Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:905, Did:0, useCase: 0

Isjominas vārtu guvums ļauj turpināt cīņu par kausu

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Isjominas vārtu guvums ļauj turpināt cīņu par kausu
Diāna Isjomina

Cerības iegūt vismaz kādu trofeju šajā sezonā nav zaudējis Diānas Isjominas pārstāvētais Norvēģijas florbola klubs "Sveiva", kas kausa pusfināla ceturtajā spēlē ar 3:2 pieveica "Sagene", tādējādi izlīdzinot rezultātu sērijā.

Pirmajās divās pusfināla spēlēs "Sveiva", kas pēdējos gados dominēja Norvēģijā, triumfējot gan valsts čempionātā, gan kausa izcīņā, bet šosezon bija spiestas samierināties ar sudraba medaļām, piedzīvoja zaudējumus. Trešajā spēlē izdevās uzvarēt viesos, bet ceturtajā spēlē izdevies triumfēt vēlreiz, tādējādi izlīdzinot rezultātu sērijā. Katrā no pirmajām divām trešdaļām ar vārtu guvumiem izcēlās "Sagene" florbolistes, taču "Sveiva" nepadevās, trešajā periodā divas reizes ar precīziem metieniem izceļoties Anetei Marija Bergai, bet vienu reizi precīzs metiens padevās arī Diānai Isjominai.

Līdz ar to rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts 2:2 un finālistes tiks noskaidrotas izšķirošajā piektajā spēlē, kas paredzēta 31. martā "Sagene" mājvietā.