Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2896, Did:0, useCase: 0

"FaZe" turpina bez uzvarām, YEKINDAR iespaidīgs sniegums

Matejs Andersons
Matejs Andersons

"FaZe" turpina bez uzvarām, YEKINDAR iespaidīgs sniegums
Mareks YEKINDAR Gaļinskis. Foto: HLTV

Krievijas komanda “Spirit” uzvarēja liepājnieka Helvija broky Saukanta pārstāvēto komandu 2:1 (12:16, 8:16, 10:16). Turnīrā “ESL Pro League 12”, kurā piedalās 16 komandas no Eiropas, “FaZe” šobrīd ir vienīgā, kas zaudējusi visus spēlētos mačus. “FaZe” līdz šim ir spēlējusi piecus mačus pret dažādām komandām, kuros nav guvusi nevienu uzvaru.

Mačs sākās uz “Spirit” izvēlētās kartes "Nuke". “FaZe” izrādīja agru pārspēku, uzvarot astoņus no pirmajiem 11 raundiem, taču “Spirit” spēja atgūties, uzvarot atlikušos četrus raundus pirmajā puslaikā, beidzot pusi 8:7 par labu “FaZe”. “FaZe” spēja gūt pirmos četrus raundus arī otrajā puslaikā, taču “Spirit” izrādīja sīvu pretestību, izcīnot nākamos piecus raundus pēc kārtas un atgūstot līdzsvaru 12:12. “FaZe” gan nepadevās spiedienam, uzvarot atlikušos četrus raundus un uzvarot karti 16:12. Šī ir trešā reize, kad “FaZe” uzvar karti kādā mačā pēdējā mēneša laikā, iepriekšējās divas reizes turnīrā “ESL One Cologne 2020” pret Brazīlijas komandu “MIBR”, kur “FaZe” uzvarēja maču 2:1.

Diemžēl “FaZe” tā neveicās atlikušajā mačā. Mačs turpinājās ar “FaZe” izvēlēto karti “Dust 2”, kurā “Spirit” bija nepārvarams šķērslis priekš “FaZe”. Krievu komanda uzvarēja 11 no pirmajiem 12 raundiem, taču “FaZe” beidza atlikušo puslaiku, uzvarot pēdējos trīs raundus pirmajā puslaikā. Puslaiks beidzās ar lielu “Spirit” pārsvaru 11:4. Otrais puslaiks neizrādījās īsti labāks priekš broky komandas, kurā tā spēja uzvarēt tikai četrus raundus, zaudējot karti 8:16.

Mačs beidzās kartē “Mirage”. “Spirit”, līdzīgi kā iepriekšējā kartē, izdarīja nepārtrauktu spiedienu uz “FaZe”, kuru broky komanda nevarēja pārvarēt. Krievijas komanda uzvarēja 11 no pirmajā puslaikā spēlētajiem 15 raundiem. Otrajā puslaikā “FaZe” gāja mazliet labāk – spēja uzvarēt sešus raundus, taču “Spirit” pārspēja “FaZe”, uzvarēdama karti 16:10 un arī maču.

Helvijs savā komandā bija rezultatīvākais spēlētājs, uzrādot reitingu 1.17 un bilanci 58-49 (+9). Neviens no komandas biedriem nespēja šķērsot 1.00 reitingu, tuvākais būdams norvēģis rain ar reitingu 0.99 un bilanci 52-50 (+2). Pretinieku komandā pārliecinoši labākais spēlētājs bija Nikolajs mir Bitjukovs ar bilanci 72-47 (+25) un reitingu 1.44.

Turnīrs “ESL Pro League 12” ilgst no pirmā septembra līdz ceturtajam oktobrim. Balvu fonds sasniedz 450 tūkstošu dolāru, par kuriem cīnīsies 16 komandas no Eiropas. Nākamais mačs “FaZe” gaidāms piektdien pret zviedru komandu “NiP”.

Mareks YEKINDAR Gaļinskis mačā pret “Secret” uzrādīja lielisku sniegumu – bilanci 48-27 (+21) un divu karšu vidējo reitingu 1.83. Komanda “Virtus.pro”, kuras sastāvā arī ir rīdzinieks Mareks Gaļinskis, piedalās turnīrā “Nine to Five 4”, kurā par 50 tūkstošiem dolāru lielu balvu fondu sacenšas 20 komandas no Eiropas.

“Virtus.pro” mačā pret “Secret” tika izspēlētas divas kartes “Dust 2” un “Overpass”, kurās uzvaru guva “Virtus.pro” (16:4, 16:9). Pirmajā kartē “Dust 2”, kurai priekšroku deva “Virtus.pro”, Mareks izcēlās ar iegūto reitingu 2.02, kas bija viņa labākais sniegums pēdējos trīs mēnešos. Otro karti, kuru izvēlējās “Secret”, Mareks nospēlēja līdzīgi, gūstot reitingu 1.69 un bilanci 25-18 (+7).

Izmantotie resursi:
https://www.hltv.org/matches/234366...
https://www.hltv.org/stats/matches/...