Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1452, Did:0, useCase: 0

Vasaras Florbola līgā startēs 16 komandas

Renārs Buivids
Renārs Buivids

Vasaras Florbola līgā līdz ar pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām kļuva zināms galīgais dalībnieku skaits. VFL šovasar startēs 16 komandas.

Kā pēdējie savu dalību turnīram pieteica „Quatro Pigeons” komandas florbolisti, kuru sastāvā zināmākie spēlētāji ir „Ulbrokas” pārstāvji Reinis Kundziņš, Mārtiņš Zvidra un Krists Štelmahers.

Piektdien "Zelta Boulinga" centrā notiks komandas pārstāvju sapulce, kur tad arī tiks nolemta turnīra izspēles kārtība.

Ņemot vērā mazo interesi, šovasar nenotiks sacensības sieviešu konkurencē, bet paredzēta viena promo spēle MIX grupā starp komandām, kuru rindās būs sabiedrībā zināmas personas.

Lai gan komandu komplektācija „Vasaras Florbola līgas 2011” turnīram ir noslēgusies, turpinās darbs pie atbalstītāju piesaistes. Iepazīstinām ar turnīra oficiālo minerālūdeni „Värska Originaal”.

Varska ir maza pilsētiņa Igaunijā, kurā atrodas arī diezgan pazīstama sanitorija, kur ārstniecības nolūkos izmanto minerālūdeni. Tā unikālais, dabiski dziednieciskais sastāvs ir veidojies miljoniem gadu. „Värska” ūdeni iegūst no 470 metru dziļuma, tādēļ tas ir mikrobioloģiski tīrs un ar īpaši atsvaidzinošu iedarbību. Ūdeni lieto ārstnieciskos nolūkos – lai regulētu skābes līmeni kuņģī. Pēc fiziskas slodzes tas atjauno organismā sāļu un mikroelementu līmeni, kā arī veicina vielmaiņu.

„Vasaras Florbola līgas 2011” komandu sastāvs:

„Florbolam.lv”, ”FK Rīga”, ”Ķekava”, ”Talsi/Wika wood”, ”Devils”, ”Jūrmala”, ”Mārupe”, ”Špinātpundurs Ponijs”, ”Babīte”, ”Unihoc Summer Team”, ”Rēzekne/Varska”, ”Vēsie vīri!”, ”Labi būs!”, „Concept”, ”Domā?”, ”Quatro Pigeons”.

Plašāku informāciju iespējams iegūt, aplūkojot turnīra Nolikumu.

Izmantotie resursi:
Vasaras Florbola Līga 2011