Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

"Time Run" aicina piedalīties auto-foto orientēšanās sacensībās

Jānis Celmiņš

Piektdien, 2018.gada 18.maijā, plkst. 20.00 notiks “Time Run” auto-foto orientēšanās otrās sezonas trešais posms “Čempis”. Dalībnieki tiek aicināti pulcēties restorānā "Hesburger", Krasta ielā 85. Posma izskaņā gaidāma dalībnieku apbalvošanas ceremonija.

Pēc diviem veiksmīgi aizvadītiem posmiem, “Time Run” izziņojis nu jau trešā posma norises vietu un laiku, aicinot pieteikties visus interesentus. Astoņu sezonas posmu garumā komandas cīnīsies par sezonas galveno balvu - jūras ceļojumu komandai uz karalisko Stokholmu ar aizraujošu izklaides programmu uz kuģa.

Sacensību sākumā komandām tiek iedota karte, kurā atzīmēti kontrolpunkti, un attēlu lapa ar objektiem, kas jāatrod. Orientējoties kartē, komandām atvēlētajā laikā jādodas uz atzīmētajiem punktiem, jāatrod viens no objektiem un jānofotografējas pie tā. Jāņem vērā, ka katrā fotogrāfijā jābūt redzamam vienam un tam pašam komandas loceklim! Spēles laikā jāiegūst pēc iespējas vairāk punktu. Būs iespējams iegūt arī papildus punktus, veicot sarežģītākus uzdevumus. Spēlei nepieciešams savs transportlīdzeklis, vismaz divi komandas locekļi, kā arī ierīce, ar kuru uzņemt fotogrāfijas.

“Time Run” organizē foto orientēšanās sacensības jau otro gadu. Pagājušajā sezonā tika aizvadīti astoņi posmi, kuru noslēgumā komandas atpūtās neformālā gaisotnē, daloties ar jauniegūtajiem iespaidiem. Sākot jauno sezonu, notiek arī aktīva darbošanās sociālajos tīklos (https://www.facebook.com/supercheckpoint/ un https://www.instagram.com/timerun.lv/), kuros noris interaktīva mijiedarbība ar sekotājiem. “Time Run” piedāvā arī organizēt privātus vai korporatīvus saliedēšanās pasākumus.

Ja vēlies pieteikt savu komandu sacensībām, sūti savu pieteikumu e-pastā timerungame@gmail.com, norādot savas komandas nosaukumu un kontakttālruni!

Informāciju sagatavoja:
Ketija Ungailo

     [+] [-]

, 2018-05-15 21:03, pirms 11 mēnešiem
Uzvarēs ātrākais Fotošopa eksperts.

     [+] [-]

, 2018-05-15 22:05, pirms 11 mēnešiem
Ja komandā ir tikai meitenes, kur viņas raus to locekli, kuram jābūt bildēs?!