Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

"Red Bull X-Fighters" jaunā sezona startēs jau rīt

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

"Red Bull X-Fighters" jaunā sezona startēs jau rīt
Neits Adamss

Jau rīt, 15. aprīlī, sāksies cīņa par Red Bull X-Fighters Pasaules čempiona titulu. Pirmais posms notiks Dubaijas pludmalē un to tiešraidē varēs vērot redbull.lv sadaļā Web TV un LTV7 plkst. 23.00 Pasākumu komentēs motosporta speciālists Gastons Jaunbrālis un žurnālists Armands Tripāns tieši no Red Bull X-Fighters norises vietas, klātienē piedzīvojot aizraujošos trikus un mēģinot saglabāt mieru motoru rēkoņas uzkarsētajā atmosfērā.

Apvienoto Arābu Emirātu lielpilsēta Dubaija aizsāk pasaules svarīgāko freestyle motokrosa tūri ar 12 labākajiem šī sporta veida pārstāvjiem, kas ļaus vaļu saviem močiem un savām spējām Jumeirah pludmalē. Gaisa temperatūra sasniedz 38 grādus pēc Celsija skalas pirms vēl braucēji ir ieradušies, tā kā ir grūti paredzēt, līdz kādam līmenim uzkarsīs braucēji un publika Persijas līča cīņā – kurš pārdegs un kurš uzsāks čempionāta sēriju ar augstāko punktu skaitu?

Pirmoreiz uzņemot Red Bull X-Fighters savās mājās tuksneša pērle Dubaija ir radījusi neparastus apstākļus freestyle motokrosa sacensībām. Braucēji var rādīt savu labāko sniegumu, jo trases uzbūve ļauj veikt līdz 15 metriem augstus trikus.

"Tagad izaicinājums ir vēl lielāks. Pasaules labākie braucēji sacenšas neticami augstā līmenī. Šeit, FMX pasaules spicē, nav vietas kļūdām,” piebilst esošais pasaules čempions Neits Adamss (Nate Adams).
Seši pasaules čempionāta posmi pirmoreiz notiks četros kontinentos. Pēc Dubaijas karavāna ies tālāk uz Dienvidameriku – Brazīlijas galvaspilsētu (28. maijā), pēc tam uz Eiropu – otro gadu pēc kārtas ierodoties Romā (24. jūnijā). Tālāk seko Madride (15. jūlijā) un Varšava (6. augustā). Pēdējais Red Bull X-Fighters posms notiks Austrālijas pilsētā Sidnejā.

Braucēji / Red Bull X-Fighters World Tour 2011 / Dubaija / Apvienotie Arābu Emirāti:

Nate Adams (ASV)
Andre Villa (Norvēģija)
Levi Sherwood (Jaunzēlande)
Dany Torres (Spānija)
Robbie Maddison (Austrālija)
Adam Jones (ASV)
Lance Coury (ASV)
Eigo Sato (Japāna)
Taka Higashino (Japāna)
Blake Williams (ASV)
Jackson Strong (Austrālija)
Rob Adelberg (Austrālija)

Foto, video, papildus mediju informācija: Red Bull X-Fighters Newsroom - Welcome to the...

     [+] [-]

, 2011-04-16 03:28, pirms 8 gadiem
yea ,Torres panjeema !