Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0
Autors: Ritvars Raits

LFS nosauc aizvadītās sezonas labākos

LFS nosauc aizvadītās sezonas labākos
Laureātu kopbilde
Foto: Renārs Buivids

Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi aizvadītās sezonas labākos spēlētājus un visās pieaugušo, bērnu un jauniešu, kā arī veterānu līgā. Sveikti tika arī labākie treneri un tiesneši.

Par labāko sieviešu Virslīgas uzbrucēju atzīta Luīze Biļinska (RSU/Runway), bet labākās aizsardzības spēlētājas gods ticis viņas komandas biedrene Gunita Kārkliņa. Labākās vārtsardzes tituls piešķirts Kocēnu "Rubenes" spēlētājai Jolantai Tauriņai, bet par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva kocēniete Edīte Bankava. Vīriešu Virslīgas rezultatīvākā spēlētāja godu ieguva Pēteris Freimanis (Latgranula/Līgatne), labākais uzbrucējs – Jānis Jansons, bet aizsargs – Ervīns Torsters (abi pārstāv komandu "Lielvārde"), labākais vārtsargs – Ivars Dišereits (Ķekava).

Latvijas Florbola čempionāta labāko spēlētāju, tiesnešu un treneru sumināšanas un apbalvošanas ceremonija norisinājās Sporta muzejā. Katram no laureātiem balvu pasniedza LFS prezidents Ilvis Pētersons. Visi klātesošie atstāja savus autogrāfus uz Latvija sieviešu florbola izlases spēļu krekliem, kas kopā ar divu pēdējo sezonu medaļām tika uzdāvināti Latvijas Sporta muzejam. Savu izlases dalībnieces kreklu muzejam dāvāja arī sieviešu izlases kapteine Gunita Kārkliņa.

Ar visu laureātu vārdiem iepazīties var šeit: ŠEIT.

Izmantotie resursi:
floorball.lv