Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

"RH3 Fonds" izsaka pateicību un aicina arī turpmāk iesaistīties fonda aktivitātēs

Ir pagājuši trīs gadi kopš futbolists Raivis Hščanovičs izveidoja labdarības organizāciju "RH3 Fonds" un aicināja iesaistīties tā kustībā ikvienu sporta sabiedrības locekli, lai palīdzētu bērniem – vēža slimniekiem. Šogad "RH3 Fonda" dibinātājs Hščanovičs saka paldies sportistiem, sporta organizācijām, sabiedrībai par atbalstu līdzšinējā fonda darbības laikā, kā arī aicina turpināt iesaistīties "RH3 Fonda" aktivitātēs.

Gribu pateikt Jums lielu paldies par atsaucību un līdz šim sniegto atbalstu!

Lai virzītos uz priekšu, ir jāsaprot, kas ir paveikts un īstenots līdz šim. Kas ir sanācis un kas – varbūt nē. Teikšu godīgi – spēlēt futbolu ir vieglāk.

Šo trīs gadu laikā ir notikušas 256 labdarības izsoles, kurās vairāk nekā 150 sportistu un sporta organizāciju no 15 valstīm ir ziedojuši vismaz pa vienam priekšmetam, un ziedojumu kopējā summa no labdarības izsolēm ir bijusi 24 000 eiro.

Mūsu darbība tika pamanīta un novērtēta arī citādāk. 2014. gadā RH3 Fonds kļuva par MTG rīkotā konkursa “Labas gribas uzņēmējs 2014” uzvarētāju, kas deva papildus 15 000 eiro pamatu. Kopējā ziedojumu summa triju gadu laikā ir bijusi 48 620 eiro.

Tas mums ir ļāvis uzsākt un realizēt vairāk nekā 20 projektu, kuru mērķis ir uzlabot bērnu un jauniešu dzīvi pēc vēža. Sniedzot individuālu palīdzību bērniem un viņu ģimenēm, mēs esam apmaksājuši rehabilitācijas kursus sanatorijā Vaivari, Riga Brain smadzeņu treniņus, reitterapijas kursus, ārstu vizītes, ārstnieciskās vingrošanas, kā arī nodrošinājuši ar medicīnisko aparatūru atlabšanas periodā. Rīkojot un organizējot vasaras nometnes, labdarības koncertus, seminārus un nodarbības, kā arī nodrošinot sporta pasākumu apmeklēšanu, RH3 Fonds ir tuvāk iepazinis 40 supervaroņus, jeb bērnus, kuri ir uzvarējuši vai vēl cīnās ar vēzi.

Milzīgs paldies ir jāsaka visiem tiem daudzajiem cilvēkiem, kuri atsaucās un līdzdarbojās kāda projekta tapšanā. Kopējais cilvēku skaits, kuri jebkādā veidā ir atbalstījuši un iesaistījušies šajā kustībā, ir milzīgs.

Teikšu tā – trīs sezonas ir pagājušas. Ir iegūtas nepieciešamā pieredze un nobrāzumi, lai ceturtā sezona būtu visveiksmīgākā un ražīgākā!

2017. gadā mēs pastiprināti atbalstīsim 15 dažādu ģimeņu, nodrošinot pilnvērtīgu rehabilitāciju pēc cīņas ar vēzi. Tas ietvers medicīnisko atbalstu, fizioterapijas, uztura speciālistu konsultācijas un dažādu citu ar rehabilitāciju saistītu procedūru nodrošināšanu, kā arī nometņu un citu labdarības pasākumu rīkošanu bērniem un viņu vecākiem. Šajā gadā mēs plānojam realizēt septiņuss jaunus projektus, ka arī turpināt jau esošos.

2017. gadā mums ir nepieciešami 184 jauni priekšmeti, lai labdarības izsoles notiktu visu gadu bez apstājas. Būšu pateicīgs, ja savā skapī atradīsiet kādu priekšmetu, kuru ziedot šim projektam, lai kopīgiem spēkiem izdarītu lielas un labas lietas.

Šobrīd esam pieslēguši iespēju arī ziedot zvanot uz kādu no mūsu ziedojumu tālruņiem:
90006783 (1.42 Eur)
90006763 (4.27 Eur)
90006778 (7.11 Eur)

Vairāk informācijas par paveikto var atrast mūsu mājas lapā – RH3 fonds

Uz tikšanos 2017. gadā!

Priecīgus un gaišus Ziemassvētkus vēlot,
Raivis Hščanovičs

Kontaktinformācija: rh3@rh3fonds.lv, 25563413