Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Akmens mešanas sacensībās triumfē Grīvas

Akmens mešanas sacensībās triumfē Grīvas

Māris Grīva un Gundega Grīva
Foto: Juris Presņikovs, ventspils.lv

Vieglatlētikas sezona 2017

17. septembrī Ventspils pludmalē jau 22. reizi risinājās tradicionālās akmens mešanas sacensības. Šoreiz uzvarēja sacensību iniciatora ir Māra Grīvas meita Gundega Grīva un dēls Jānis Svens Grīva.

Sacensību formāts paredzēja, ka katram dalībniekam ir iespēja mest sevis izvēlētos akmeņus trīs reizes, bet ieskaitīts tiek labākais mēģinājums.

Sieviešu konkurencē par uzvarētāju kļuva pazīstamā šķēpmetēja Gundega Grīva (76m), otrajā vietā ierindojās Sanita Lasmane (73m), bet trešajā vietā finišēja Monika Leite (58m). Iepriekšējā gadā uzvarēja Māra Grīva ar 78m.

Vīriešu ieskaitē uzvarēja Jānis Svens Grīva (105m), otro vietu ieguva Matīss Kūla (101m), bet trešajā pozīcijā nokļuva Andrejs Stefaņuks (92m). Iepriekšējā gadā uzvarēja Gatis Čakšs ar 133m.

Interesanti, ka šoreiz uzvarēja šo sacensību iniciatora Māra Grīvas meita un dēls. Kopumā sacensībās piedalījās 77 dalībnieki, kuru vidū bija Maskavas olimpisko spēļu čempions Dainis Kūla, viņa treneris Māris Grīva, divkārtējs olimpietis Uģis Lasmanis, Riodežaneiro un Londonas olimpisko spēļu dalībnieki Arnis Rumbenieks un Lauma Grīva.

Izmantotie resursi:
ventspils.lv

Tev jābūt autorizētam,