Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:347, Did:0, useCase: 0

Pirmo reizi Latvijā "SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu festivāls"

Ritvars Raits
Ritvars Raits

Vasaras pēdējā mēneša vidū, 12. augustā, Vecāķu pludmalē norisināsies Latvijā līdz šim vēl nebijušas sacensības - "SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu festivāls". Tā galvenais notikums būs aizraujošs skrējiens pieaugušajiem un ģimenēm ar bērniem, kurā izvietotie mākslīgie un dabīgie šķēršļi vedīs pa pludmales smiltīm un ūdeni. Atšķirībā no citiem skrējieniem te nebūs cīņas par godalgotajām vietām vai uzrādīto laiku, bet iespēja piedalīties unikālā piedzīvojumā un gūt jaunu pieredzi.

"SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu festivāla" sākums paredzēts pulksten 10.00, kad uz reģistrēšanos ierodamies tiks gaidīti pirmie dalībnieki, savukārt pulksten 11.00 tiks atklāts skrējiens. Starts nebūs masveida, bet sadalīts grupās pa 20 cilvēkiem. Pieaugušo trasē dalībnieki savus spēkus varēs izmēģināt 2500 vai 5000 metru distancēs, bet ģimenes ar bērniem - 800 metrus garā distancē.

Visas dienas garumā, no pulksten 11.00 līdz 21.00, "SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu festivāla" dalībniekiem un apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas izklaides iespējas, piemēram, vizināšanās ar SUP dēļiem un pūšļiem, lēkāšana piepūšamajās atrakcijās, piedalīšanās tradicionālās un netradicionālās stafetēs, kas paredzētas visiem vecumiem, dejas, pludmales volejbols, meistarklašu vērošana un citas aktivitātes, kas norisināsies pašā skaistākajā vietā – jūras krastā. Savukārt nesteidzīgus brīžus vienatnē vai kopā ar draugiem varēs izbaudīt īpaši izveidotā Saulrieta sagaidīšanas zonā no pulksten 11.00 līdz 22.00. Gardi kokteiļi, kopā būšana un mūzika – ideāls komplekts, lai pilnā krāšņumā izbaudītu vasaras vakaru un sagaidītu saulrietu.

Pieaugušo trasē dalības maksa 10 EUR līdz 11. augustam, pasākuma dienā – 15 EUR. Ģimenēm ar bērniem trasē līdz četrām personām - 10 EUR, virs četrām personām - 15 EUR. "SMScredit.lv" klientiem tiek piešķirta 30 procentu atlaide dalības maksai. Ieeja pasākuma teritorijā bez maksas. Biļešu iegāde un sīkāka informācija "SMScredit.lv Jūras piedzīvojumu" mājaslapā jurasfestivals.lv .

Informāciju sagatavoja: Kitija Ločmele,
Biedrības "Stiprinieku republika" Sabiedrisko attiecību, mārketinga projektu vadītāja