Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Kaitbordiste Ambrasa ieguvusi Pasaules kausu

Andris Liepa
Andris Liepa

Kaitbordiste Ambrasa ieguvusi Pasaules kausu
Aija Ambrasa pēc uzvaras Pasaules kausa posmā Turcijā

Latvijas kaitbordiste Aija Ambrasa pagājušajā nedēļas nogalē Turcijā guvusi divas uzvaras Pasaules kausa sacensībās, kļūstot arī par sacensību kopvērtējuma uzvarētāju.

Ziemas kaitbordā snovbordā kursa disciplīnā Ambrasa Turcijā bija labākā trīs dalībnieču vidū, divos braucienos uzvarot, bet vienā nesasniedzot finišu. Savukārt vēl pārliecinošāk viņa nostartēja garajā distancē, uzvarot visos trijos braucienos.

"Pašai neticās, bet ir mega, mega prieks," Ambrasa paudusi pēc sacensībām. "Sniega nebija daudz, vējš bija brāzmains, lai to paveiktu, izmantoju visus pūķus, kas bija līdzi."

Pirms diviem mēnešiem Ambrasa Itālijā piedalījās arī Pasaules kausa pirmajā posmā, kur arī uzvarēja abās ieskaitēs. Līdz ar to latviete pārliecinoši triumfējusi kopvērtējumā.

Turpinājumā no 5. līdz 8. aprīlim Ambrasa piedalīsies pasaules grūtākajās sacensībās ziemas kaitbordā "Red Bull Ragnarok".

Pērn Toljati latviete guva trešo vietu pasaules čempionāta maratona disciplīnā, bet triumfēja "Red Bull Ragnarok", kur bija jāveic 130 kilometri.

     [+] [-]

, 2018-03-27 11:00, pirms gada
Rezultātus var papētīt te: The IKA SnowKite WorldCup | Results - The IKA...