Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Reinholds, Sidorovs un Jozepsone vadībā pēc Latvijas TOP10 galda tenisā pirmās dienas

Reinholds, Sidorovs un Jozepsone vadībā pēc Latvijas TOP10 galda tenisā pirmās dienas
Latvijas Galda tenisa federācijas prezidente Ina Jozepsone
Foto: Aksels Ambergs

Artūrs Reinholds un Igors Sidorovs, kā arī Latvijas Galda tenisa federācijas prezidente Ina Jozepsone sestdien izvirzījās vadībā pēc pirmās dienas vēsturē pirmajā turnīrā "Baltais" Latvijas TOP10, kura mērķis ir vienkopus pulcēt visus valsts labākos galda tenisistus.

Jaunizveidotajā turnīrā, kas kalpo kā sezonas noslēguma sacensības, piedalās pa desmit labākajiem Latvijas vīru un dāmu galda tenisistiem, aizvadot viena apļa turnīru.

Vīriem pirmajā dienā pa piecām uzvarām izcīnīja Reinholds un Sidorovs. Turnīra galvenais favorīts ir šī gada valsts čempions Reinholds, kurš pirmajā dienā kopā zaudēja tikai četros setos, tomēr ar visiem galvenajiem kopvērtējuma konkurentiem viņam būs jāspēlē svētdien. Piecas uzvaras izcīnīja arī Sidorovs, kurš arī kopā zaudēja četrus setus, turklāt pamanījās trijos setos uzveikt šī gada Latvijas vicečempionu Oļegu Kartuzovu.

Trešais šobrīd ar četrām uzvarām ir tieši Kartuzovs, kurš visus pārējos pirmās dienas mačus uzvarēja trijos setos.

Dāmām rezultāts pēc pirmās dienas ir ļoti negaidīts, priekšgalā esot nacionālās federācijas prezidentei Jozepsonei, kura pirmoreiz par Latvijas čempioni kļuva 1992. gadā, bet pēdējo reizi to paveica 2002. gadā. Jozepsone izmantoja veiksmīgo spēļu grafiku, jo pirmajā dienā nebija jātiekas ar favorītēm. Viņa piecos mačos nezaudēja ne seta.

Pa četrām uzvarām pirmajā dienā guva Baiba Bogdanova, talantīgā valsts čempione Sabīna Musajeva un Viktorija Majorova. Nespēlējot Antrai Vīnertei, par turnīra favorītēm var saukt Bogdanovu un Musajevu, kuras sestdien tikās savstarpējā spēlē, četros setos esot labākai Bogdanovai. Savukārt pati Bogdanova piedzīvoja negaidītu neveiksmi pret Diānu Afanasjevu, trijos setos pamanoties piekāpties ļoti saspringtā cīņā ar 13:15, 12:14, 12:14.

Sacensības svētdien turpināsies O.Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas sporta hallē.