Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2896, Did:0, useCase: 0

NALCS: "Team SoloMid" soļa attālumā no izslēgšanas spēlēm

NALCS: "Team SoloMid" soļa attālumā no izslēgšanas spēlēm
"Team SoloMid" komanda

Pirmspēdējā spēļu nedēļā Ziemeļamerikas “League Championship Series” (NALCS), turpinājās spraiga cīņa par dažām atlikušajām vietām izslēgšanas spēlēs. “Team SoloMid” izcīnija uzvaras pār tiešajiem konkurentiem “Team Liquid” un līderiem “Cloud9”, nonākot soļa attālumā no izslēgšanas spēlēm, savukārt “Counter Logic Gaming” ar izcīnitām divām uzvarām saglabāja izredzes uz vietu izslēgšanas spēlēs. “100 Thieves” ar uzvarām pār pastarīšiem nodrošināja dalību izslēgšanas spēlēs jau savā pirmajā sezonā.

Pirms šīs spēļu kārtas brīvas vēl bija trīs vietas izslēgšanas spēlēs, uz kurām teorētiski pretendēja četras komandas – “100 Thieves”, “Team Liquid”, “Team SoloMid” un “Counter Logic Gaming”. Trīs komandas jau bija nodrošinājušas vietu izslēgšanās spēlēs – “Echo Fox”, “Cloud9” un “Clutch Gaming”. Izcelšanas vērti ir “Clutch Gaming”, kuriem šī ir debijas sezona. Komanda pieder NBA organizācijai Hjūstonas “Rockets”.

Vislabākajā pozīcijā atradās “100Thieves”, kuri atradās dalītajā ceturtajā vietā (izslēgšanas spēlēs iekļūst labākās sešas komandas) un kuriem priekšā bija visvieglākais kalendārs. “100Thieves” izdarīja to, kas viņiem bija jāizdara – uzvarēja dalītā pēdējā vietā esošos “Golden Guardians” un “OpTic Gaming”, nodrošinot sev dalību izslēgšanas spēlēs jau savā pirmajā sezonā.

“Team Liquid” turnīra tabulā atradās tur pat, kur “100 Thieves”, bet atlikušajās spēles tiem izskatījās krietni grūtākas. Šajā nedēļā pirmajā spēlē nācās spēkoties ar seškārtējiem “NALCS” čempioniem “Team SoloMid”, kuri iesāka sezonu visnotaļ vāji, bet pēdējās nedēļās jau demonstrēja krietni pārliecinošāku spēli. Šajā spēlē “Team SoloMid” spēles gaitā pamazām ieguva aizvien lielāku pārsvaru un spēja iegūt salīdzinoši pārliecinošu uzvaru. Otrajā spēlē “Team Liquid” nācās spēkoties ar “Clutch Gaming”. Lielāko spēles daļu abas komandas cīnijās plecu pie pleca, tomēr spēles beigās “Team Liquid” izrādijās pārāki.

“Team SoloMid”, kuri līdz šim ir piedalījušies visos desmit “NALCS” finālos, sezonu iesāka negaidīti vāji. Tomēr pēdējās nedēļās komanda ir sākusi demonstrēt krietni pārliecinošāku spēli un tuvojas izslēgšanās spēlēm, kur seškārtējie čempioni centīsies turpināt iespaidīgo finālu sēriju un papildināt savu jau tā lielo trofeju kolekciju. Kā jau iepriekš rakstīts, pirmajā spēlē “Team SoloMid” pārspēja “Team Liquid”, bet otrajā spēlē pretī stājās turnīra tabulas līderi “Cloud 9”. Spēles sākums bija visnotaļ līdzvērtīgs, tomēr turpinājumā “Team SoloMid”, pateicoties fantastiskajai ilggadējā komandas līdera Sorena “Bjergesen” Bjerga spēlei, spēja iegūt iniciatīvu un beigās arī uzvaru. Vietas nodrošināšanai izslēgšanas spēles “Team SoloMid” vairs ir nepieciešama tikai viena uzvaru. Ņemot vērā to, ka nākamnedēļ viena no pretiniecēm ir Goldensteitas “Warriors” piederošā pastarīte “Golden Guardians”, tai nevajadzētu problēmai.

“Counter Logic Gaming” bija vissarežģītākajā pozīcijā – lai tiktu izslēgšanas spēlēs, šai komandai pašiem jāgūst uzvaras un jācer uz pretinieku neveiksmēm. Savu darbu “Counter Logic Gaming” šonedēļ paveica, izcīnot uzvaras pār “FlyQuest” un vieniem no līderiem “Echo Fox”. Nākamajā nedēļā “Counter Logic Gaming” atkal pašiem ir jāuzvar abās savās spēlēs un jācer ka “Team SoloMid” vai “Team Liquid” negūs nevienu uzvaru. Tādā gadījumā pēdējā ceļazīme uz izslēgšanas spēlēm tiks noskaidrota pārspēlēs.

Turnīra tabula

KomandaU-Z
Echo Fox11-5
Cloud911-5
Clutch Gaming10-6
100 Thieves10-6
Team SoloMid9-7
Team Liquid9-7
Counter Logic Gaming7-9
FlyQuest5-11
OpTic Gaming4-12
Golden Guardians4-12