Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Latvijas pāris finālā Eiropas kausā Latīņamerikas dejās

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Latvijas pāris finālā Eiropas kausā Latīņamerikas dejās
Eiropas kausa finālisti M.Kravčenko/P.Kukute. Foto: Worlddancesport.

Salaspilī notikušajā Eiropas kausā Latīņamerikas (LA) dejās lielisku panākumu guvuši rīdzinieki Maksims Kravčenko ar Paulu Kukuti, kuri pēc vairāku gadu pārtraukuma nodrošināja Latvijai finālu un izcīnīja sesto vietu. Uzvaru svinēja Igaunijas dejotāji Konstantīns Gorodilovs un Dominika Bergmanova.

Pagājušajā nedēļas nogalē Salaspils Sporta namā kopā ar Eiropas čempionātu Standartdejās norisinājās arī Eiropas kauss LA dejās, kurā sacentās 24 pāri no tikpat valstīm. Latviju pārstāvēja pasaules rangā visaugstāk no mūsējiem esošie Maksims Kravčenko un Paula Kukute (SDK “Dancers”). Pirms diviem gadiem Maksims ar Paulu Eiropas kausā iekļuva pusfinālā un ieguva 9.vietu, līdz ar to savās mājās mērķis rīdziniekiem bija iekļūt finālā. Lai to sasniegtu, bija jāapsteidz sīvākie konkurenti – pagājušā gada finālistus no Izraēlas un pasaules čempionāta ceturtdaļfinālistus no Čehijas.

Pirmās divas kārtas Kravčenko ar Kukuti pārvarēja ļoti pārliecinoši un pusfināla divpadsmitniekā iekļuva ar sesto rezultātu, bet tiešie konkurenti bija ļoti tuvu. Pusfinālā, skatītāju skaļā atbalsta iedvesmoti, mūsu pāris parādīja ļoti labu sniegumu un spraigā cīņā ar to pašu sesto rezultātu sasniedza finālu. Lai arī dažās dejās finālā Maksims ar Paulu uzrādīja ļoti līdzīgu rezultātu ar Vācijas pāri, tomēr sacensības viņi noslēdza sestajā vietā, kas tāpat ir ļoti apsveicams rezultāts. Latvija Eiropas kausa finālā pēdējos reizi bija pārstāvēta 2011.gadā, kad Polijā Vjačeslavs Višņakovs ar Terēzi Kižlo ieguva trešo vietu. Vēl no Latvijas pāriem Eiropas kausa finālā LA dejās ir iekļuvuši: Aigars Štolcers un Viola Abramova (7.vieta 2002.gadā Ungārijā), Vitālijs Poļikarpovs un Agita Baranovska (5.vieta 2003.gadā Ukrainā), Ojārs Bācis un Santa Lodiņa (4.vieta 2004.gadā Krievijā), Jevgēņijs Suvorovs un Andrea Zeļenkova (4.vieta 2009.gadā Austrijā).

Finālā konkurentiem nekādas cerības neatstāja lielisku sniegumu demonstrējošie 2018.gada pasaules čempioni 10 deju programmā Konstantīns Gorodilovs un Dominika Bergmanova. Tikmēr ļoti spraigā cīņā par otro vietu, abus pārus šķirot tikai 0,05 punktiem, Krievijas čempionāta finālisti Makisms Jelfimovs un Jevgēņija Čurikova apsteidza pasaules ranga 22.pāri no Itālijas Vito Kopolo un Onu Oinas.

Eiropas čempionāts, kas būs augstāka ranga sacensības,, jo valsti pārstāvēs divi labākie pāri, norisināsies 25.maijā Parīzē.

     [+] [-]

, 2019-05-15 13:28, pirms 5 mēnešiem
Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!