Layout: current: getLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:278, Did:0, useCase: 0
 • Iespēja kļūt par snaiperi: Piekto reizi notiks "1000 metienu nometne"
  06.feb. Iespēja kļūt par snaiperi: Piekto reizi notiks "1000 metienu nometne"
  No 26. līdz 30. jūnijam Cēsīs vienlaicīgi ar "BLINDSAVE vārtsargu nometni" notiks "1000 metienu nometne" laukuma spēlētājiem. Šī florbola nometne palīdzēs ikvienam tās dalībniekam apgūt un attīstīt metienu prasmi un precizitāti, kā arī iegūt jaunus draugus un pozitīvas emocijas kopā ar "BLINDSAVE vārtsargu nometnes" dalībniekiem.
 • Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus
  01.aug. Sveiks Latvijas labākos florbolistus, trenerus un tiesnešus(1)
  Šodien, 1. augustā, Rīgā, VEF kultūras pilī, svinīgā ceremonijā tiks sveikti un apbalvoti 2017./2018. gada sezonas labākie florbolisti, treneri un tiesneši. Pasākuma sākums pulksten 16:00, ierašanās no pulksten 15:00. Vakara vadītāju lomā šoreiz būs Sanda Dejus un Juris Kozlovskis jeb improvizācijas teātris "Spiediens".
 • "Rubene 1" trešo pavasari pēc kārtas izcīna zeltu
  07.apr. "Rubene 1" trešo pavasari pēc kārtas izcīna zeltu(1)
  Par Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas čempioni trešo reizi pēc kārtas kļuvusi Kocēnu komanda "Rubene 1", kas šovakar Irlavas sporta centrā ar 7:3 uzvarēja "Irlavas/Tukuma" florbolistes. Bronzas medaļas izcīnīja "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, kuras šodien turpat Irlavā ar 9:4 sakāva Rīgas komandu "FK NND/RJTC".
 • Par sieviešu 1. līgas zeltu cīnīsies Kocēnu "Rubene 1" un "Irlava/Tukums"
  07.apr. Par sieviešu 1. līgas zeltu cīnīsies Kocēnu "Rubene 1" un "Irlava/Tukums"
  Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas finālspēlē otro pavasari pēc kārtas spēkiem mērosies Kocēnu "Rubene 1" un "Irlava/Tukums". Spēle notiks šodien pulksten 17.00 Irlavas sporta centrā. Pulksten 11.00 turpat Irlavā mačā par bronzas medaļām nūjas krustos komandas "Ķekavas Bulldogs" un "FK NND/RJTC" (Rīga).
 • Mēneša spēlētāji 1. līgā – Jēgere un Brutāns
  01.dec. Mēneša spēlētāji 1. līgā – Jēgere un Brutāns
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus oktobrī. Par tādiem atzīti aizsardze Linda Jēgere no komandas "Irlava/Tukums" un uzbrucējs Mareks Brutāns no "Latvijas Universitāte/FS Masters". Balva laureātam tiks pasniegta sadarbībā ar uzņēmumu "SPORT REVOLUTION", kas ražo pasaulē pirmos sertificētos florbola trenažierus ar zīmolu "MY FLOORBALL".
 • Florbolisti vāc ziedojumus Līgas Bārdas atbalstam
  07.okt. Florbolisti vāc ziedojumus Līgas Bārdas atbalstam
  Vismaz trijās šīs nedēļas nogalē paredzētajās ELVI florbola līgas spēlēs apmeklētājiem būs iespēja materiāli atbalstīt FK "NND" spēlētāju Līgu Bārdu viņas cīņā pret pēkšņu slimību - ādas vēzi.
 • "FK NND/RJTC" grauj, pa uzvarai arī kocēnietēm un liepājniecēm
  03.okt. "FK NND/RJTC" grauj, pa uzvarai arī kocēnietēm un liepājniecēm
  Pagājušās nedēļas nogalē ar trim spēlēm startēja Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas turnīrs. Rīgas FK "NND/RJTC" viesojās Maltā pie debitantes "Rēzeknes BJSS", kur izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 9:0. Pa panākumam guva arī Kocēnu "Rubene 1" un Liepājas "LiepU".
 • Foto: "FK NND/RJTC" sakauj debitantes rēzeknietes
  30.sep. Foto: "FK NND/RJTC" sakauj debitantes rēzeknietes
  Piedāvājam fotoapskatu no Latvijas Florbola čempionāta sieviešu 1.līgas spēles starp komandām "FK NND/RJTC" un "Rēzeknes BJSS", kurā ar 9:0 uzvarēja rīdzinieces.
  Foto: "NND"
 • Par uzvaru sieviešu 1. līgā cīnīsies piecas komandas
  30.sep. Par uzvaru sieviešu 1. līgā cīnīsies piecas komandas
  Šodien Latvijas čempionātā florbolā ar divām spēlēm, kas notiks Maltā un Kocēnos, startēs sieviešu 1. līgas turnīrs. Par uzvaru tajā cīnīsies piecas komandas.
 • Foto: LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  01.aug. Foto: LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  27. jūlijā kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums.
  Foto: Ritvars Raits, floorball.lv
 • LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus
  28.jūl. LFS godina labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus(3)
  Vakar, 27. jūlijā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", Rīgā, notika Latvijas Florbola savienības (LFS) rīkotais pagājušās sezonas labāko florbolistu, treneru un tiesnešu godināšanas pasākums.
 • Pagājušās sezonas labākos florbolistus godinās 27. jūlijā
  25.jūl. Pagājušās sezonas labākos florbolistus godinās 27. jūlijā
  Ceturtdien, 27. jūlijā, Rīgā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma", svinīgā ceremonijā tiks apbalvoti 2016./2017. gada sezonas labākie florbolisti un treneri. Pasākuma sākums pulksten 16.00, ierašanās no pulksten 15.00. Programmā paredzēti arī izklaidējoši priekšnesumi, bet vakara vadītāja lomu otro gadu pēc kārtas uzņemsies Renārs Zeltiņš.
 • Cēsu "Lekrings" jau šogad debitēs sieviešu virslīgā
  20.jūl. Cēsu "Lekrings" jau šogad debitēs sieviešu virslīgā(1)
  "Elvi" florbola līgā sievietēm jaunajā sezonā uzaicināta pievienoties Cēsu "Lekrings" dāmu komanda. Tādējādi cēsnieces papildinās turnīra dalībnieču skaitu, debitējot spēcīgāko sabiedrībā.
 • "Lekringa" dāmas turpina bruņoties, no "Rīgas Lauvām" izīrē Džiguri un Jakovicku
  27.jūn. "Lekringa" dāmas turpina bruņoties, no "Rīgas Lauvām" izīrē Džiguri un Jakovicku
  Latvijas florbola 1. līgas turnīram sastāvu nopietni turpina komplektēt Cēsu "Lekrings" sieviešu komanda. Pēc bijušās izlases spēlētājas Madaras Akmentiņas piesaistes, Cēsu vienību pastiprinājušas arī divas Latvijas jaunatnes izlašu dalībnieces Monika Džigure un Liliāna Jakovicka.
 • "Lekrings" komandu pastiprina bijusī izlases florboliste Akmentiņa
  19.jūn. "Lekrings" komandu pastiprina bijusī izlases florboliste Akmentiņa
  Latvijas sieviešu florbola čempionāta 1.līgas klubs Cēsu "Lekrings" savas rindas pastiprinājis ar bijušo Latvijas izlases uzbrucēju Madaru Akmentiņu.
 • Sieviešu 1. līgas čempione - Kocēnu "Rubene 1"
  02.apr. Sieviešu 1. līgas čempione - Kocēnu "Rubene 1"
  Par Latvijas čempionāta florbolā sieviešu 1. līgas čempionēm kļuvušas Kocēnu komandas "Rubene 1" florbolistes, kuras šovakar savā laukumā ar 4:2 pieveica "Irlavu/Tukumu". Irlavas un Tukuma apvienotajai komandai jāsamierinās ar sudraba medaļām un vicečempiones titulu. Par bronzas medaļnieci kļuvusi Jēkabpils komanda FK "Sala", kas izšķirošajā mačā pagarinājumā ar 5:4 pārspēja Cēsu "Lekringu".
 • "Lekringam" neveiksme arī dāmu turnīrā
  23.mar. "Lekringam" neveiksme arī dāmu turnīrā
  Kļuvis zināms, ka Latvijas sieviešu florbola čempionāta 1.līgas finālā sacentīsies "Rubene-1" un "Irlava/Tukums" komandas, kas pusfinālā tika galā attiecīgi ar "Salu" un "Lekringu".
 • Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Gulbe un Ērcītis
  21.mar. Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Gulbe un Ērcītis
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus februārī. Par tādiem atzīti vārtsardze Dana Gulbe no komandas "Irlava/Tukums" un uzbrucējs Niklāvs Ērcītis no "Kuldīgas". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".
 • Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Egle un Paulovičs
  20.jan. Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Egle un Paulovičs
  Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus decembrī. Šo titulu nopelnījuši divi uzbrucēji - Paula Egle no Cēsu "Lekringa" un Krists Paulovičs no Rīgas "LU/FS Masters". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".
 • Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Dadajeva un Ošiņš
  25.dec. Sporta Punkts mēneša spēlētāji – Dadajeva un Ošiņš
  Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu 1. līgas labākos spēlētājus novembrī. Par tādiem atzīti uzbrucēja Linda Dadajeva no Jēkabpils FK "Sala" un vārtsargs Edgars Ošiņš no komandas "RSU/Babīte". Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu "Sporta Punkts".
 • lasīt vairāk