Atbalsti perspektīvu veikbordisti - nobalso!

Atbalsti perspektīvu veikbordisti - nobalso!

Lauma izpilda Heelside Backroll.

Lauma Ildena ir talantīga veikbordiste un arī snovbordiste ar lielu potenciālu, kura attīstīšanai ļoti nepieciešams jūsu atbalsts. Lai cīnītos par medaļām Eiropas veikborda čempionātā, Lauma 2011. gada pavasarī cer sagatavoties sezonai vienā no pasaules labākajām nometnēm WWC (World Wakeboard Center), Orlando, Floridā. Tik vien kā nobalsot, lai viņa iegūtu stipendiju šim projektam!

Lauma Ildena ir iekļuvusi konkursa Labie Darbi otrajā kārtā, kur tavs bezmaksas balsojums palīdzēs viņai iegūt stipendiju veikborda treniņiem ASV!

Nobalsot par projektu "Treniņnometne perspektīvajai veikbordistei Laumai Ildenai" līdz 30. septembrim vari divējādi (jeb divas reizes):

1) ievadot savu mobilo numuru (lapas labajā pusē) šeit.
2) no sava draugu profila šeit.

Tas ir BEZ MAKSAS un bez citas reģistrācijas!

Konkurence ir sīva un vajadzīga ikkatra balss, kas ved Laumu vienu soli tuvāk ilgi cerētam mērķim!

Nobalsosim paši un pastāstīsim arī draugiem un kolēģiem. Lai arī viņi pastāsta tālāk. Laumai palīdz ik viena balss un kopā mēs to varam paveikt - tik vien kā daži klikšķi un minūte laika!

Liels paldies!

  -2 [+] [-]

, 2010-09-21 01:07, pirms 8 gadiem
Komentāru vēl nav. Esi pirmais!

  +1 [+] [-]

, 2010-09-21 10:35, pirms 8 gadiem
.. man jau piebesiijusas siss uzmacosaas reklamas lai balso par to un to.. cilveki kas gribes nobalsot.. nobalsos un atradiis kur to izdariit.... ne jau jauzmacas visiem ar so pasaakumu... saprotu ka Laumai tas ir svariigi un naudinja loti vajadziiga.. bet ne jau manupraat sitik vairakkartigi uzmacosaa veidaa

     [+] [-]

, 2010-09-29 12:33, pirms 8 gadiem
Bet ja vēlies lai finansējumu dabon PASAULES REKORDISTS Ziemeļu gulbju gredzenošanā (lai pilnvērtīgāk varētu iegūt datus), tad balso
1. ar mob. telefonu (bezmaksas pakalpojums). Šim nolūkam jāieiet
Ziemeļu gulbju pētījuma turpināšana |...
Ekrāna labajā pusē ir jāieraksta mob. telefona numurs un jānospiež taustiņš ''Saņemt kodu bezmaksas ''. Dažu sekunžu laikā atnāks īsziņa ar balsosanas kodu. Tas
jānorāda vēl vienā ailītē zem jau norādīta telefona numura. Tad jānospiež taustiņš ''Balsot''. Var balsot arī no citām valstīm, tikai rakstot numuru, jānorada attiecīgas valsts kods.
2. Tie, kas ir reģistrējušies portālā Draugiem.lv jāaiziet pēc adreses –
draugiem.lv
, jāizvēlas zimeļu gulbju projekts un jānospiež taustiņš ''Balsot par projektu''.

Tev jābūt autorizētam,