• Mēneša spēlētājs 2. līgā - kalsnavietis Sandijs Kalniņš
  14.nov. Mēneša spēlētājs 2. līgā - kalsnavietis Sandijs Kalniņš
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas mēneša labāko spēlētāju oktobrī – šo titulu izpelnījies FK "Kalsnava" uzbrucējs Sandijs Kalniņš. Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".
 • Sācies vīriešu 2. līgas turnīrs
  29.sep. Sācies vīriešu 2. līgas turnīrs
  Šovakar Latvijas čempionātā florbolā paredzētas četras vīriešu 2. līgas spēles, bet pirmais mačs šajā turnīrā norisinājās jau aizvakar, 27. septembrī, kad FK "Jūrmala" savā laukumā ar 13:6 sakāva "Talsu NSS/Zerorisk".
 • Foto: LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  01.aug. Foto: LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  27. jūlijā kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums.
  Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
 • LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  28.jūl. LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus(3)
  Vakar, 27. jūlijā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums.
 • Pagājušās sezonas labākos florbolistus godinās 27. jūlijā
  25.jūl. Pagājušās sezonas labākos florbolistus godinās 27. jūlijā
  Ceturtdien, 27. jūlijā, Rīgā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti 2016./2017. gada sezonas labākie florbolisti un treneri. Pasākuma sākums pulksten 16.00, ierašanās no pulksten 15.00. Programmā paredzēti arī izklaidējoši priekšnesumi, bet vakara vadītāja lomu otro gadu pēc kārtas uzņemsies Renārs Zeltiņš.
 • Video: "Impar/Limbaži" finālā pārspēj "Koknesi" un kļūst par 2.līgas čempioniem
  12.apr. Video: "Impar/Limbaži" finālā pārspēj "Koknesi" un kļūst par 2.līgas čempioniem
  Svētdien, 9.aprīlī Vidzemes olimpiskajā centrā tika aizvadītas finālspēles Latvijas florbola čempionātā 2.līgā vīriešiem. Lielajā finālā, kurā par zeltu cīnījās komandas "Impar/Limbaži" un "Koknese", uzvaru ar rezultātu 9:6 (2:3 ; 3:1 ; 4:2) svinēja limbažnieki, tādējādi kļūstot par otrās līgas čempionvienību.
 • Video: FK "Valka" izcīna vīriešu 2.līgas bronzu
  12.apr. Video: FK "Valka" izcīna vīriešu 2.līgas bronzu
  Svētdien, 9.aprīlī Vidzemes olimpiskajā centrā tika finālspēles Latvijas florbola čempionātā 2.līgā vīriešiem. Mačā par 3.vietu, kurā savā starpā nūjas krustoja "Tērvete" un FK "Valka", ar rezultātu 8:5 (3:1 ; 3:2 ; 2:2) pārāki bija valcēnieši, tādējādi izcīnot bronzas medaļas.
 • Video: Rullis: "Klusībā ceram spēlēt pirmajā līgā"
  10.apr. Video: Rullis: "Klusībā ceram spēlēt pirmajā līgā"
  Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, norisinājušās Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 2. līgas spēles par medaļām. Par bronzas medaļu ieguvējiem kļuva FK "Valka" florbolisti, kuri ar 8:5 uzvarēja "Tērveti". Sportacentrs.com pēc spēles aprunājās ar uzvarētāju komandas treneri Ilvaru Rulli.
 • 2. līgas pjedestāls: "Impar Limbaži", "Koknese" un "Valka"
  09.apr. 2. līgas pjedestāls: "Impar Limbaži", "Koknese" un "Valka"
  Šodien Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, norisinās Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 2. līgas spēles par medaļām. Par bronzas medaļu ieguvējiem kļuva FK "Valka" florbolisti, kuri ar 8:5 uzvarēja "Tērveti". Čempionu kausu izcīnīja "Impar Limbaži", kas ar 9:6 pārspēja "Koknesi".
 • "Impar Limbaži" finālā, pretiniekus neuzzina
  27.mar. "Impar Limbaži" finālā, pretiniekus neuzzina
  Par pirmajiem finālistiem Latvijas florbola čempionātā vīriešu 2.līgā kļuvuši "Impar Limbaži", kas sērijā līdz četrām uzvarām ar 3:1 pieveica FK "Valka". Tikmēr viņu pretinieks noskaidrosies izšķirošajā spēlē.
 • Fans mēneša spēlētājs - inčukalnietis Jānis Levanovičs
  20.mar. Fans mēneša spēlētājs - inčukalnietis Jānis Levanovičs
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas mēneša labāko spēlētāju februārī – šo titulu izpelnījies Inčukalna komandas SK "Coyote" uzbrucējs un treneris vienā personā Jānis Levanovičs. Laureātam balva tiks pasniegta sadarbībā ar veikalu tīklu "Fans".
 • 2.līgas ceturtdaļfinālos pietiek ar minimālo spēļu skaitu
  13.mar. 2.līgas ceturtdaļfinālos pietiek ar minimālo spēļu skaitu
  Latvijas florbola čempionāta vīriešu 2. līgā aizvadītas ceturtdaļfinālu spēles un visās uzvarētāja noteikšanai pietika ar diviem mačiem. Pusfinālu sasniegušas trīs Vidzemes reģiona komandas un viena Centra.
 • Spītējot kalendāram, "Pēdu nav" kā pēdējie tiek play-off
  01.mar. Spītējot kalendāram, "Pēdu nav" kā pēdējie tiek play-off
  Noslēgušās cīņas Latvijas florbola čempionātā vīriešu 2. līgā, noskaidrojot tās astoņas komandas, kas turpinās cīņu par čempionāta godalgām. Spraigā cīņā pēdējo ceļazīmi izcīnīja "Pēdu nav" no Rencēniem.
 • FK "Jūrmala" izrāviens pārāk novēlots, zināmas piecas ceturtdaļfinālistes
  17.feb. FK "Jūrmala" izrāviens pārāk novēlots, zināmas piecas ceturtdaļfinālistes
  Latvijas florbola čempionātā vīriešu 2. līgā zināmas piecas no astoņām komandām, kas turpinās cīņu par titulu. Pēdējā laikā lieliski spēlējuši FK "Jūrmala" florbolisti, taču izslēgšanas turnīrā viņi netika.
 • Fans mēneša spēlētājs - ķekavietis Māris Skrodis
  13.feb. Fans mēneša spēlētājs - ķekavietis Māris Skrodis
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas mēneša labāko spēlētāju janvārī – par tādu atzīts komandas "Ķekavas Bulldogs 2" uzbrucējs Māris Skrodis. Laureātam balva tiks pasniegta sadarbībā ar veikalu tīklu "Fans".
 • 2.līgā favorīti klūp arvien biežāk
  30.jan. 2.līgā favorīti klūp arvien biežāk
  Latvijas vīriešu florbola čempionāta 2.līgā arvien biežāk zaudējumus piedzīvo vadošās komandas, kas saasinājis cīņu par vietām izslēgšanas turnīrā. Pašlaik vēl neviena komanda nevar būt droša par spēlēšanu ceturtdaļfinālā.
 • Fans mēneša spēlētājs - koknesietis Vitālijs Lubgāns
  19.jan. Fans mēneša spēlētājs - koknesietis Vitālijs Lubgāns
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas mēneša labāko spēlētāju decembrī – šis gods ticis komandas "Koknese" vārtsargs Vitālijs Lubgāns. Laureātam balva tiks pasniegta sadarbībā ar veikalu tīklu "Fans".
 • Limbažiem otrā neveiksme, "Pēdu nav" tiek play-off zonā
  13.jan. Limbažiem otrā neveiksme, "Pēdu nav" tiek play-off zonā
  Latvijas florbola čempionāta vīriešu 2.līgā "Impar Limbaži" uzvarēja deviņas spēles pēc kārtas, bet pagājušajā nedēļā zaudēja jau otro spēli. Savukārt izslēgšanas spēļu zonā ielauzušies "Pēdu nav" florbolisti.
 • Gada izskaņā pārtrūkst līderu sērijas
  27.dec. Gada izskaņā pārtrūkst līderu sērijas
  Latvijas florbola čempionāta vīriešu 2.līgas turnīrā gada pēdējās spēlēs zaudējumus piedzīvoja abu reģionu līderkomandas "Impar Limbaži" un "Tērvete", līdz ar to pašlaik garākā panākumu sērija ir "Coyote" florbolistiem no Inčukalna.
 • Fans mēneša spēlētājs - tērvetnieks Kristaps Pešiks
  26.dec. Fans mēneša spēlētājs - tērvetnieks Kristaps Pešiks
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta vīriešu 2. līgas mēneša labāko spēlētāju novembrī – šo titulu nopelnījis komandas "Tērvete" uzbrucējs Kristaps Pešiks. Laureātam balva tiks pasniegta sadarbībā ar veikalu tīklu "Fans".
 • lasīt vairāk