Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Triāla sacensības Liepājā - izaicinājums sportistiem, šovs skatītājiem

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Triāla sacensības Liepājā - izaicinājums sportistiem, šovs skatītājiem
Foto: Ģirts Gertsons

Liepāja jau kopš pagājušā gadsimta sešdesmitajiem un septiņdesmitajiem gadiem izcēlusies ar spēcīgiem triāla klubiem un sportistiem. 2017. gads ieies triāla vēsturē, jo pirmo reizi Latvijā norisināsies Eiropas čempionāta posms triālā, kas pulcēs labākos Eiropas mototriālistus, jauniešus vecumā no 12 līdz 16 gadiem un sievietes, lai cīnītos par Liepājas posma tituliem.

Šogad Eiropas čempionāts tiek organizēts četros posmos: aprīļa vidū sportisti tikās Zelhemā Holandē, tālāk plānoti divi posmi Liepājā, bet sezona noslēgsies 5.augustā Lazatē Itālijā.

Eiropas čempionāta FIME komisija ir atzinusi Liepājas „Vecos fortus” par labāko dabīgi veidoto trasi Latvijā, kas šogad arī dos iespēju iepazīstināt Eiropas triālistus ar Liepājas pilsētu.

Triāla mēnesis maijs Liepājā sāksies ar Grobiņas motokluba organizēto Latvijas čempionāta pirmo posmu, kas būs kā prologs gaidāmajam Eiropas čempionātam un triāla sacensību sezonas atklāšana Latvijā.

Latvijas triāla čempionāta starts tiks dots 14. maijā Liepājas “Vecajos fortos” (14. novembra bulvāris 40a), kur no pulksten 11:00 visas dienas garumā pulcēsies pašmāju moto un velo triālisti, lai 11 grupās un 9 dažādu līmeņu posmos cīnītos par individuālā čempionāta pirmā posma tituliem un sezonas kopvērtējuma punktiem.

Eiropas čempionāta priekšvakarā, 26. maijā, Liepājā pilsētas centrā, Rožu laukumā, pulksten 19 notiks triāla šovs.

27. un 28. maijā Liepājā vairākās vietās – “Vecajos fortos”, 14. novembra bulvārī un Grīzupes ielā 53 norisināsies otrais un trešais Eiropas čempionāta posms triālā jauniešiem un sievietēm. Pirmā dalībnieka starts gan sestdien, gan svētdien pulksten 9:30.

Eiropas čempionāta triālā Liepājas posmu organizators – biedrība “Agarska Triāla klubs” norāda, ka sacensības Liepājā būs izaicinājums sportistiem un spriedzes pilns pasākums līdzjutējiem. Ieeja skatītājiem visos pasākumos bez maksas. Sacensību vietās darbosies bufete, kas rūpēsies par skatītāju un sportistu enerģiju.

Plašāka informācija mājaslapā: ectrialliepaja2017.lv

Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Kirma
Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes
ārējo sakaru speciālists