• "Lekrings" komandu pastiprina bijusī izlases florboliste Akmentiņa
  19.jūn. "Lekrings" komandu pastiprina bijusī izlases florboliste Akmentiņa
  Latvijas sieviešu florbola čempionāta 1.līgas klubs Cēsu "Lekrings" savas rindas pastiprinājis ar bijušo Latvijas izlases uzbrucēju Madaru Akmentiņu.
 • Sieviešu 1. līgas čempione - Kocēnu "Rubene 1"
  02.apr. Sieviešu 1. līgas čempione - Kocēnu "Rubene 1"
  Par Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas čempionēm kļuvušas Kocēnu komandas "Rubene 1" florbolistes, kuras šovakar savā laukumā ar 4:2 pieveica "Irlavu/Tukumu". Irlavas un Tukuma apvienotajai komandai jāsamierinās ar sudraba medaļām un vicečempiones titulu. Par bronzas medaļnieci kļuvusi Jēkabpils komanda FK "Sala", kas izšķirošajā mačā pagarinājumā ar 5:4 pārspēja Cēsu "Lekringu".
 • "Lekringam" neveiksme arī dāmu turnīrā
  23.mar. "Lekringam" neveiksme arī dāmu turnīrā
  Kļuvis zināms, ka Latvijas sieviešu florbola čempionāta 1.līgas finālā sacentīsies "Rubene-1" un "Irlava/Tukums" komandas, kas pusfinālā tika galā attiecīgi ar "Salu" un "Lekringu".
 • Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Gulbe un Ērcītis
  21.mar. Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Gulbe un Ērcītis
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus februārī. Par tādiem atzīti vārtsardze Dana Gulbe no komandas "Irlava/Tukums" un uzbrucējs Niklāvs Ērcītis no "Kuldīgas". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".
 • Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Egle un Paulovičs
  20.jan. Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Egle un Paulovičs
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus decembrī. Šo titulu nopelnījuši divi uzbrucēji - Paula Egle no Cēsu "Lekringa" un Krists Paulovičs no Rīgas "LU/FS Masters". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".
 • Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Dadajeva un Ošiņš
  25.dec. Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Dadajeva un Ošiņš
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus novembrī. Par tādiem atzīti uzbrucēja Linda Dadajeva no Jēkabpils FK "Sala" un vārtsargs Edgars Ošiņš no komandas "RSU/Babīte". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".
 • "Sala" pārņem vadību, liepājniecēm pirmā uzvara
  01.dec. "Sala" pārņem vadību, liepājniecēm pirmā uzvara
  Latvijas florbola čempionātā sieviešu 1.līgā par līderēm kļuvušas FK "Sala" florbolistes, kas centrālajā spēlē tika galā ar Cēsu "Lekrings". Citā mačā pie pirmā panākuma sezonā tikušas "LiepU" spēlētājas.
 • "Lekrings" saglabā līderpozīcijas, konkurentes min uz papēžiem
  23.nov. "Lekrings" saglabā līderpozīcijas, konkurentes min uz papēžiem
  Latvijas florbola čempionātā sieviešu 1.līgā galvgalī joprojām atrodas Cēsu "Lekrings", kas alkst izcīnīt pirmās medaļas pēc komandas atjaunošanas. Taču tuvākās sekotājas "Sala" un "Rubene-1" ir turpat netālu un gatavas izmantot jebkuru cēsnieču neveiksmju brīdi.
 • "Sporta Punkts" mēneša spēlētāji – Mārtiņjēkaba un Jankovskis
  11.nov. "Sporta Punkts" mēneša spēlētāji – Mārtiņjēkaba un Jankovskis
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas oktobra mēneša labākos spēlētājus. Šo titulu izpelnījušies divi uzbrucēji - Klinta Mārtiņjēkaba no Cēsu "Lekringa" un Elvijs Jankovskis no FK "Ogres Vilki". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu Sporta Punkts.
 • Sieviešu 1. līgas līdere - Cēsu "Lekrings"
  18.okt. Sieviešu 1. līgas līdere - Cēsu "Lekrings"
  Šomēnes startēja Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas turnīrs. Šobrīd līderes gods pieder Cēsu "Lekringam", kurai gan nav izdevies izvairīties no zaudējuma. Cēsniecēm uz pēdām min Kocēnu "Rubene-1" un Rīgas "FK NND/RJTC".
 • Foto: "FK NND/RJTC" pārspēj liepājnieces
  09.okt. Foto: "FK NND/RJTC" pārspēj liepājnieces
  Piedāvājam fotoapskatu no Latvijas Florbola čempionāta sieviešu 1. līgas spēles starp komandām "FK NND/RJTC" (Rīga), un "LiepU" (Liepāja), kurā ar 8:4 uzvarēja rīdzinieces.
  Foto: FK NND / Evelīna Kūna
 • Foto: "Lekrings" savā laukumā pārspēj jēkabpilietes
  08.okt. Foto: "Lekrings" savā laukumā pārspēj jēkabpilietes
  Piedāvājam fotoapskatu no Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas spēles starp komandām "Lekrings" (Cēsis), un FK "Sala" (Jēkabpils), kurā ar 9:7 uzvarēja cēsnieces.
  Foto: "Lekrings"
 • Foto: "FK NND/RJTC" čempionātu sāk ar uzvaru Irlavā
  01.okt. Foto: "FK NND/RJTC" čempionātu sāk ar uzvaru Irlavā
  Piedāvājam fotoapskatu no Latvijas Florbola čempionāta sieviešu 1. līgas spēles starp komandām "Irlava/Tukums" un "FK NND/RJTC" (Rīga), kurā ar 7:3 uzvarēja rīdzinieces.
  Foto: FK "NND"
 • Sestdien pie Brīvības pieminekļa olimpieši pret žurnālistiem un citas cīņas
  16.sep. Sestdien pie Brīvības pieminekļa olimpieši pret žurnālistiem un citas cīņas
  Rīt, 17.septembrī, Rīgā pie Brīvības pieminekļa tiks aizvadīta grandioza Eiropas Sporta nedēļas atklāšana ar unikālu 12 stundu turnīru - "Florbola maratonu", kas vienkopus pulcēs gan dažāda līmeņa florbolistus un viņu līdzjutējus, gan pašmāju pazīstamas personības.
 • "Lekrings" piesaista trīs spēlētājas, bet paliek 1.līgā
  16.sep. "Lekrings" piesaista trīs spēlētājas, bet paliek 1.līgā
  Cēsu "Lekrings" sieviešu komanda turpinās spēlēt Latvijas čempionāta 1.līgā, lai gan bija domas par pārcelšanos līmeni augstāk. Starpsezonu periodā piesaistītas trīs pieredzējušas spēlētājas.
 • Abas "Lekrings" komandas atkal zem viena jumta
  01.aug. Abas "Lekrings" komandas atkal zem viena jumta
  Pirms iepriekšējās sezonas notika vadības nomaiņa titulētākajā Latvijas florbola klubā Cēsu "Lekrings". Šajā starpsezonā vadību mainījusi arī dāmu komanda, atkal nonākot zem viena jumta ar vīriem.
 • Foto: LFS sveic labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  29.mai. Foto: LFS sveic labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  26.maijā kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais labāko florbolistu, treneru, tiesnešu un šī sporta veida atbalstītāju godināšanas pasākums. Jūsu uzmanībai - fotogalerija.
  Vairāk foto: http://www.floorball.lv/lv/2015/jaunumi/foto-arhivs/id/4219/lfs-sveic-labakos-speletajus-trenerus-un-tiesnesus
  Foto: Māris Greidāns, floorball.lv
 • LFS sveic labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  27.mai. LFS sveic labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  Vakar, 26.maijā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais labāko florbolistu, treneru, tiesnešu un šī sporta veida atbalstītāju godināšanas pasākums.
 • 26. maijā godinās aizvadītās sezonas labākos florbolistus
  23.mai. 26. maijā godinās aizvadītās sezonas labākos florbolistus
  Ceturtdien, 26. maijā, Rīgā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti 2015./2016. gada sezonas labākie florbolisti un treneri. Pasākuma sākums pulksten 17.00, ierašanās no pulksten 16:00. Programmā paredzēti arī dažādi muzikāli priekšnesumi, bet vakara vadītāja lomu uzņemsies Renārs Zeltiņš.
 • Jaunos un topošos tiesnešus aicina uz semināru
  10.mai. Jaunos un topošos tiesnešus aicina uz semināru(1)
  Latvijas Florbola savienība (LFS) rīko vienas dienas semināru jaunajiem tiesnešiem un tiem interesentiem, kuri nopietni vēlētos pamēģināt uzsākt florbola tiesneša karjeru. Seminārs notiks 15.maijā Rīgā, viesnīcā "Skanste" (Skanstes ielā 9), sākums pulksten 12.00.
 • lasīt vairāk