Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:278, Did:0, useCase: 0

Florbola čempionāta sieviešu 1.līgā trīs līderes

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Florbola čempionāta sieviešu 1.līgā trīs līderes
Moments no spēles starp "Rubene-1" un "Irlava/Tukums"
Foto: Raivo Sarelainens, floorball.lv

Šomēnes startējusi Latvijas Florbola čempionāta sieviešu 1.līga, kurā cīnās deviņi klubi. Pirmajās spēlēs tikai uzvaras svinējušas trīs komandas: Kocēnu "Rubene-1", "Rīgas Lauvas" un LiepU.

Kocēnu "Rubene-1" aizvadījusi jau trīs mačus. Čempionāts tika sākts ar uzvaru viesos ar 8:4 pār "Krustpili" (labākā spēlētāja – Sabīne Anna Zīverte, kura guva 4 vārtus). Pagājušās nedēļas nogalē kocēnietes savā laukumā divas reizes apspēlēja "Irlavas/Tukuma" florbolistes. Pirmajā spēlē "Rubene-1" bija pārāka ar 11:0 (par labāko tika atzīta Egija Katrīne Briede, bet rezultatīvākā ar 5 (4+1) punktiem bija Laura Gaugere), bet otrajā – ar 10:2 (labākā – Zanda Bērziņa, kurai 5 (2+3) punkti).

Divas spēles uzvarējusi komanda "Rīgas Lauvas", kas savā laukumā ar 15:2 sakāva FK NND (labākā spēlētāja – Ieva Ločmele, bet rezultatīvākā ar 5 (4+1) punktiem – Monika Džigure), bet ar 19:1 - "Līgatni" (labākā – Kristiāna Grāvīte, bet rezultatīvākā – Linda Dadajeva, kurai 9 (6+3) punkti).

LiepU florbolistes savas abas uzvaras svinējušas viesos. Pirmajā mačā liepājnieces ar 5:2 pieveica "Irlavu/Tukumu" (labākā – četru rezultatīvu piespēļu autore Karīna Mičule), bet otrajā ar 16:2 sagrāva FK NND (labākā – Madara Džeriņa, bet rezultatīvākā ar 7 (3+4) punktiem – Ieva Berga).

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta galvgalī ar 18 (13+5) punktiem atrodas Laura Skujevska (Tērvete). Viņai seko Laura Gaugere (Rubene-1) un Linda Dadajeva (Rīgas Lauvas), kurām pa 12 punktiem, bet tērvetniecei Baibai Latišai ir 11 (4+7) punkti. Starp vārtsardzēm līdz šim vislabāk veicies Sintijai Bāliņai (Rubene-1), kura atvairījusi 89.59% pretinieču metienu, Marta Heringa (LiepU) – 88.89%, bet Kristīne Kirilova (Rīgas Lauvas) – 88.46%.

Sieviešu 1.līgas tabula: ŠEIT

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...