Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

ASV kompānija laiž klajā skrituļslidas ar Nila Jansona vārdu

Renārs Buivids
Renārs Buivids

ASV kompānija laiž klajā skrituļslidas ar Nila Jansona vārdu
Nils Jansons ar jaunajām skrituļslidām
Publicitātes foto

Šo sestdien, 9.maijā Baltijā lielākajā iekštelpu skeitparkā „Monsterparks” tiks prezentētas jau otrās ASV kompānijas „Remz” ražotās skrituļslidas ar latvieša Nila Jansona vārdu.

Pirms gada piedzīvojām vēsturisku notikumu, kad viena no vadošajām ekstrēmo skrituļslidu kompānijām „Remz” laida tirgū jūrmalnieka Nila Jansona Pro modeļa skrituļslidas, kuru dizains tapa sadarbībā ar pašu sportistu un pašmāju dizaineri Jāni Zālīti. Pagājušo gadu Nils aktīvi pavadīja ceļojumos un video filmēšanās, lai popularizētu savas slidas. Nils uzvarēja vadošās sacensības Meksikā, Barselonā, paviesojās Berlīnē, Teksasā un daudzās citās pasaules valstīs, kā arī augustā pulcēja labākos skrituļslidotājus no 12 valstīm uz gadskārtējām „Nils Jansons Invitational” sacensībām Ventspilī. Viens no interesantākajiem piedzīvojumiem pagājušovasar bija kopā ar citiem ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem apceļot Latgali un uzņemt dokumentālo filmu „Pazust Latgalē”.

Nils par jaunajām slidām un šī gada plāniem: „Aizvadītā gada nogalē guvu nopietnāku traumu, taču šobrīd jūtos atguvis formu, jo kopš nostāšanās uz kājām aktīvi trenējos sporta zālē un skrienu krosus. Sākot no jūnija došos vairākās tūrēs pa Eiropu. Jau šobrīd plānots viesoties Polijā, Čehijā, Itālijā, Spānijā, Dānijā, Lielbritānijā, Zviedrijā un citviet. Latvijā noteikti būšu sastopams jūlijā „Playground” festivālā un augustā „Ghetto Games festivālā Ventspilī”. Pavisam nesen arī kompānija „BHC” izlaida jaunas riepiņas ar manu vārdu un Jāņa Zālīša dizainu. Šobrīd vadu „Straume” skrituļslidu skolu un trenēju ap 40 jauno skrituļslidotāju no 7-16 gadiem. Turpināšu sadarbību arī ar poļu veikalu „Hedonskate.com” un skrituļslidu slieču ražotāju „Ground Control”. Viens no šī gada mērķiem ir noslēgt līgumu ar kādu globālu sadarbības partneri, jo šobrīd jūtu, ka esmu spēka gados un savā vislabākajā formā. Bez šaubām esmu gandarīts par pagājušo slidu veiksmi un sadarbības turpināšanu ar „Remz”. Milzīgs paldies manai ģimenei un visiem draugiem, kuri mani atbalsta un vienmēr ir atbalstījuši”.

Kompānijas „Remz” dibinātājs Kato Mateu: „Sadarboties ar Nilu Jansonu ir aizraujoši. Viņš ir motivēts, viņš iedvesmo citus un viņš labprāt iesaistās produkta dizaina veidošanas un reklamēšanas procesā ar lieliskām idejām un koncepcijām”.

Monsterparkā šo sestdien „Party Jam Session” jau no pulkstens 16:00 varēs klātienē apskatīt jaunās skrituļslidas, satikties ar Nilu Jansonu un viņa „Remz” komandas biedriem: Jo Zenk no Vācijas, Tomek Przybylik no Polijas un Evert Lubja no Igaunijas.

Skrituļslidas jau maijā varēs iegādāties lielākajos skrituļslidu interneta veikalos visā pasaulē un „Taktika.lv” specializētajā skrituļslidu veikalā.

Informāciju sagatavoja Mikus Ojers

  +3 [+] [-]

, 2015-05-06 20:17, pirms 4 gadiem
kāda cena?
būtu labi ja būtu modelis grants ceļiem, Latvijā tādi ir lielākais vairums

  +1 [+] [-]

, 2015-05-06 20:53, pirms 4 gadiem
Pieprasām modeli grands ceļiem, un bruģim ... Nē nu kur tā var izfantazēt

     [+] [-]

, 2015-05-06 21:00, pirms 4 gadiem
pūce rakstīja: kāda cena?
būtu labi ja būtu modelis grants ceļiem, Latvijā tādi ir lielākais vairums
Nesagaidīsi tādas brīnumskritulenes

     [+] [-]

, 2015-05-07 00:33, pirms 4 gadiem
Prussian2 rakstīja: Nesagaidīsi tādas brīnumskritulenes
Iesaku noskatīties video: https://vimeo.com/30420179