Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Jēkabpilī notiks pasaules klubu čempionāts un pasaules tūres Supersērijas posms galda hokejā

Jēkabpilī notiks pasaules klubu čempionāts un pasaules tūres Supersērijas posms galda hokejā

Foto: torontoist.com

Starptautiskā Galda hokeja federācija (ITHF) ir piešķīrusi tiesības Latvijas Galda hokeja federācijai un Jēkabpils Galda hokeja klubam 2018. gada 3. un 4. martā organizēt pasaules klubu čempionātu un pasaules tūres Supersērijas posmu.

Pirmajā no minētajām dienām - 3. martā - ir plānots aizvadīt Pasaules tūres Supersērijas turnīru “Latvia Open”. Pavisam 2017./2018. gada Pasaules Tūres kalendārā ir paredzēti 26 turnīri 18 Pasaules valstīs, no kuriem, pieciem ir piešķirts Supersērijas statuss – Rīga, Gēteborga, Jēkabpils, Maskava un Prāga.

Tādējādi sanāk, ka pirmo reizi vēsturē vienas sezonas laikā Latvijā tiks aizvadīti divi Supersērijas turnīri. Plānots, ka uz šiem turnīriem varētu ierasties ap 150 sportistiem no 10-15 valstīm.

4. martā tiks aizvadīts Pasaules klubu čempionāts, kas notiek tikai reizi divos gados. Iepriekšējais čempionāts notika 2016. gadā Krievijas pilsētā Kurskā. Jāmin, ka šobrīd trīskārtējā pasaules čempione ir tieši no Latvijas – rīdzinieki “BJC Laimīte”, kuri ir uzvarējuši pēdējos trīs čempionātus pēc kārtas.

Jēkabpils GHK Latvijas līmeņa turnīru organizēšanā pieredze jau ir vairāk nekā desmit gadus, bet 2015. gadā pirmo reizi veiksmīgi uzņēma vienu no Pasaules tūres posmiem, kurā piedalījās 74 dalībnieki no sešām valstīm.

Galda hokejs ir salīdzinoši jauns sporta veids, kas arvien vairāk attīstās visā pasaulē, 2006. gadā Nacionālā Sporta Padome atzina par oficiālu sporta veidu Latvijā. Vairāk informācijas par šo sporta veidu var gūt mājas lapā - GALVENĀS ZIŅAS - galdahokejs.lv

Informāciju sagatavoja:
Kristaps Zarinieks,
sacensību organizators

Tev jābūt autorizētam,