Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Paziņots Latvijas junioru izlases sastāvs startam pasaules čempionātā

Paziņots Latvijas junioru izlases sastāvs startam pasaules čempionātā
Latvijas sieviešu U19 izlase
Foto: floorball.lv

Latvijas U19 sieviešu florbola izlases galvenais treneris Jurijs Fedulovs nosaucis tās 20 florbolistes, kuras no 2. līdz 6. maijam aizstāvēs mūsu valsts godu pasaules čempionātā, kas norisināsies Šveices pilsētās Hērizavā un Sanktgallenē.

Izlasē iekļautas divas vārtsardzes, septiņas aizsardzības spēlētājas un 11 uzbrucējas. Vislielākā pārstāvniecība (sešas spēlētājas) ir no Kocēnu "Rubenes", piecas florbolistes pārstāv klubu "Ķekavas Bulldogs", četras - "Rīgas Lauvas", trīs - Cēsu "Lekringu", bet pa vienai - FK "Ķekava" un Rīgas FK "NND". Piecas no šīm spēlētājām (Elizabete Pavlovska, Elīna Jeige, Nensija Šimkūna, Klinta Mārtiņjēkaba un Elīna Tauriņa) piedalījās iepriekšējā pasaules čempionātā, kas 2016. gadā notika Kanādā, bet trīs (Laura Gaugere, Elizabete Pavlovska un Anna Ankudinova) savu meistarību jau pierādījušas pieaugušo valstsvienībā.

2016. gada pasaules čempionātā, kas notika Kanādas pilsētā Belvilā, Latvijas sieviešu U19 izlase visās četrās spēlēs piedzīvoja zaudējumus un bija spiesta pamest A divīziju. Nākamajā čempionātā nu jau B divīzijā latvietēm savā apakšgrupā būs jāsacenšas ar ASV, Austrijas un Austrālijas florbolistēm, bet otrā apakšgrupā cīnīsies Kanādas, Ungārijas, Jaunzēlandes un Krievijas izlases. Latvijas sieviešu U19 izlases mērķis ir tikai viens - atgūt sev vietu pasaules astoņu labāko izlašu vidū.

Apakšgrupas spēles B divīzijas komandas aizvadīs Hērizavā: 2. maijā mūsu juniores spēkosies ar ASV izlasi, 3. maijā ar austrālietēm, bet 4. maijā ar austrietēm. 5. maijā paredzēta pusfināla spēle, bet 6. maijā - divīzijas fināls. Nolikums paredz, ka finālspēle notiks Sanktgallenē.

Latvijas U19 sieviešu izlase:

Nr.p.k.Vārds un UzvārdsPoz.Klubs
1.Alise KazaineUFK NND
2.Laura GaugereURubene
3.Elizabete PavlovskaARubene
4.Danute TinkuseURubene
5.Jūlija RozīteURubene
6.Simona GrāpēnaURubene
7.Zane ZiedoneARubene
8.Anna AnkudinovaUĶekavas Bulldogs
9.Edīte OzoliņaAĶekavas Bulldogs
10.Kristiāna KuplāAĶekavas Bulldogs
11.Letīcija KalveUĶekavas Bulldogs
12.Elīna JeigeVĶekavas Bulldogs
13.Nensija ŠimkūnaUFK Ķekava
14.Klinta MārtiņjēkabaALekrings
15.Elīna TauriņaALekrings
16.Kate MeldereULekrings
17.Barbara RabčevskaVRīgas Lauvas
18.Kristiāna Elizabete KrūmiņaURīgas Lauvas
19.Liene LeiteURīgas Lauvas
20.Viktorija KuročkinaARīgas Lauvas

Galvenais treneris: Jurijs Fedulovs
Treneris: Pēteris Stepītis

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...