Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Skeitborda sezonas ievadā meistarīgākie Gustavs Gailītis un Kristaps Jūdris

Andrejs Siliņš

Skeitborda sezonas ievadā meistarīgākie Gustavs Gailītis un Kristaps Jūdris
Foto: Latvijas skeitborda federācija

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jūrmalā, Dzintaru skeitparkā un Dzintaru mežaparkā sezonu atklāja skeitbordisti, kuri sacentās strītstailā un slalomā. Labākie pirmajās sacensībās bija Gustavs Gailītis un Kristaps Jūdris.

Par spīti ne pārāk vasarīgajiem laikapstākļiem dalībnieku skaits bija samērā augsts – 40 skeitbordistu. Sacensības rīkoja Jūrmalas pilsētas Dome, sadarbībā ar Jūrmalas bērnu un jauniešu interešu centru un Latvijas skeitborda federāciju, bet atbalstīja "Durex".

Slalomā divu disciplīnu summā junioriem uzvara 2010.gada pasaules junioru čempionam no Liepājas - Edijam Jermačenko, otrā vieta rīdziniekam Anatolijam Bojarinam, bet trešā jūrmalniekam Robertam Frīdenbergam. Dāmām nepārspēta šoreiz palika rīdziniece Anna Gailīte, aiz sevis atstājot māsu Elīzu Gailīti un jūrmalnieci Aleksandru Borovsku.

Vecākajā grupā uzvarēja 2011.gada Latvijas un Somijas čempions, RSU students Gustavs Gailītis, otrā vieta vēl vienam rīdziniekam Markam Kiseļovam, trešā pieredzes bagātajam Armandam Sausiņam, bet aiz goda pjedestāla vēl viens rīdzinieks Jānis Jirgens.

Strītstailā jaunākajā grupā meistarīgākie šoreiz izrādījās rīdzinieki – pirmais Artūrs Nesaule, otrais Niklāvs Vētra, bet trešais Toms Bērziņš.

Savukārt pēc finālbraucieniem noskaidrojās, ka vecākajā grupā 3.vieta tika Robertam Krūmam, 2.vieta jūrmalniekam Fricim Štrausam, bet uzvarēja Kristaps Jūdris (Rīga).

Nākamās skeitborda sacensības strīstailā 28.aprīlī Ķekavā, bet slalomā 29.aprīlī Grobiņā.

Izmantotie resursi:
Latvijas Skeitborda federācija
Latvijas skeitborda federācija