Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:279, Did:0, useCase: 0
 • Iespēja kļūt par snaiperi: Piekto reizi notiks "1000 metienu nometne"
  06.feb. Iespēja kļūt par snaiperi: Piekto reizi notiks "1000 metienu nometne"
  No 26. līdz 30. jūnijam Cēsīs vienlaicīgi ar "BLINDSAVE vārtsargu nometni" notiks "1000 metienu nometne" laukuma spēlētājiem. Šī florbola nometne palīdzēs ikvienam tās dalībniekam apgūt un attīstīt metienu prasmi un precizitāti, kā arī iegūt jaunus draugus un pozitīvas emocijas kopā ar "BLINDSAVE vārtsargu nometnes" dalībniekiem.
 • Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus
  01.aug. Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus(1)
  Šodien, 1. augustā, Rīgā, VEF kultūras pilī, svinīgā ceremonijā tiks sveikti un apbalvoti 2017./2018. gada sezonas labākie florbolisti, treneri un tiesneši. Pasākuma sākums pulksten 16:00, ierašanās no pulksten 15:00. Vakara vadītāju lomā šoreiz būs Sanda Dejus un Juris Kozlovskis jeb improvizācijas teātris "Spiediens".
 • Mēneša spēlētājs 2. līgā - Haralds Niedrītis
  21.apr. Mēneša spēlētājs 2. līgā - Haralds Niedrītis
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi mēneša labāko spēlētāju Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgā martā – šo godu nopelnījis FK "Kalsnava" uzbrucējs Haralds Niedrītis. Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".
 • 2. līgas bronzu izcīna "Leģions/Grobiņas novads"
  08.apr. 2. līgas bronzu izcīna "Leģions/Grobiņas novads"
  Par Latvijas čempionāta florbolā 2. līgas bronzas medaļniekiem kļuvuši komandas "Leģions/Grobiņas novads" florbolisti, kuri šodien Bauskā ar 6:3 pārspēja "Aizkraukli/Koknesi". Uzvarētāju rindās ar 5 (2+3) rezultativitātes punktiem izcēlās Aivars Dēvics.
 • Šodien Bauskā dalīs 2. līgas medaļas
  08.apr. Šodien Bauskā dalīs 2. līgas medaļas
  Šodien Bauskā, sporta centrā "Mēmele", ar spēlēm par medaļām noslēgsies Latvijas čempionāta florbolā 2. līgas turnīrs. Pulksten 14.00 mačā par bronzas godalgām nūjas krustos "Leģions/Grobiņas novads" un "Aizkraukle/Koknese", bet pulksten 17.00 par čempionu kausu spēkosies FK "Kalsnava" un mājinieku komanda "SC Mēmele/Code".
 • Janvāra labākais spēlētājs 2. līgā - Niklāvs Vingris
  07.feb. Janvāra labākais spēlētājs 2. līgā - Niklāvs Vingris
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi janvāra mēneša labāko spēlētāju Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgā – šo godu izpelnījies komandas "Aizkraukle/Koknese" uzbrucējs Niklāvs Vingris. Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".
 • Decembra labākais spēlētājs 2. līgā - grobiņnieks Ēvalds
  05.jan. Decembra labākais spēlētājs 2. līgā - grobiņnieks Ēvalds
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi decembra mēneša labāko spēlētāju Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgā – par tādu atzīts komandas "Leģions/Grobiņas novads" uzbrucējs Toms Ēvalds. Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".
 • Mēneša spēlētājs 2. līgā - tērvetnieks Tiltiņš
  01.jan. Mēneša spēlētājs 2. līgā - tērvetnieks Tiltiņš
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas mēneša labāko spēlētāju novembrī – šo titulu izpelnījies FK "Tērvete" uzbrucējs Kristers Tiltiņš. Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".
 • Mēneša spēlētājs 2. līgā - kalsnavietis Sandijs Kalniņš
  14.nov. Mēneša spēlētājs 2. līgā - kalsnavietis Sandijs Kalniņš
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas mēneša labāko spēlētāju oktobrī – šo titulu izpelnījies FK "Kalsnava" uzbrucējs Sandijs Kalniņš. Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".
 • Sācies vīriešu 2. līgas turnīrs
  29.sep. Sācies vīriešu 2. līgas turnīrs
  Šovakar Latvijas čempionātā florbolā paredzētas četras vīriešu 2. līgas spēles, bet pirmais mačs šajā turnīrā norisinājās jau aizvakar, 27. septembrī, kad FK "Jūrmala" savā laukumā ar 13:6 sakāva "Talsu NSS/Zerorisk".
 • Foto: LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  01.aug. Foto: LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  27. jūlijā kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums.
  Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
 • LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  28.jūl. LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus(3)
  Vakar, 27. jūlijā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums.
 • Pagājušās sezonas labākos florbolistus godinās 27. jūlijā
  25.jūl. Pagājušās sezonas labākos florbolistus godinās 27. jūlijā
  Ceturtdien, 27. jūlijā, Rīgā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti 2016./2017. gada sezonas labākie florbolisti un treneri. Pasākuma sākums pulksten 16.00, ierašanās no pulksten 15.00. Programmā paredzēti arī izklaidējoši priekšnesumi, bet vakara vadītāja lomu otro gadu pēc kārtas uzņemsies Renārs Zeltiņš.
 • Video: "Impar/Limbaži" finālā pārspēj "Koknesi" un kļūst par 2.līgas čempioniem
  12.apr. Video: "Impar/Limbaži" finālā pārspēj "Koknesi" un kļūst par 2.līgas čempioniem
  Svētdien, 9.aprīlī Vidzemes olimpiskajā centrā tika aizvadītas finālspēles Latvijas florbola čempionātā 2.līgā vīriešiem. Lielajā finālā, kurā par zeltu cīnījās komandas "Impar/Limbaži" un "Koknese", uzvaru ar rezultātu 9:6 (2:3 ; 3:1 ; 4:2) svinēja limbažnieki, tādējādi kļūstot par otrās līgas čempionvienību.
 • Video: FK "Valka" izcīna vīriešu 2.līgas bronzu
  12.apr. Video: FK "Valka" izcīna vīriešu 2.līgas bronzu
  Svētdien, 9.aprīlī Vidzemes olimpiskajā centrā tika finālspēles Latvijas florbola čempionātā 2.līgā vīriešiem. Mačā par 3.vietu, kurā savā starpā nūjas krustoja "Tērvete" un FK "Valka", ar rezultātu 8:5 (3:1 ; 3:2 ; 2:2) pārāki bija valcēnieši, tādējādi izcīnot bronzas medaļas.
 • Video: Rullis: "Klusībā ceram spēlēt pirmajā līgā"
  10.apr. Video: Rullis: "Klusībā ceram spēlēt pirmajā līgā"
  Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, norisinājušās Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 2. līgas spēles par medaļām. Par bronzas medaļu ieguvējiem kļuva FK "Valka" florbolisti, kuri ar 8:5 uzvarēja "Tērveti". Sportacentrs.com pēc spēles aprunājās ar uzvarētāju komandas treneri Ilvaru Rulli.
 • 2. līgas pjedestāls: "Impar Limbaži", "Koknese" un "Valka"
  09.apr. 2. līgas pjedestāls: "Impar Limbaži", "Koknese" un "Valka"
  Šodien Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, norisinās Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 2. līgas spēles par medaļām. Par bronzas medaļu ieguvējiem kļuva FK "Valka" florbolisti, kuri ar 8:5 uzvarēja "Tērveti". Čempionu kausu izcīnīja "Impar Limbaži", kas ar 9:6 pārspēja "Koknesi".
 • "Impar Limbaži" finālā, pretiniekus neuzzina
  27.mar. "Impar Limbaži" finālā, pretiniekus neuzzina
  Par pirmajiem finālistiem Latvijas florbola čempionātā vīriešu 2.līgā kļuvuši "Impar Limbaži", kas sērijā līdz četrām uzvarām ar 3:1 pieveica FK "Valka". Tikmēr viņu pretinieks noskaidrosies izšķirošajā spēlē.
 • Fans mēneša spēlētājs - inčukalnietis Jānis Levanovičs
  20.mar. Fans mēneša spēlētājs - inčukalnietis Jānis Levanovičs
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas mēneša labāko spēlētāju februārī – šo titulu izpelnījies Inčukalna komandas SK "Coyote" uzbrucējs un treneris vienā personā Jānis Levanovičs. Laureātam balva tiks pasniegta sadarbībā ar veikalu tīklu "Fans".
 • 2.līgas ceturtdaļfinālos pietiek ar minimālo spēļu skaitu
  13.mar. 2.līgas ceturtdaļfinālos pietiek ar minimālo spēļu skaitu
  Latvijas florbola čempionāta vīriešu 2. līgā aizvadītas ceturtdaļfinālu spēles un visās uzvarētāja noteikšanai pietika ar diviem mačiem. Pusfinālu sasniegušas trīs Vidzemes reģiona komandas un viena Centra.
 • lasīt vairāk