Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:14, Did:0, useCase: 0

Pope un Radovska neizmanto mačbumbu, arī dubultspēlēs Kauņā zaudējot pirmajā mačā

Pope un Radovska neizmanto mačbumbu, arī dubultspēlēs Kauņā zaudējot pirmajā mačā
Monika Radovska (no kreisās) un Ieva Pope
Foto: René Lagerwaard

Latvijas labākās badmintonistes Monika Radovska un Ieva Pope sestdien Kauņā neizmantoja mačbumbu un zaudēja jau pirmajā dubultspēļu mačā Kauņā notiekošajā "Future Series" turnīrā.

Radovska un Pope bija izliktas ar trešo numuru, kas pirmo kārtu deva brīvu, bet otrās kārtas mačā viņas gandrīz stundu ilgā cīņā ar 22:20, 22:24, 19:21 zaudēja krievietēm Anastasijai Kudjukovai un Anastasijai Šapovalovai. Latvijas sportistēm duelī bija arī mačbumba.

"Mūsu spēle šoreiz vairāk izskatījās pēc dubultspēles. Par to esam priecīgas," pēc spēles pauda Radovska.

Pārējiem Latvijas sportistiem turnīrs noslēdzās jau pirmajās divās sacensību dienās. Līdz vienspēļu pamatturnīram bija tikušas tieši Radovska un Pope, bet viņas pirmās kārtas mačos zaudēja rangā daudz augstāk esošām tenisistēm, bet dāmu dubultspēļu pirmo kārtu nepārvarēja jaunās latvietes Liāna Lencēviča un Jekaterina Romanova.

Pagājušajā nedēļā tādas pat kategorijas sacensības notika Jelgavā, Latvijas sportistiem arī paliekot bez uzvarām pamatturnīrā. Šonedēļ turnīrs risinās leģendārajā Kauņas "Žalgiris" vecajā arēnā,