Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

MLS klubi sacentīsies arī virtuālā futbola līgā

MLS klubi sacentīsies arī virtuālā futbola līgā
Ņujorkas "City" eMLS pārstāvēs Kriss Hollijs
Foto: New York City

ASV lielākā futbola līga „Major League Soccer” (MLS) sadarbībā ar datorspēļu uzņēmumu „EA Sports” paziņojusi par eMLS līgas izveidi, kurā ASV klubi izvirzīs savus pārstāvjus, kas sacentīsies datorspēles „FIFA 18” turnīrā.

No 23 MLS komandām šobrīd savu dalību eMLS turnīrā apstiprinājušas 19 komandas, ieskaitot līgas lielākās komandas ar Ņujorkas „City” un Losandželosas „Galaxy” priekšgalā. Četras komandas, kuras izvēlējušās nepiedalīties, „Los Angeles FC”, „Real Salt Lake”, Atlantas „United” un „D.C. United”.

Turnīra izspēles princips būs līdzīgs kā jau iedibināts NBA 2K līgā. Katra komanda nominēs vienu spēlētāju, kas to pārstāvēs līgā, un cīnīsies par galveno balvu, kā arī iespēju piedalīties „EA Sports Global Series Playoffs”. Tāpat šis turnīrs būs viens no atlase veidiem „eWorld Cup” sacensībām, kas pieskaņotas gaidāmajam Pasaules kausa finālturnīram. Tas norisināsies augustā, un tajā sacentīsies 32 pasaules labākie „FIFA 18” spēlētāji.

Katrai MLS komandai ir tiesības pašai izvēlēties veidu, kā tā noteiks savu spēlētāju šajā turnīrā. Jāpiezīmē, ka eMLS turnīrs tiks izspēlēts Bostonā pēc trim mēnešiem.

Šī ir jau ceturtā lielā profesionālā futbola līga, kas paralēli futbola sacensībām piedāvā klubiem iesaistīties arī virtuālajās spēlēs. Līdzīgas līgas ir arī Vācijā, Francijā un Nīderlandē.

Izmantotie resursi:
https://www.bardown.com/ea-sports-a...