Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Nākamnedēļ Ventspilī norisināsies Baltijā lielākās kaitborda sacensības

Nākamnedēļ Ventspilī norisināsies Baltijā lielākās kaitborda sacensības

Šogad Baltijā lielākais un tradīcijām bagātākais kaitbordistu salidojums jeb „Kite Party 2012” norisināsies no 26. līdz 29. jūlijam Ventspils sērfa pludmalē. Nedēļas nogali jau astoto gadu piepildīs gan sacensības un kaitborda apmācības, gan neatņemamas aktīva dzīvesveida sastāvdaļas – koncerti un pludmales ballītes, kurās tiek gaidīts ikviens. Vērot sacensības būs interesanti visiem – gan ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem, jo skats, kad debesīs paceļas desmitiem un pat simtiem krāsainu kaitborda pūķu, ir pārsteidzošs.

„Kite Party 2012” sacensībās būs elpu aizraujoši kaitborda triki un sportisks gars četrās disciplīnās sieviešu un vīriešu konkurencē – Freestyle, Course Race, Wave, kā arī līdz šim „Kite Party” vēl nebijušā sērfošanas disciplīnā – SUP Race. Sportisti no Baltijas un kaimiņvalstīm Ventspils sērfa pludmalē sacentīsies piektdien un sestdien. Precīzs sacensību norises laiks ir atkarīgs no laikapstākļiem un vēja ātruma, taču aktivitātes pludmalē notiks arī nepietiekama vēja apstākļos.

Vairāk informācijas par disciplīnām: Jaunumi - Kite Party 2012

Tev jābūt autorizētam,