Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Latvijas vīriešu izlase triju nāciju turnīru sāks pret somiem

Latvijas vīriešu izlase triju nāciju turnīru sāks pret somiem

Latvijas izlase
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Šīs nedēļas nogalē Kocēnu sporta namā norisinās triju nāciju turnīrs florbolā vīriešiem, kurā kopā ar Latvijas izlasi par uzvaru cīnās arī Igaunijas valstsvienība un Somijas U23 komanda. Latvieši pirmo spēli aizvadīs šovakar pulksten 20.00, kad krustos nūjas ar somiem. Spēli interneta TV tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com.

Turnīra pirmā spēle tika aizvadīta jau vakar, kad spēkiem mērojās Igaunijas vīriešu un Somijas vīriešu U23 izlases. Katrā periodā gūstot pa diviem vārtiem, uzvaru ar 6:0 svinēja somi. Igauņiem bija ļoti laba iespēja iemest vismaz goda vārtus, bet Mats Tamme trešā perioda sākumā nespēja realizēt soda metienu. Bija arī pēcspēles metienu sērija, tajā ar 2:1 uzvarēja Igaunijas komanda.

Latvijas izlase vēl pirms šī turnīra jau aizvadīja vienu pārbaudes spēli ar Somijas U23 komandu, aizvakar turpat Kocēnu sporta namā piekāpjoties somiem ar 4:9. Pēc pirmā perioda vadībā ar 2:1 atradās latvieši, kuru rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Andris Rajeckis un Edžus Ceriņš. Jāpiebilst, ka Ivo Balodis nerealizēja soda metienu. Otrajā periodā uz Gvido Laugas un Arta Raituma goliem viesi atbildēja ar sešiem vārtu guvumiem (4:7), bet pēdējā trešdaļā somi guva divus bezatbildes vārtus, svinot uzvaru ar 9:4. Pēcspēles metienu sērijā savas iespējas izmantoja Atis Stepāns un Artūrs Jurševskis, bet pretinieki pēc tam atbildēja ar trim realizētiem "bullīšiem". Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīts Artis Raitums.

Lielais florbols Kocēnu sporta namā šodien sāksies jau pulksten 17.00, kad pārbaudes spēlē vietējā komanda "Rubene" tiksies ar Igaunijas vīriešu izlasi. Pulksten 20.00 laukumā dosies Latvijas vīriešu valstsvienība un Somijas U23 izlase, lai aizvadītu triju nāciju turnīra spēli. Ieejas biļete uz abām spēlēm maksās 2,00 EUR, bērniem un jauniešiem, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu, apmeklējums bez maksas. Latvijas izlases spēles interneta TV tiešraidē translēs portāls Sportacentrs.com, tās iespējams skatīties arī youtube.com/floorballtvlv.

Latvijas vīriešu izlase:

Nr.p.k.Vārds un UzvārdsP.
1.Jānis RajeckisA
2.Artūrs JurševskisA
3.Artis SavinsA
4.Gatis LiepiņšA
5.Ivo BalodisA
6.Kārlis Jānis PetrovskisA
7.Morics KrūmiņšA
8.Gvido LaugaU
9.Toms AkmeņlauksU
10.Andris RajeckisU
11.Artis RaitumsU
12.Pēteris TrekšeU
13.Toms BitmanisU
14.Mārtiņš BroksU
15.Atis BlindsU
16.Juris GribustsU
17.Rolands KovaļevskisU
18.Edžus CeriņšU
19.Atis StepānsU
20.Jānis RagovskisU
21.Kristers EglītisU
22.Mihails KostusevsU
23.Kaspars ŠķēlsU
24.Jānis SalcevičsV
25.Agris RogainisV

Galvenais treneris: Arto Rīhimeki
Treneris: Pertu Kitehonka
Treneris: Ingus Laiviņš
Fiziskās sagatavotības treneris: Ivars Čākurs
Mediķe: Lilita Lazdiņa
Ekipējuma menedžeris: Arsenijs Potapovs
Izlases menedžere: Dace Grizāne

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...

Tev jābūt autorizētam,