Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Video: Jurševska pēcspēles metiens atzīts par skaistāko pasaules čempionātā

Latvijas izlases florbolista Artūra Jurševska realizētais pēcspēles metiens pasaules florbola čempionāta astotdaļfināla mačā pret Dāniju izraisīja plašu rezonansi jau turnīra laikā. Apkopojot skaistākos "bullīšus" visa turnīra laikā, tieši Latvijas valstsvienības aizsarga precīzais metiens atzīts par skaistāko.

Vērtējums:

     [+] [-]

, 2017-01-10 11:09, pirms gada
Nezinu īšti noteikumus, bet izskatās, ka fintot ir atļauts bullīšos, jo slovākam bumbiņa pat pie zemes nebija. Ja kļūdos, painformējiet mani.

     [+] [-]

, 2017-01-10 12:23, pirms gada
Jurichs4 rakstīja: Nezinu īšti noteikumus, bet izskatās, ka fintot ir atļauts bullīšos, jo slovākam bumbiņa pat pie zemes nebija. Ja kļūdos, painformējiet mani.
Principā tikai divas 3 lietas jāievēro - bumbiņai visu laiku jāsaglabā (kaut minimālu) kustību uz priekšu, bumbiņai ar nūju nedrīkst pieskarties, kad tā atrodas augstāk par celi un vārtus ieskaitīs tikai tādā gadījumā, ja pēdējais pieskāriens būs ar nūju (nevis kāju vai citu ķermeņa daļu).

     [+] [-]

, 2017-01-10 12:27, pirms gada
Man jau arī šķiet ,ka 2.vietas ieguvēja vārtus nevajadzētu ieskaitīt ,jo fintojot bumbiņa tika pavilkta uz atpakaļu,kas nav atļauts izpildot bulīšus!

Tev jābūt autorizētam,