AVEX balvas ieguvēji aprīlī – Kārkliņa un Dišereits

AVEX balvas ieguvēji aprīlī – Kārkliņa un Dišereits

Foto: floorball.lv

Latvijas Florbola savienība (LFS) nosaukusi Latvijas čempionāta sieviešu un vīriešu Virslīgas pagājušā mēneša labākos spēlētājus. Sieviešu Virslīgā par labāko spēlētāju aprīlī atzīta Gunita Kārkliņa (RSU/Runway), bet vīriešu – Ivars Dišereits (Ķekava). Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu AVEX (Tavs Audio-Video Experts).

"RSU/Runway" (Rīga) ar savu kapteini un aizsardzības spēlētāju Gunitu Kārkliņu sastāvā aprīlī aizvadīja četras finālspēles, tiekoties ar Kocēnu "Rubenes" florbolistēm. Vienā no šiem mačiem "RSU/Runway" spēlētājas piekāpās pēcspēles metienos (3:4), bet trijās uzvarēja (7:2, 6:5 un 7:3), otro gadu pēc kārtas kļūstot par Latvijas čempionēm. Kārkliņa šajās spēlēs kopumā guva 6 (2+4) rezultativitātes punktus. Visas sezonas laikā viņai 54 (30+24), punkti, kas sieviešu Virslīgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ļāva ierindoties 6.vietā, bet starp aizsardzības spēlētājām – 2.pozīcijā.

Vīriešu Virslīgas komanda "Ķekava" aprīlī cīņā par valsts čempionu kausu sešas reizes mērojās spēkiem ar "Lielvārdes" florbolistiem. Trijās no spēlēm pārāki bija ķekavieši (4:3 PL, 5:4 PL un 10:3), bet vēl trijās (arī izšķirošajā finālmačā) viņiem nācās piekāpties (3:6, 4:6 un 4:5 PL), kļūstot par Latvijas vicečempioniem. Visās šajās spēlēs "Ķekavas" vārtus sargāja Ivars Dišereits, atvairot 196 no 222 pretinieku metieniem (88,29%). Viņa kontā arī viena rezultatīva piespēle, divas reizes Dišereits tika atzīts par labāko savā komandā.

Izmantotie resursi:
floorball.lv

Tev jābūt autorizētam,