Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:282, Did:0, useCase: 0

Divus vārtus iemetušais Jansons: "Spēle aizgāja pēc zaudētajiem vārtiem"

Ints Megnis
Ints Megnis

Divus vārtus iemetušais Jansons: "Spēle aizgāja pēc zaudētajiem vārtiem"
Klāvs Jansons pret Slovākiju. Foto: Latvijas Florbola savienība

Kaut Latvijas florbola izlase bija noskaņojusies trešdienas spēlei pret Slovākiju pasaules čempionāta astotdaļfinālā, pilnībā tā aizgājusi vien pēc zaudētajiem vārtiem, uzskata 18 gadus vecais Klāvs Jansons, kurš mačā pamanījās gūt divus vārtus.

"Visi bijām noskaņojušies, ka šī ir ļoti atbildīga spēle. Bijām gatavi spēlēt kā komanda, izpildījām visu, ko treneris bija ieplānojis, tāpēc arī tāds rezultāts," pēc mača pauda Jansons. "Spēli varbūt sākām nedaudz aizmiguši, bet pēc zaudētajiem vārtiem spēle aizgāja."

"Kad es guvu pirmos vārtus, biju mazliet nesaprašanā, īsti nesapratu, kas notiek. Emocijas ir fantastiskas, novēlu to izbaudīt jebkuram spēlētājam," saka izlases debitants. "Kolektīvs ļoti ātri mani pieņēma. Debitantiem, kā vienmēr, ir pienākumi, tomēr visi esam viens par otru."

Trešdienas spēlē Latvijas sagrāva Slovākiju ar 6:1 un ceturtdaļfinālā piektdienas vakarā tiksies ar pasaules florbola grandu Zviedriju. "Nākamajā spēlē darīsim visu, kas iespējams. Pretinieks varbūt ir spēcīgāks, bet mēs viņus nešķirojam. Iesim un cīnīsimies," Jansons noskaņots kaujinieciski.

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...