Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:283, Did:0, useCase: 0

"Latvian Open" TOP grupas komandas aizvadīs 2. kārtas spēles

Ritvars Raits
Ritvars Raits

"Latvian Open" TOP grupas komandas aizvadīs 2. kārtas spēles
FBK "Valmiera"
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Šodien Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, ar TOP komandu apakšgrupu otrās kārtas spēlēm turpināsies starptautiskais turnīrs florbolā "Latvian Open 2018". Kocēnu "Rubene" mērosies spēkiem ar Šveices "Kloten Dietlikon Jets", bet FBK "Valmiera" - ar Somijas "SC Classic".

Starptautiskais florbola turnīrs "Latvian Open 2018" notiek no 22. līdz 26. augustam un pulcējis 37 komandas no astoņām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Čehijas un Šveices. TOP jeb uzaicinātās komandas pārstāv pasaules florbola vadošās nācijas - iepriekšējo triju sezonu Somijas čempione "SC Classic", vēl viens somu klubs "Esport Oilers", Šveices NLA komandas "UHC Uster" un "Kloten Dietlikon Jets", kuru vada Latvijas vīriešu izlases galvenais treneris Arto Rīhimeki, Čehiju pārstāv "FbS Bohemians" un "Florbal Usti". Ar spēcīgajiem ārzemniekiem spēkiem mērojas arī divas mājinieku vienības - ELVI florbola līgas vicečempione FBK "Valmiera" un pērnās sezonas Latvijas ceturtā spēcīgākā komanda "Rubene" (Kocēni).

TOP grupas komandas sadalītas divās apakšgrupās. A grupā spēlēs "SC Classic", "UHC Uster", FBK "Valmiera" un "Florbal Usti", bet B grupā - "Esport Oilers", "Kloten Dietlikon Jets", "FbS Bohemians" un "Rubene". Apakšgrupās tiks izspēlēts viena apļa turnīrs, bet godalgoto vietu ieguvēji noskaidrosies izslēgšanas spēlēs.

Vakar, kas TOP grupas komandas aizvadīja apakšgrupas pirmās kārtas spēles, uzvaras svinēja Somijas un Čehijas klubi. "Esport Oilers" ar 11:3 sagrāva "Kloten Dietlikon Jets", "SC Classic" ar 8:1 - "UHC Uster", "FbS Bohemians" ar 10:5 uzvarēja "Rubeni", bet "Florbal Usti" ar 7:3 pārspēja "Valmieru". Šovakar Kocēnu "Rubene" krustos nūjas ar Šveices "Kloten Dietlikon Jets", bet FBK "Valmiera" mērosies spēkiem ar Somijas čempioni "SC Classic".

23.augusta spēļu kalendārs:
12.30 "UHC Uster" - "Florbal Usti"
15.00 "FbS Bohemians" - "Esport Oilers"
17.30 "Rubene" - "Kloten Dietlikon Jets"
20.00 "SC Classic" - FBK "Valmiera"

Spēļu kalendāram, protokoliem un statistikai iespējams sekot turnīra oficiālajā mājaslapā LatvianOpen 2018 | Sākums Dažādas aktualitātes tiks publicētas arī turnīra Twitter, Facebook un Instagram profilos.

Ieejas maksa uz vienas dienas spēlēm Vidzemes Olimpiskajā centrā ir 3 eiro. Bērniem un jauniešiem, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu ieeja bez maksas. Spēles Kocēnu sporta namā visiem interesentiem būs iespējams vērot bez maksas.

"Latvian Open 2018" ir iekļauts Starptautiskās Florbola Federācijas (IFF) vasaras elites turnīru sarakstā. Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šoreiz turnīra spēles notiek uz trim laukumiem, kas aprīkoti ar "Gerflor" grīdas segumu.

Turnīru organizē biedrība "Latvijas Florbola savienība" un biedrība "Florbola centrs" sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, Kocēnu novada pašvaldību un Vidzemes Olimpisko centru.

Izmantotie resursi:
LatvianOpen 2018 | Sākums