Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0
Kulkunopeus

Sākas balsošana par gada sportistu

No šodienas - 1. novembra, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) mājas lapā www.olimpiade.lv sākusies līdzjutēju balsošana par Latvijā populārāko sportistu vai sportisti un populārāko sporta veidu. Nobalsot par sev tīkamo būs iespējams vēl mēnesi.

Šī balsojuma mērķis ir mērķis ir izvirzīt pretendentus "Latvijas Gada balva sportā 2006" divām nominācijām - "Populārākais Latvijas sportists vai sportiste" un "Populārākais sporta veids". Pēc līdzjutēju balsojuma rezultātiem tiks noteikti pieci pretendenti uz balvu katrā no šīm nominācijām.

To, kas šogad kļūs par populārāko sportistu un kurš sporta veids vislabāk patīk līdzjutējiem, noteiks telefonbalsojumā "Latvijas Gada balva sportā 2006" apbalvošanas ceremonijas laikā 6. janvārī, ko tiešraidē demonstrēs "LTV 1".

Pasākumā tiks apbalvoti sportisti 14 nominācijās un tas notiks 6. janvārī Dailes teātrī. Atgādinām, ka pagājušajā gadā par labāko sportisti Latvijā līdzjutēji atzina Jeļenu Prokopčuku, bet par populārāko sporta veidu nosauca orientēšanos.

Izmantotie resursi:
LOK preses dienests

 

2006-11-01 18:13

Nākamais: Kambalas un Janičenoka klubi centīsies izcīnīt pirmās uzvaras