Nākamā lapa

Hartmanis nerealizē "bullīti", Biļinskai neveiksme pirmajā play-off 24.03.2017 23:56

Zviedrijas florbola Superlīgā pirmo ceturtdaļfināla spēli aizvadījis Luīzes Biļinskas pārstāvētais klubs, viesos ar 2:4 piekāpjoties spēcīgajām "KAIS Mora iF". Savukārt Somijā soli tuvāk otrajai spēcīgākajai līgai spēris Emīla Hartmaņa pārstāvētais PSS.

Kājiņš reabilitējas par neveiksmīgo sezonu un izvirza vadībā "Valmieru" (4) 24.03.2017 22:24

"Elvi" florbola līgā vīriešiem 24. martā norisinājās trešā pusfināla sērijas cīņa starp FBK "Valmiera" un "Triobet/Ulbroka". Spēles izskaņā Mārtiņš Kājiņš ar diviem gūtiem vārtiem izlīdzināja rezultātu un atnesa uzvaru "Valmierai", kura ar spēles rezultātu 8:5 pārņēma vadību sērijā.

LOK apstiprina 2017.gada budžetu 6,4 miljonu eiro apmērā (2) 24.03.2017 15:42

Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās Asamblejas sesijā tika apstiprināta LOK ieņēmumu un izdevumu tāme 2017.gadam, kur vairāk kā 70% finanšu līdzekļu tiks novirzīta Olimpisko sporta veidu federāciju atbalstam.

LOK Ģenerālās asamblejas sesijā izteikta kritika iecerei apvienot Nacionālās sporta bāzes 24.03.2017 15:39

Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā tika aktualizēts Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pēkšņi plānotais projekts apvienot četras Nacionālās sporta bāzes – Bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, “Daugavas stadionu”, tenisa centru “Lielupe” un sporta centru “Mežaparks”, izveidojot valsts SIA “Nacionālais sporta centrs”. Šāda IZM iecere nav apspriesta ar sadarbības partneriem un iesaistītajām pusēm, un stiprā slepenība un straujā virzība raisa bažas par projekta mērķi un lietderību.

Jaunups: "Valdība ar nodokļu reformu apņēmusies iznīcināt sporta nozari" (61) 24.03.2017 14:15

Piektdien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālajā asamblejā (ĢA) basketbola kluba “VEF Rīga” valdes priekšsēdētājs Edgars Jaunups akcentēja Finanšu ministrijas (FM) izstrādātās nodokļu politikas reformas katastrofāli negatīvo ietekmi uz sporta nozari. Atņemot nodokļu atlaides ziedotājiem, kā to paredz FM piedāvājums, sports vairs nesaņems atbalstu ar visām no tā izrietošām negatīvajām sekām. Faktiski tas nozīmē sporta nozares likvidāciju.

"JeNo" un "RSU/Babīte" soļa attālumā no fināla 23.03.2017 23:35

Latvijas florbola čempionātā vīriešu 1.līgā vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas turnīra finālā nonākuši "JeNo" un "RSU/Babīte" florbolisti, kuri pirmajās spēlēs tikuši pie panākumiem pār oponentiem.

"Ķekava" šokē "Rīgu" un aizsūta to uz pārspēlēm 23.03.2017 22:49

Šovakar savas izslēgšanas spēļu sērijas otro cīņu aizvadīja ELVI florbola līgas vīriešiem pastarītes FK "Rīga" un "Ķekava". Vēl mača vidū vadībā ar 5:1 atradās rīdzinieki, taču tad astoņus bezatbildes golus iemeta ķekavieši, kuri varēja svinēt uzvaru ar 9:5 spēlē, kā arī panākumu ar 2:0 visā sērijā. Kamēr "Ķekava" ir nosargājusi vietu Virslīgā un sezonu noslēgusi, "Rīgu" vēl gaida pārspēles ar kādu pretendenti no vīriešu 1. līgas.

Krūmiņam mīnus seši lietderība, Raitumam sezona beigusies 23.03.2017 14:54

Vāju spēli Somijas Elites līgā aizvadījis Morics Krūmiņš, kurš spēli pabeidza ar katastrofālu lietderības koeficientu. Viņa komanda arī nonākusi vienas neveiksmes attālumā no sezonas beigām. Tikmēr Artim Raitumam sezona jau ir noslēgusies. Norvēģijas kausa pusfinālā pirmās spēles zaudējušas gan Līgas Garklāvas, gan Diānas Isjominas pārstāvētās komandas.

"Lekringam" neveiksme arī dāmu turnīrā 23.03.2017 11:09

Kļuvis zināms, ka Latvijas sieviešu florbola čempionāta 1.līgas finālā sacentīsies "Rubene-1" un "Irlava/Tukums" komandas, kas pusfinālā tika galā attiecīgi ar "Salu" un "Lekringu".

"SC Mēmele/Bauska" izrauj pirmo vietu veterānu turnīrā 23.03.2017 00:01

Aizvadītajā nedēļas nogalē Bauskā norisinājās piektais sabraukuma posms Latvijas florbola čempionātā veterāniem, pēc kura līderpozīcijas atguvuši "SC Mēmele/Bauska" florbolistim.

Eksperimentā noskaidrots - skolēni, skolotāji un vecāki ikdienā kustas par maz (3) 22.03.2017 14:59

Vairums Latvijas skolēnu, viņu vecāku un skolotāju ikdienā kustas par maz un lielākoties neizpilda Pasaules Veselības organizācijas (PVO) noteikto dienas fizisko aktivitāšu minimumu – secināts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekta Sporto visa klase veiktajā fizisko aktivitāšu eksperimentā, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). Tomēr eksperimenta laikā noskaidrots, ka modernās tehnoloģijas jauno paaudzi var pamudināt pievērsties kustīgākam dzīvesveidam un ikdienas rādītājus krietni uzlabot.

My Floorball mēneša labākie - Z.Bankava un G.Lauga 22.03.2017 11:15

Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi "MY FLOORBALL" mēneša labākos spēlētājus ELVI florbola līgā februārī – šo titulu izpelnījušies divi uzbrucēji - Zeltīte Bankava (Rubene) un Gvido Lauga (SK Pārgauja). Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".

Latvijas florbola komanda cīnās Pasaules ziemas spēlēs 22.03.2017 08:19

No 14. līdz 25. martam Austrijā notiek Speciālās Olimpiādes vēsturē lielākās Pasaules ziemas spēles. Par Spēļu medaļām sacenšas aptuveni 2700 atlētu no 107 valstīm, starp viņiem arī Latvijas florbolisti, kuri savā grupā ieņēmuši augsto otro vietu.

"Mullsjo AIS" vēlreiz pārāki papildlaikā 21.03.2017 22:49

Zviedrijas florbola čempionāta ceturtdaļfināla sērijā Anda Blinda pārstāvētais "Mullsjo AIS" izvirzījušies vadībā ar 2:1, pateicoties 5:4 uzvarai papildlaikā trešajā mačā pār "Linkoping IBK". Blinds spēli vēroja no rezervistu soliņa.

Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Gulbe un Ērcītis 21.03.2017 18:30

Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus februārī. Par tādiem atzīti vārtsardze Dana Gulbe no komandas "Irlava/Tukums" un uzbrucējs Niklāvs Ērcītis no "Kuldīgas". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".

Raituma klubs nonāk bezdibeņa malā 21.03.2017 10:14

Somijas florbola čempionātā zaudējumu arī trešajā ceturtdaļfināla spēlē piedzīvojis Arta Raituma pārstāvētais Turku TPS, ar 4:5 zaudējot "Happee" komandai, tādējādi nonākot vienas neveiksmes attālumā no sezonas beigām.

"Talsu NSS/Irlava" jau finālā; Bauskā izceļas kautiņš (4) 21.03.2017 07:26

Par Latvijas čempionātā florbolā Junioru līgas pirmo finālisti kļuvusi komanda "Talsu NSS/Irlava", kas pusfinālā pieveica Rīgas "Rockets". Pusfināla sērijā starp "Ķekavas Bulldogs" un "Bauskas BJSS" vadībā ar 1:0 izvirzījusies Ķekavas komanda, turklāt baušķenieki ar ķekaviešiem paspējuši izvicināt dūres.

Pastarīšu dueļa pirmajā spēlē "Ķekava" uzvar "Rīgu" 20.03.2017 22:11

Šovakar ar maču Ķekavas sporta namā starp "Ķekavu" un FK "Rīga" sākās ELVI florbola līgas vīriešiem izslēgšanas spēles par priekšpēdējo vietu turnīra tabulā. Uzvaru ar 10:7 izcīnīja ķekavieši, kuru rindās 6 (4+2) punkti Aivim Barkovskim. Sērija turpināsies līdz vienas komandas divām uzvarām.

Fans mēneša spēlētājs - inčukalnietis Jānis Levanovičs 20.03.2017 07:41

Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas mēneša labāko spēlētāju februārī – šo titulu izpelnījies Inčukalna komandas SK "Coyote" uzbrucējs un treneris vienā personā Jānis Levanovičs. Laureātam balva tiks pasniegta sadarbībā ar veikalu tīklu "Fans".

"Rubene" un FK "NND" soļa attālumā no fināla 19.03.2017 22:00

Tikai vienas uzvaras attāluma no iekļūšanas ELVI florbola līgas sievietēm finālā nokļuvusi pašreizējā čempione "Rubene", kas pusfināla sērijas otrajā spēlē šovakar Kocēnos ar 10:2 sakāva "Ķekavas Bulldogs", sērijā izvirzoties vadībā ar 2:0. Pa septiņiem rezultativitātes punktiem guva Laura Gaugere un Liene Adamane.

Višņevska un Garbare iekļūst pusfinālā, Blinds izlīdzina rezultātu 19.03.2017 21:59

Šveices sieviešu florbola čempionāta pusfinālā iekļuvis Evelīnas Garbares un Laumas Višņevskas pārstāvētais "Wizards Bern Burgdorf", kuras ceturtajā mačā papildlaikā apspēlēja Cūgas komandu. Somijas Elites līgā iedzinējos nonācis Morica Krūmiņa klubs, bet Zviedrijas Superlīgā svarīgu uzvaru otrajā ceturtdaļfināla mačā izcīnīja Anda Blinda pārstāvētā komanda.

"Triobet/Ulbroka" pusfināla otrajā cīņā pieveic "Valmieru", sērijā neizšķirts (7) 19.03.2017 20:59

"Elvi" florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas otrajā cīņā "Triobet/Ulbroka" florbolisti ar rezultātu 5:3 spēja reabilitēties FBK "Valmiera" vienībai, izlīdzinot sērijas rezultātu 1:1. Ar trīs vārtiem ulbrokiešu panākumu kaldināja Edžus Ceriņš.

"Lielvārde/FatPipe" otrreiz pret "Pārgauju" neklūp, sērijā - 1:1 (1) 19.03.2017 17:02

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā pirmo uzvaru izcīnījusi pašreizējā čempione "Lielvārde/FatPipe", kas pēc vakardienas zaudējuma Stalbes "Pārgaujai" pagarinājumā ar 4:5 šodien pārliecinoši revanšējās - 10:4, sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem panākot izlīdzinājumu - 1:1.

Ankudinova labo rekordus arī U-16 vecuma grupā 19.03.2017 09:48

Nedēļas sākumā Latvijas jaunatnes florbola čempionātā "Rīgas Lauvas" uzbrukuma līdere Anna Ankudinova laboja pašai piederošos rekordus U-14 vecuma grupā, bet nedēļas otrajā pusē laboti arī U-16 grupas rekordi.

Bitmaņa klubam pārsteidzoši noslēdzas sezona, Kraujai trīs vārtu guvumi 18.03.2017 21:34

Sapnis par iekļūšanu Zviedrijas Superlīgā noslēdzies Toma Bitmaņa pārstāvētajam "FBC Kalmarsund", savukārt Lauma Višņevska un Evelīna Garbare nonākusi soļa attālumā no iekļūšanas Šveices čempionāta pusfinālā. Somijā regulāro turnīru ar pārliecinošu pirmo vietu pabeidzis Emīla Hartmaņa klubs, bet Diāna Isjomina iemetusi četrus vārtus Norvēģijas kausā.

FBK "Valmiera" viesos šokē "Triobet/Ulbroku" (2) 18.03.2017 20:51

Negaidīts rezultāts tika fiksēts arī ELVI florbola līgas vīriešiem otrā pusfināla pārī - FBK "Valmiera", viesojoties pie regulārā turnīra uzvarētājas "Triobet/Ulbrokas", lieliski realizēja savas vārtu gūšanas iespējas un sērijas pirmajā mačā svinēja panākumu ar 6:2.

Pusfinālu ar uzvaru sāk FK "NND" un "Rubene" 18.03.2017 20:45

Arī ELVI florbola līgā sievietēm tieši šodien sākās pusfināls. Pirmajā spēlē Rīgas FK "NND" jeb "Nost No Dīvāna" viesos ne bez piepūles ar 5:3 pārspēja "Ķekavu", sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 1:0. Čempione "Rubene" arī savā sērijā ieguvusi vadību ar 1:0, jo viesos ar 7:4 pieveica "Ķekavas Bulldogs" florbolistes.

"Pārgaujas" cinītis jau pirmajā spēlē gāž čempionu vezumu (3) 18.03.2017 17:36

Jau pirmajā ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla spēle fiksēta sensācija - Stalbes "Pārgauja", kas pirmo reizi iekļuvusi četru labāko komandu skaitā, viesojās pie pašreizējās čempiones "Lielvārdes/FatPipe" un, pateicoties Gvido Laugas metienam, izrāva uzvaru pagarinājumā - 5:4.

"Pārgaujai" un "Valmierai" debijas spēles 1/2 finālā 18.03.2017 14:20

Elvi florbola līgā šodien komandas uzsāks pusfinālu sērijas. Pulksten 15:30 Latvijas čempionvienība "LIelvārde/Fatpipe" uzņems izslēgšanas spēļu lielākā pārsteiguma autoru Stalbes "Pārgauju", bet pulksten 19:00 regulārās sezonas uzvarētāja "Triobet/Ulbroka" tiksies ar Florbola klubu "Valmiera". Abas spēles tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.

Latvijas florbola leģionāriem neveiksmīga diena 17.03.2017 22:09

Somijas florbola Elites līgas ceturtdaļfinālu otrajās spēlēs zaudējumus piedzīvoja gan Arta Raituma, gan Morica Krūmiņa pārstāvētās komandas, savukārt Zviedrijas Superlīgas ceturtdaļfinālu ar zaudējumu iesācis Anda Blinda pārstāvētais klubs. Vienīgi Diāna Isjomina ar komandas biedrenēm pārliecinoši iesākušas Norvēģijas kausa izcīņu.

Vīriešu 1. līgas pusfinālā arī "RSU/Babīte" un FK "JeNo" 17.03.2017 19:37

Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas turnīrā noskaidrotas visas četras pusfinālistes. Komandas FK "Ogres Vilki" un "Lielvārde/Fans", kas savās ceturtdaļfināla sērijās uzvarēja jau pagājušās nedēļas nogalē, ieguvušas nākamās pretinieces, attiecīgi - "RSU/Babīti" un FK "JeNo".

Krūmiņam un Raitumam mainīgas sekmes, Bitmanis izlīdzina rezultātu sērijā (1) 17.03.2017 10:23

Somijas florbola Elites līgas pirmajās ceturtdaļfināla spēļu sērijās mainīgas sekmes bijušas Morica Krūmiņa un Arta Raituma pārstāvētajām komandām, abām uzvarētāja noteikšanu atliekot līdz pēcspēles metienu sērijai. Savukārt Zviedrijā cīņu par iekļūšanu Superlīgā turpina Toma Bitmaņa pārstāvētais "FBC Kalmarsund".

Pirmo reizi pusfinālā spēlēs "Valmiera" un "Pārgauja" (8) 15.03.2017 22:51

Par ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālistēm pirmo reizi savu klubu vēsturē kļuvušas FBK "Valmiera" un Stalbes SK "Pārgauja". Valmierieši šovakar ceturtdaļfināla sērijas septītajā mačā savā laukumā ar 6:3 uzvarēja Kocēnu "Rubeni", bet stalbieši viesos tikai pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Cēsu "Lekringu".

Ankudinova labo pašai piederošo rekordu 15.03.2017 15:53

Latvijas bērnu un jaunatnes florbola čempionātā meitenēm otrdien tika aizvadīts noslēdzošais priekšsacīkšu posms U-14 grupas meitenēm. "Rīgas lauvas" florboliste Anna Ankudinova labojusi pašai piederošo rekordu gūto vārtu skaita ziņā.

Vidzemes derbijos klāt kulminācija, 1/4 finālu septītās spēles Sportacentrs.com 15.03.2017 12:22

Elvi florbola līgas divos ceturtdaļfināla pāros šovakar tiks aizvadītas izšķirošās septītās spēles. Gan Cēsu "Lekrings", gan "FBK Valmiera" sērijas gaitā atspēlējušās no 1:3 deficīta un septītās spēles varēs aizvadīt savās mājās. Abas izšķirošās "būt vai nebūt" ceturtdaļfinālu spēles tiks translētas portāla Sportacentrs.com tiešraidēs.

Dānijas izlasi vadīs zviedru speciālists Karlbergs 15.03.2017 11:41

Par Dānijas vīriešu florbola valstsvienības galveno treneri apstiprināts pieredzējušais zviedru speciālists Mikaels Karlbergs, kurš vadījis tādus Superlīgas klubus kā "Helsingborg" un AIK, kā arī bijis treneris Zviedrijas U-19 izlasei.

Arī 1.līgā divos pāros priekšā izšķirošās cīņas 14.03.2017 16:14

Latvijas florbola čempionāta vīriešu pirmajā līgā noskaidrotas divas pusfinālistes un par tām kļuvuši "Lielvārde/Fans" un "Ogres vilku" florbolisti. Atlikušās divas veiksminieces tiks noskaidrotas izšķirošajā piektajā mačā.

Zviedrijas florbola izlasi vadīs Blinda treneris Hills 14.03.2017 13:46

Par Zviedrijas vīriešu florbola valstsvienības galveno treneri apstiprināts Mikaels Hills, kurš līdz šim pildījis Zviedrijas Superlīgas kluba "Mullsjo AIS" galvenā trenera pienākumus.

Rajeckis sezonu beidz ar mača MVP, Bitmanis piekāpjas Karlsonam (2) 14.03.2017 09:51

Šveices NLA florbola līgas ceturtdaļfināla pēdējā spēlē par labāko savā komandā nosaukts Jānis Rajeckis, komandai gan piedzīvojot neveiksmi. Dāmu konkurencē pie pirmās uzvaras šajā pašā turnīra stadijā tika Laumas Višņevskas un Evelīnas Garbares pārstāvētais klubs, bet Zviedrijā Toms Bitmanis ceturtdaļfinālu iesācis ar neveiksmi pret Jakobu Karlsonu. Ar kārtējo piespēli izcēlusies Luīze Biļinska, bet Somijā vārtus guvis Emīls Hartmanis.

2.līgas ceturtdaļfinālos pietiek ar minimālo spēļu skaitu 13.03.2017 11:20

Latvijas florbola čempionāta vīriešu 2. līgā aizvadītas ceturtdaļfinālu spēles un visās uzvarētāja noteikšanai pietika ar diviem mačiem. Pusfinālu sasniegušas trīs Vidzemes reģiona komandas un viena Centra.