Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Sestdien Daugavā "Riga Wakeboard Cup 2010"

Andrejs Siliņš

Sestdien Daugavā "Riga Wakeboard Cup 2010"
Foto: Veikborda klubs Jūrmalā www.delawake.lv

Tikai viena diena atlikusi līdz 21. augustam, kad Daugavā notkis Baltijas lielākās un iespaidīgākās veikborda sacensības. Riga Wakeboard Cup 2010 varēs skatīt ikviens rīdzinieks vai Rīgas svētku viesis turklāt pilnīgi bez maksas.

Sacensības sāksies jau no 12:00 Mazajā Daugavā starp Salu un Akmens tiltiem un vislabākās skatītāju vietas būs no Mūkusalas ielas.

Šogad favorīti būs holandieši - Protest komandas braucēji Maikls Timmers (2009. gadā Nīderlandes čempions un 9. labākais Pasaulē) un Rikijs Lukasens (2006. gada Nīderlandes junioru čempions), kuri sacentīsies ar labākajiem latviešiem - daudzkārtējo Latvijas čempionu Jāni Sideru, Staņislavu Korotkovu, un Vadimu Makaru.

„Veikbords Latvijā kļūst aizvien populārāks, tam par iemeslu noteikti ir arī šīs vasaras laika apstākļi. Daudzi atklājuši, ka veikot amatieru līmenī un gūt no tā prieku var jau pirmajā dienā, taču Riga Weikboard Cup vienmēr ir īpašas sacensības, jo nekur citu Latvijā jūs neredzēsiet lēcienus 3-4 metru augstumā un pat 10 metru tālumā,” Eiropas labāko braucēju klātbūtnes nozīmi uzsver sacensību organizators Kaspars Slavinskis.

„Ekstrēmie sporta veidi Latvijā pēdējos piecos gados kļuvuši īpaši populāri. SPORTLAND novērojumi liecina, ka cilvēku skaits, kas nodarbojas ar netradicionālajiem sporta veidiem ir strauji audzis, no nelielas domubiedru grupiņas kļūstot jau par veselu kustību, kas sevī iekļauj gan noteiktu dzīves, gan ģērbšanās stilu. Ekstrēmie sporta veidi Latvijā vairs nav uzskatāmi par ekskluzīvu, bet demokrātisku brīvā laika pavadīšanas veidu, kas apvieno dažādu vecumu un profesiju cilvēkus, kam ir līdzīga dzīves uztvere un vēlme pēc pozitīva adrenalīna,” uzsver SPORTLAND zīmola vadītāja un mārketinga direktore Laura Ošiņa.

Šo tendenci apliecina arī SPORTLAND ar ekstrēmajiem sporta veidiem saistīto apģērbu līniju pārdošanas rezultāti – pēdējo desmit gadu laikā pieprasījums pēc šīm precēm ir audzis apmēram piecas reizes. Tāpēc ņemot vērā šīs tendences SPORTLAND nākotnē plāno specializēties arī ekstrēmo sporta viedu tehniskajā piedāvājumā – dēļi, hidrotērpi utt. Kopumā ekstrēmo sporta veidu apģērba līnijas veido apmēram 12% no visām SPORTLAND pārdotajām precēm.

Par Riga Wakeboard Cup:

Par Riga Wakeboard Cup ir lielākās veikborda sacensības Baltijā, kur piedalījušies Baltijas un Eiropas veikbordisti jau kopš 2002. gada. Jaunā līmenī veikborda sacensības pārgāja 2007. gadā, kad Riga Wakeboard Cup sāka startēt Pasaules veikborda zvaigznes, kas iecēla sacensības nozīmīgāko Eiropas veikborda šovu kalendārā. Riga Wakeboard Cup piedalījušies veikborda profesionāļi no - Zviedrijas, Nīderlandes, Lielbritānijas, Beļģijas, Krievijas, Polijas, Igaunijas, Latvijas un pat Austrālijas. Riga Wakeboard Cup 2010 notiek sadarbībā ar: (Pokera forumu http://www.Donkr.com; Protest; Bulbash; Malibu; Oakley; Crocs; Sunny; Liquid Force; Delawake; G-Star; Ramirent; Draugiem.lv; Radio SWH)

Veikborda sacensību programma Daugavā 20. un 21. augustā:

20.augustā:

no 18.00 Donkr Latvijas veikborda čempionāta fināli Mazajā Daugavā starp Salu un Akmens tiltiem

21.augustā:

12.00 Riga Wakeboard Cup atklāšana Mūkusalas ielā 47
Ap 17.00 Riga Wakeboard Cup fināli Mazajā Daugavā starp Salu un Akmens tiltiem
18:00 Donkr.com Afterparty
20.00 Apbalvošana un Afterparty Europe City Hotel bārā Sunny Melody,

Papildus informācija, atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem un citas ar veikbordu saistītas lietas: Latvijas Veikborda asociācija, zvanīt Kasparam (29498150) vai Valteram (22016425) vai skatīties WAKE.LV un veikborda kluba Jūrmalā De La Wake mājas lapu.

Vai Tev patīk veikbords?

  • 24

  • 1