Dinamo” hokejists Oļegs Sorokins.

Dienas noslēdzošajā mačā sacentīsies „Devils United” un „Unihoc Summer Team” komandas. „Velni” visnotaļ veiksmīgi aizvadītajā sezonā spēlēja Latvijas čempionāta 1.līgā. Tikmēr interesanti būs pavērot „Unihoc Summer Team” komandu, kurā tiks apvienoti vairāki spēlētāji, kas ikdienā spēlē dažādās komandās.

Pašlaik oficiāls kalendārs apstiprināts vienīgi pirmajām divām dienām (9. un 10.jūnijam), jo vairākas komandas dažādu iemeslu dēļ nebija gatavas spēlēt atbilstoši sākotnējam kalendāra projektam. Turnīra nākamajām dienām kalendārs tiks apstiprināts šīs nedēļas laikā.
Lai palielinātu interesi un aktīvāk iesaistītu visus „Vasaras Florbola līgas 2011” turnīra norisē, esam parūpējušies par kādu konkursu ne tikai spēlētājiem, bet arī skatītājiem.

Katru spēles dienu turnīra norises vietā tiks izvietots kāds vārds, kurus, saliekot kopā, būs iespējams izveidot teikumu. Acīgākie vērotāji savu teikuma variāciju sūta uz e-pastu deivids@florbolazinas.lv, lai pēc tam piedalītos izlozē un laimētu kādu no konkursa atbalstītāju balvām.

Ja neesi rīdzinieks, nebēdā – šie vārdi parādīsies arī mājaslapā, iemaldoties spēļu aprakstos. Tos varēsi viegli pamanīt, taču atceries – laiks, lai piefiksētu vārdu, būs ierobežots!

     [+] [-]

, 2011-06-08 19:39, pirms 8 gadiem
devils speleja 2.liga

     [+] [-]

, 2011-06-08 23:04, pirms 8 gadiem
-Roch- rakstīja: devils speleja 2.liga
True, true!