Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Skrituļslidotājs Nils Jansons uzvar Eiropas lielākās sacensības

Jānis Pārums

Skrituļslidotājs Nils Jansons uzvar Eiropas lielākās sacensības
Nils Jansons
Foto: Kaspars Alksnis, Therolling.lv

Nedēļas nogalē Nīderlandes pilsētā Eindhovenā Nils Jansons uzvarēja ikgadējās ekstrēmās skrituļslidošanas sacensības "Winterclash", kas ir gada svarīgākās un lielākās sacensības Eiropā.

Divdesmitgadīgais jūrmalnieks Nils Jansons "Winterclash" sacensībās piedalījās piekto gadu. 2011.gadā viņš ieguva 3.vietu amatieru grupā, kas 2012.gadā deva tiesības piedalīties profesionāļu grupā un izcīnīt 2.vietu. Šogad jaunais skrituļslidotājs gāja vēl tālāk un izcīnīja uzvaru, aiz sevis atstājot austrālieti Sīdžeju Velsmoru, francūzi Romānu Abrati un pārējos profesionāļus no visas pasaules.

Nils par savu līdz šim labāko sasniegumu stāsta: „Uz sacensībām nedevos, lai kādam pierādītu, ka esmu pārāks, vai izcīnīt 1.vietu. Mans mērķis bija parādīt savu labāko sniegumu un izpildīt pāris iecerētus trikus priekš sevis un visiem tiem, kuri mani atbalstīja. Uztaisot pēdējo triku, pūlis mani vienkārši „iesūca”, pacēla uz rokām un visi bļāva manu vārdu. Likās neiedomājami, ka darot to, ko es mīlu, es varu iedvesmot simtiem cilvēku un parādīt to, ka robežu šai sporta veidā vienkārši nav”.

Uz Nīderlandi devās arī Nila komandas biedrs Kaspars Alksnis: „Jau pirms sacensībām bija sajūta, ka šis gads būs īpašs. Kā cerēts, piepildījās tas, kam jau sen vajadzēja notikt – Nilam pelnīta uzvara, par kuru man ir liels lepnums. Tagad var teikt, ka Nils iegūst tādu kā „pasaules čempiona” titulu”.

Šogad Ventspilī notiekošajā Ghetto Games festivālā no 8.-11.augustam starptautiskās ekstrēmās skritiļsludošanas sacensības būs ar Nila vārdu „Nils Jansons Invitational”, kas veicinās ārzemju profesionāļu dalību, lai iedvesmotu pašmāju jaunos skrituļslidotājos un popularizētu skrituļslidošanu.

Video no Winterclash 2013 sacensībām

Nila Jansona pēdējais triks

Informāciju sagatavoja:
Mikus Ojers

     [+] [-]

, 2013-02-11 12:07, pirms 6 gadiem
šis tiešām ir baigais meistars.

     [+] [-]

, 2013-02-11 12:27, pirms 6 gadiem
Nebūtu slikti pēc gadiem uzspēlēt "Nil Janson's Pro Skater PC Game"

     [+] [-]

, 2013-02-11 13:42, pirms 6 gadiem
Juris no Ludzas rakstīja: Nebūtu slikti pēc gadiem uzspēlēt "Nil Janson's Pro Skater PC Game"
Skater vietā blader..
Prieks par jūrmalnieku.