Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Brazīlietis "Tsunami" uzvar "Red Bull BC One" Tokijā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Sestdien, 27. novembrī Tokijā 16 b-boys sacentās par Red Bull BC One čempiona titulu, un labākais no viņiem izrādījās brazīlietis Tsunami no “Tsunami All Stars crew.”

Viņam nācās pārliecināt pieces tiesnešus, ieskaitot divkārtējo Red Bull BC One čempionu Lilou un leģendāro Kenu Sviftu. Tiesnešiem nenācās viegli pieņemt lēmumus, jo pēc reģionālajām sacensībām Šveicē, Vācijā, Brazīlijā, Dienvidāfrikā, Francijā un ASV sacensību līmenis bija tiešām augsts.

Tiem, kas neredzēja sacensību tiešraidi internetā, būs lieliska iespēja noskatīties Red Bull BC One ierakstu ceturtdien, 2. decembrī LTV7 plkst 22.55. Pasākumu komentēs Anatolijs Soldatenko jeb To Lee no Camelot crew, kas Latviju pārstāvēja Red Bull BC One kvalifikācijas sacensībās Zviedrijā un sporta žurnālists Armands Tripāns.

Brake dance interesenti var iedvesmoties un sākt trenēties, jo Red Bull BC One notiks arī nākamgad un pavasarī Rīgā notiks Baltijas atlase, kuras uzvarētājs varēs doties tālāk uz Ziemeļeiropas kvalifikācijas sacensībām. Tās uzvarētājam, savukārt, tiks garantēta iespēja būt vienam no 16 nākamā gada Red Bull BC One finālistiem. Sīkāka informācija par Baltijas atlasi sekos REDBULL :: Red Bull

Informāciju sagatavoja:
Lana Daniela
Communication manager
Red Bull Latvia

  -1 [+] [-]

, 2010-11-29 14:07, pirms 8 gadiem
Chaka Norisa uriins ir plashaak paziistams kaa Red Bull!

  -1 [+] [-]

, 2010-11-29 14:42, pirms 8 gadiem
Ok, ir ekstrēmi, bet ne tik ekstrēmi kā šie sporta veidi
Trakākie sporta veidi pasaulē | The...