Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:10, Did:0, useCase: 0

Sveic aizvadītās sezonas labākos florbolistus

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Sveic aizvadītās sezonas labākos florbolistus
ELVI līgas sievietēm Zvaigžņu izlase
Foto: Ritvars Raits, floorball.lv

Šodien Eduarda Smiļģa teātra muzejā, Rīgā, svinīgā atmosfērā tika sveikti un sumināti 2014./2015.gada sezonas labākie florbolisti un viņu treneri.

Vecuma grupa ZU10

Rezultatīvākais spēlētājs: Daniels Bunkus (Inčukalns)
Labākais uzbrucējs: Ralfs Polis (Kurši)
Labākais aizsargs: Gustavs Griezītis (Kurši)
Labākais vārtsargs: Sandijs Gabriels Siliņš (Talsi)

Vecuma grupa ZU12

Rezultatīvākais spēlētājs: Daniels Anis (Ulbroka)
Labākais uzbrucējs: Jorens Malkavs (Cēsis)
Labākais aizsargs: Reinis Rudzītis (Ulbroka)
Labākais vārtsargs: Niks Kazenko (Lielvārde)

Vecuma grupa MU12

Rezultatīvākā spēlētāja: Anna Ankudinova (Rīgas Lauvas)
Labākā uzbrucēja: Diāna Marta Lucāne (Daudzese)
Labākā aizsardze: Katrīna Kate Fībiga (Rīgas Lauvas)
Labākā vārtsardze: Nameda Kalniņa (Daudzese)

Vecuma grupa ZU14

Rezultatīvākais spēlētājs: Rūdis Žukelis (Lielvārde)
Labākais uzbrucējs: Jānis Ragovskis (Talsi)
Labākais aizsargs: Renāts Degins (Ķekavas Buldogs)
Labākais vārtsargs: Martins Rūsa - Jansons (Talsi)

Vecuma grupa MU14

Rezultatīvākā spēlētāja: Anna Ankudinova (Rīgas Lauvas)
Labākā uzbrucēja: Laura Gaugere (Rubene)
Labākā aizsardze: Elizabete Pavlovska (Rubene)
Labākā vārtsardze: Elīna Jeige (Ķekavas Bulldogs)

Vecuma grupa ZU16

Rezultatīvākais spēlētājs: Klāvs Ozoliņš (Ķekavas Bulldogs)
Labākais uzbrucējs: Matīss Pēteris Polis (Lielvārde)
Labākais aizsargs: Kārlis Petrovskis (Ulbroka)
Labākais vārtsargs: Emīls Ērglis (Ulbroka)

Vecuma grupa MU16

Rezultatīvākā spēlētāja: Linda Dadajeva (Rīgas Lauvas)
Labākā uzbrucēja: Rebeka Laure (Rubene)
Labākā aizsardze: Edīte Ozoliņa (Ķekavas Bulldogs)
Labākā vārtsardze: Elīna Jeige (Ķekavas Bulldogs)

Vecuma grupa ZU18

Rezultatīvākais spēlētājs: Rolands Kovaļevskis (Bauska)
Labākais uzbrucējs: Kristers Puķītis (Lielvārde)
Labākais aizsargs: Jānis Melderis (Cēsis)
Labākais vārtsargs: Reinis Kirilko (Bauska)

Vecuma grupa MU18

Rezultatīvākā spēlētāja: Linda Dadajeva (Rīgas Lauvas)
Labākā uzbrucēja: Monika Džigure (Rīgas Lauvas)
Labākā aizsardze: Kristiāna Grāvīte (Rīgas Lauvas)
Labākā vārtsardze: Sintija Bāliņa (Rubene)

2.līga vīriešiem

Rezultatīvākais spēlētājs: Marks Višņakovs (Rēzeknes BJSS)
Labākais uzbrucējs: Rihards Krauklis (Koknese)
Labākais aizsargs: Artis Kazaks (Valka)
Labākais vārtsargs: Gatis Siliņš (RTU/Rockets)

1.līga vīriešiem

Rezultatīvākais spēlētājs: Normunds Jansons (Irlava/Avant)
Labākais uzbrucējs: Kristers Eglītis (LU/FS Masters)
Labākais aizsargs: Ilgvars Caune (Rubene-1)
Labākais vārtsargs: Kristiāns Ķīlis (Apelsīns/Talsi)

1.līga sievietēm

Rezultatīvākā spēlētāja: Linda Dadajeva (Rīgas Lauvas)
Labākā uzbrucēja: Ieva Berga (LiepU)
Labākā aizsardze: Juta Muravska (Rubene)
Labākā vārtsardze: Kristīne Kirilova (Rīgas Lauvas)

ELVI līga vīriešiem

Rezultatīvākais spēlētājs: Lauris Ābols (Pārgauja)
Labākais uzbrucējs: Atis Blinds (Mogo-RTU/Rockets)
Labākais aizsargs: Jānis Rajeckis (Cēsu alus/Lekrings)
Labākais vārtsargs: Normunds Krūmiņš (Cēsu alus/Lekrings)
MVP: Andris Rajeckis (Cēsu alus/Lekrings)

ELVI līga sievietēm

Rezultatīvākā spēlētāja: Liene Adamane (Rubene)
Labākā uzbrucēja: Inga Ametere (Ķekavas Bulldogs)
Labākā aizsardze: Tatjana Varša (Rubene)
Labākā vārtsardze: Ilga Jēkabsone (Rubene)
MVP: Edīte Bankava (Rubene)

Veterānu līga 35+

Rezultatīvākais spēlētājs: Andrejs Cvetkovs (LINO.LV/STARTER)
Labākais uzbrucējs: Liene Adamane (Cielaviņu Armija)
Labākais aizsargs: Rolands Litte (Rubene)
Labākais vārtsargs: Guntis Preiss (Silarozes)

Veterānu līga 45+

Rezultatīvākais spēlētājs: Ansis Kusiņš (KURVIDZEM)
Labākais uzbrucējs: Valdis Lagzdiņš (KURVIDZEM)
Labākais aizsargs: Solveiga Bērziņa (Silarozes)
Labākais vārtsargs: Aivis Rugājs (Rubene)

Treneri

Labākais jaunatnes treneris: Juris Fedulovs (Rīgas lauvas); Remārs Vikānis (FS Masters/Ulbroka)
Labākais treneris: Artis Malkavs (Cēsu alus/Lekrings)

Simboliskā izlase vīriešiem

Andris RajeckisAtis BlindsAtis Stepāns
Jānis RajeckisIvo Balodis
Normunds Krūmiņš

Simboliskā izlase sievietēm

Edīte BankavaInga AmetereIeva Jurkāne
Tatjana VaršaGundega Vancāne
Ilga Jēkabsone

Izmantotie resursi:
Latvijas Florbola savienība » LV »...

  -1 [+] [-]

, 2015-07-08 09:05, pirms 4 gadiem
Apsveicu visus un visas!

     [+] [-]

, 2015-07-08 13:52, pirms 4 gadiem
Daudzi saucamie laureāti izīsti no pirksta,bet lielākais apsurds veterāniem 35+

     [+] [-]

, 2015-07-08 17:28, pirms 4 gadiem
Gribētu uzzināt kā tika noskaidrots VV rezultatīvākais spēlētājs. Ja pēc regulārā, tad tas noteikti nav Ābols, bet ja pēc visām spēlēt, tad nav objektīvi, jo katram kandidātam ir savādāks aizvadīto spēļu skaits un vēl pie tam vieni play-off sitās pret krietni stiprākām komandām, otri par palikšanu ar švakajiem... Kārtējo reizi LFS ķeksīša pēc nosaka labākos.