Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:905, Did:0, useCase: 0

Kontrims: "Austrijas komandā būs florbolisti no desmit valstīm"

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

Kontrims: "Austrijas komandā būs florbolisti no desmit valstīm"
Kārlis Kontrims ar jauno formas tērpu

Nākamajā sezonā Austrijas vīriešu florbola virslīgā spēlēs divi latviešu florbolisti. Artis Gaidis turpinās pārstāvēt "KAC Floorball", bet uz Insbrukas "Hot Shots" pārcēlies Kārlis Kontrims.

Aizvadītajā sezonā 1997. gadā dzimušais Kārlis Kontrims kļuva par Latvijas florbola čempionāta 1.līgas uzvarētāju "RSU/Babīte" komandas rindās. Uzbrucējs 23 spēlēs gan izcēlās vien ar 1 (0+1) rezultativitātes punktu, līdzīgi kā iepriekšējās sezonās neesot galvenais punktu vācējs. Kopumā Latvijas čempionātā pirmajā līgā Kontrims aizvadījis trīs sezonas. Nākamajā gadā viņš pārstāvēs Austrijas komandu "Hot Shots Innsbruck".

"Uz Austriju pārvācos studiju dēļ. Parocīgi ir tas, ka universitātei tuvumā notiek treniņi "Hot Shots" komandai un jau maijā sāku kontaktēties ar kluba vadību. Bez lielas prasīšanas komanda mani uzņēma. Par klubu zinu diezgan maz – ir sieviešu, vīriešu un jauniešu komandas. Interesanti, ka bez manis komandā ir spēlētāji no desmit valstīm, ieskaitot Zviedriju, Slovākiju, Slovēniju un Lihtenšteinu."

Loģiski, ka Austrija diez vai būs vieta, kur varētu aug tieši kā florbolists un to labi apzinās arī Kontrims: "Uz turieni dodos studēt, nevis par prioritāti izvēlētos florbolu. Ņemot vērā, ka Austrijā florbols nav tik attīstīts, šķiet, ka spēļu līmenis ir zemāks kā Latvijā. Nākamajā sezonā centīšos dabūt stabilu un pietiekami ilgu spēles laiku un gribētos iekļūt izslēgšanas turnīrā un pacīnīties par medaļām."

Interesanti, ka šovasar Latvijā redzēsim iepriekš pieminēto "KAC Floorball" komandu ar latviešu florbolistu Arti Gaidi ierindā, jo šī komanda apstiprinājusi dalību starptautiskajā turnīrā Unihoc Riga Cup, kas norisināsies no 18. līdz 20. augustam.

     [+] [-]

, 2017-08-08 13:02, pirms 2 gadiem
Interesanti - sieviešu vīriešu komanda... hmmm...

Komata trūkums bieži vien var novest pie dažādiem pārpratumiem - tieši kā šajā situācijā...