Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:283, Did:0, useCase: 0

"BeActive Pludmales spēlēs" – florbols (3 pret 3)!

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Sākusies reģistrācija šīs vasaras sportiskākajam tautas sporta pasākumam, kas Rīgas svētku laikā, 17. un 18. augustā, notiks Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē - "BeActive Pludmales spēlēm". Vairāk nekā 20 sporta veidu vidū iekļauts arī florbols (3:3).

Rīgas svētkos Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies "BeActive Pludmales spēles" – sportisks pasākums ikvienam, kas vēlas piedzīvot fiziskās aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens.

"Sākot ar mūsu katra personīgo pieredzi, bērnībā spēlējot pagalmā bumbu, līdz pat olimpiskajām spēlēm, sports ir pierādījis – tas var būt lielisks veids, kā rast kopīgu valodu atšķirīgām paaudzēm, nojaukt barjeras starp dažādām sociālām grupām, sākt sarunāties ar kādu, kurš līdz tam stāvējis malā," norāda spēļu rīkotāju Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis. Viņš uzsver, ka viens no Pludmales spēļu attīstības mērķiem – paplašināt #BeActive kustību, aktīvi piedāvājot idejas pieejamam, iekļaujošam un aizraujošam fiziskās aktivitātes veidam jaunā vidē.

Spēļu programmā – sacensības, iespēja izmēģināt sporta veidus speciālistu vadībā, paraugdemonstrējumi un izklaidējošas aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un ūdenī kopumā 24 sporta veidos.

Dalībniekiem iepriekš reģistrējoties, pludmalē notiks skrējiens un nūjošana 5 km un 10 km distancēs, pludmales volejbols (3 pret 3), skeitbords, pludmales trīscīņa (šaušana, peldēšana, skriešana) pludmales handbols, florbols (3 pret 3), pludmales teniss, tautas bumba, krosmintons, pludmales futbols. Savukārt ūdens sporta veidos var pieteikties sacensībām peldēšanā atklātā ūdenī, burāšanā, SUP airēšanā un akvatlonā (skriešana-peldēšana-skriešana).

Divu dienu garumā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē notiks arī virkne citu sportisku aktivitāšu. Jebkurš interesents aicināts izmēģināt sev interesējošo sporta veidu tā pārstāvja vadībā, lai spertu pirmo soli izvēlētajā fiziskajā aktivitātē.

Varēs izmēģināt kāpšanas sportu, petanku, virves vilkšanu un sēdvolejbolu, kā arī just līdzi paraugdemonstrējumiem šajos sporta veidos. Ar iespaidīgiem trikiem skatītājus izklaidēs triāla kluba "Karters" riteņbraucēji. "BeActive Pludmales spēļu" mazākie dalībnieki savu neizsīkstošo enerģiju aicināti veltīt bērnu vieglatlētikas aktivitātēm (Kids Athletics).

Vienlaikus risināsies aktivitātes ģimenēm, sacenšoties par galveno balvu – dalību "BeActive Pludmales spēlēs" Portugālē.

Vairāk informācijas mājaslapā www.pludmalesspeles.lv, turpat arī dalībnieku reģistrācija sacensībām, kas turpināsies līdz 12. augustam. Sporta veida izmēģinājumiem un individuālajām aktivitātēm varēs pieteikties sacensību vietā bez iepriekšējas reģistrācijas.

Baudi vasaru kustībā un piedalies!

#BeActiveAtBeach #RīgasSvētki2019

Informāciju sagatavoja:
Kristaps Zaļkalns,
Latvijas Sporta federāciju padomes
komunikācijas speciālists