Jānis Rubulis

LOV nosauc nākamā gada sastāvu vasaras sporta veidos

18. decembrī Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce izvērtēja vasaras sporta veidu sportistu rezultātus un nosauca LOV sastāvus 2015. gadam.

Izveidotajos LOV sastāvos tika iekļauti 80 atlēti un saglabātas 18 vietas Rezerves sastāvā sporta veidu federāciju ieteiktajiem sportistiem, kas nav izpildījuši LOV atlases kritērijus.

LOV valdes priekšsēdētājs Einars Fogelis rezumējot LOV sastāvu apstiprināšanu: "Domāju, ka LOV sastāvu apstiprināšana ir liels atbalsts vasaras sporta veidu federācijām, sportistiem un treneriem gatavojoties kvalifikācijas sacensībām 2016. gada Olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, kā arī veiksmīgam startam tajās."

LOV pamatsastāvs (49 sportisti)

airēšana – Elza Gulbe, Krišs Kalniņš*, Gints Zunde*
cīņa – Anastasija Grigorjeva, Laura Skujiņa, Armands Zvirbulis*
džudo – Jevgeņijs Borodavko, Konstantīns Ovčiņņikovs
modernā pieccīņa – Jeļena Rubļevska, Olga Šišlova, Pāvels Švecovs*
pludmales v/b - Jānis Šmēdiņš, Aleksandrs Samoilovs, Mārtiņš Pļaviņš un viena vieta M.Pļaviņa pāriniekam
riteņbraukšana-bmx – Māris Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide, Kristens Krīgers
riteņbraukšana-šoseja – Toms Skujiņš, Andžs Flaksis*
kanoe - Aivis Tints, Gatis Pranks, Dagnis Iļjins, Miķelis Ežmalis*,
smaiļošana – Aleksejs Rumjancevs, Roberts Akmens
svarcelšana – Artūrs Plēsnieks, Rebeka Koha
šaušana – Lauris Strautmanis
teniss – Ernests Gulbis
vieglatlētika – Madara Palameika, Laura Ikauniece, Aiga Grabuste, Zigismunds Sirmais, Līna Mūze, Dmitrijs Jurkevičs, Jeļena Prokopčuka, Valērijs Žolnerovičs, Ansis Brūns, Sinta Ozoliņa-Kovala, Lauma Grīva, Elvijs Misāns, Mareks Ārents, Rolands Štrobinders, Gatis Čakšs
vingrošana – Valērija Grišāne, Vitālijs Kardašovs, Dmitrijs Trefilovs

Jaunatnes sastāvs (31 sportists)

bokss – Artjoms Hanevičs, Evanders Servuts
cīņa – Alberts Jurčenko, Vsevolods Lapšovs
džudo – Artūrs Ņikiforenko, Ņikita Duinovs
modernā pieccīņa – Ņikita Bistrovs
paukošana- Renārs Blūmentāls, Lūkass Teteris, Vitālijs Kuceba, Iļja Demba, Andris Jahimovičs*
peldēšana – Jānis Šaltāns, Nikolajs Maskaļenko*
pludmales v/b – Edvards Buivids, Reinis Pekmanis, Pāvels Jemeļjanovs, Kārlis Kliemanis, Tīna Graudiņa, Linda Elizabete Gramberga
svarcelšana –Ritvars Suharevs, Vadims Koževņikovs, Vadims Sļesarevs
šaušana – Emīls Vasermanis, Agata Rašmane
teniss – Jeļena Ostapenko
vieglatlētika –Anete Kociņa, Gunta Latiševa-Čudare, Laine Donāne, Jāzeps Groza, Artūrs Makars

Sportistam jāizpilda individuāli nosacījumi treniņu plāna ietvaros, lai tiktu saglabāta iespēja palikt LOV sastāvā
Badmintons, burāšana, golfs, jātnieku sports, loka šaušana, taekvondo, triatlons – pa vienai vietai (nosauc attiecīgā sporta veida federācija)

Rezerves sastāvs (sportistus nosauc attiecīgā sporta veida federācija)

Vieglatlētika – četras vietas
Riteņbraukšana – bmx – divas vietas
Pludmales volejbols - divas vietas
Cīņa, džudo, smaiļošana, riteņbraukšana-šoseja, vingrošana, modernā pieccīņa, šaušana, galda teniss, svarcelšana, peldēšana – pa vienai vietai

Sportistu līdzfinansējuma apjoms un kārtība tiks noteikti individuāli pēc mācību – treniņu darba tāmju, sacensību kalendāra un treniņu plānu iesniegšanas līdz ko būs zināms LOV 2015. gada budžets. Pēc tam tiks noslēgti līgumi ar attiecīgo sporta veidu federācijām, lai ar 2015. gada janvāri varētu uzsākt finansēt sportistu gatavošanos nākamajai sacensību sezonai.

Informāciju sagatavoja:
Marita Vilciņa,
Latvijas Olimpiskā vienība

 

2014-12-18 16:49

Nākamais: EuroBasket’2015 biļetes: pirmajā nedēļā liela interese

Komentāri  

Uz pēdējo komentāru
Uz pēdējo komentāru
Atjaunot komentārus
Ienāc, lai komentētu