Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Paziņots sieviešu izlases sastāvs PČ kvalifikācijas turnīram

Paziņots sieviešu izlases sastāvs PČ kvalifikācijas turnīram

Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

No 1. līdz 5. februārim Latvijas sieviešu florbola izlase Spānijas galvaspilsētā Madridē cīnīsies par ceļazīmi uz pasaules čempionāta finālturnīru, kas šī gada nogalē norisināsies Slovākijā. Mūsu valstsvienības galvenais treneris Jurijs Fedulovs nosaucis tās 20 spēlētājas, kurām uzticēs šo svarīgo misiju.

Latvijas izlases sastāvā iekļautas divas vārtsardzes, septiņas aizsardzes un 11 uzbrucējas. Nosaukto vidū ir četras mūsu leģionāres, kuras ikdienā spēlē Šveices un Norvēģijas čempionātā, 15 ELVI florbola līgas sievietēm spēlētājas, kā arī viena pārstāve no Latvijas florbola čempionāta sieviešu 1.līgas komandas "Lekrings". No ELVI florbola līgas klubiem visplašākā pārstāvniecība ir Kocēnu "Rubenei" (7 spēlētājas), trīs florbolistes ir no "Rīgas Lauvām", pa divām - no Rīgas FK "NND" un FK "Ķekava", bet viena spēlētāja pārstāv komandu "Ķekavas Bulldogs". Pirms došanās uz Madridi mūsu izlases florbolistēm vēl paredzētas divas treniņnometnes, kas notiks Latvijā.

Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrs Madridē notiks no 1. līdz 5. februārim. Tajā Latvijas labākajām florbolistēm, kurām šobrīd pieder planētas piektās labākās izlases gods, būs jāsacenšas ar čehietēm, ungārietēm, spānietēm un ukrainietēm. Ceļazīmi uz pasaules čempionātu iegūs grupas divas labākās valstsvienības. Eiropā kopumā notiks četri tādi grupu turnīri, iespēja piedalīties pasaules čempionāta finālturnīrā būs arī divām izlasēm, kuras ar labākiem rezultātiem izcīnīs trešo vietu.

Latvijas sieviešu izlase:

Nr.p.k.Vārds un UzvārdsP.Klubs
1.Lauma VišņevskaVWizards Bern Burgdorf (Šveice)
2.Līga GarklāvaUGrei (Norvēģija)
3.Evelīna GarbareAWizards Bern Burgdorf (Šveice)
4.Diāna IsjominaUSveiva IB (Norvēģija)
5.Laura GaugereARubene
6.Evita RudzīteARubene
7.Madara AdamaneARubene
8.Lība Daija MikovaURubene
9.Linda LīceARubene
10.Gundega VancāneAFK Ķekava
11.Elīza Elizabete BērziņaUFK Ķekava
12.Gunita KārkliņaAFK NND
13.Santa TorstereUFK NND
14.Kristīne KirilovaVRīgas Lauvas
15.Inga AmetereUĶekavas Bulldogs
16.Ieva LočmeleURīgas Lauvas
17.Anna AnkudinovaURīgas Lauvas
18.Paula EgleULekrings
19.Edīte BankavaURubene
20.Zeltīte BankavaURubene

Galvenais treneris: Juris Fedulovs
Treneris: Gints Vīnbergs
Treneris: Valērijs Bodnieks
Ekipējuma menedžeris: Arsenijs Potapovs
Ārste: Lilita Lazdiņa
Izlases menedžere: Dace Grizāne

Izmantotie resursi:
floorbal.lv

Tev jābūt autorizētam,