Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:905, Did:0, useCase: 0

Pavlovska seko Ankudinovas piemēram, spēlēs Somijā

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Pavlovska seko Ankudinovas piemēram, spēlēs Somijā
Elizabete Pavlovska (Kocēnu "Rubene")
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Uz Somijas spēcīgāko florbola līgu pārcēlusies Latvijas izlases aizsardze un "Rubenes" kluba kapteine Elizabete Pavlovska. Viņa pievienojusies Annai Ankudinovai un "Rankat Ankat".

Pirms nedēļas Sportacentrs.com jau ziņoja, ka uz Somijas spēcīgāko līgu pārcelsies viena no talantīgākajām jaunajām Latvijas florbolistēm Anna Ankudinova, pievienojoties "Rankat Ankat" klubam. Tagad kļuvis zināms, ka viņa nebūs vienīgā latviete šī kluba rindās. Uz Somiju dosies vēl viena Latvijas izlases florboliste – aizsardze Elizabete Pavlovska, kura līdz šim pārstāvēja "Rubenes" komandu, pildot kluba kapteines pienākumus.

"Radās iespēja doties uzspēlēt ārpus Latvijas robežām un to arī nolēmu izmantot. Jaunajā sezonā galvenais, ko vēlos, ir iespēlēties komandā un neapjukt somu taktiskajos zīmējumos. Pārējie sasniegumi gan jau neizpaliks," sarunā ar Sportacentrs.com atzina Elizabete Pavlovska.